By | August 23, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס IBuddy. זה IBuddy וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

תוכנת פרסום, כפי שהשם מרמז, הוא סוג מאוד מעצבן של תוכנות זדוניות אשר שואפת להפוך את הדפדפן שלך לתוך כלי הצגת המודעה. Ibuddy דוגמה של תוכנות זדוניות כגון. ברגע במחשב האישי שלך, זה יתחיל להפגיז עם כל סוגי המודעות מוקפצים, באנרים, אפילו ב- text מבצעים מדי. . המטרה היא ליצור הכנסה PPC (תשלום לכל קליק) עבור ההאקרים והן את אתרי האינטרנט שהיא תקדם.

כדי להעלות את הסיכוי להצלחתו, הטפיל מסריח יגנוב את נתוני הגלישה של הקורבן כמו היסטוריית אינטרנט, הרגלים, כמו גם תוצאות החיפוש. נתונים אלה יוכיח להיות מועיל מאוד במשימתה לספק פרסומות ממוקדות ייראה אטרקטיבי יותר למשתמש. אחרי הכל, עוד לוחץ על הקורבן הופך, רווחי יותר ערכה זו תהיה פושעי סייבר.

לעתים קרובות, פרסום מבצבצים מאחורי חבילות תוכנה חופשית, הודעות עדכון מזויפים, דואר זבל מיילים וקבצים מצורפים, קבצי torrent, דפי אינטרנט נגועים, מודעות, וכו ‘. מה שאנשים לא מבינים הוא, כי הם לבד יכולים לתת גישה adware. טפילים אלה, לפלוש המחשב בכוחות עצמם. הם מאוד ערמומי, יעשה הכל כדי להטעות אתכם, אז הם יכולים לחדור דפדפנים שלך. לעתים קרובות יותר מאשר לא, freeware הוא איך הם מצליחים לחמוק פנימה

, אתה רואה, משתמשים ידועים כדי לדלג במהלך תהליך ההתקנה, לחץ על לחצן ‘הבא’ מבלי לתת מחשבה על מה הם למעשה מסכים. למעשה, אנחנו בטוח כי אתה בדרך כלל לבחור עבור התקנה מהירה לאחר הורדת התוכנה מהאינטרנט. . ובכן, זה טעות גדולה. בעשותם כך, לא תוכל להציג את התוכן המלא של מה שהורדת.

לעיתים קרובות, תוכנות זדוניות מחופשת. תוכנות נוספות אשר אינו נחשף כראוי בעת הורדת, לכן המשתמש יהיה מושג על קיומה. מה שאתה צריך לעשות. במקום, הוא בחר Custom/ מצב מתקדם באשף ההתקנה, פשוט בטל את התקנות אופציונליות הזמינות. על ידי עושה את זה, אתה תשמור את המחשב ללא תוכנות זדוניות.

הכוח של Adware לעיתים קרובות ממעיט. משתמשים רבים בכלל לא מחשיב טפיל זה ‘וירוס אמיתי’ מאחר שהוא מגביל רק שלו ההתקפה הדפדפנים רק כדי. . עדיין, זה לא מזיק… זה יכול בקלות ברצינות נזק הדפדפן שלך, למנוע ממך לעשות כל סוג של עבודה באינטרנט. שלא להזכיר רצינית האבטחה והפרטיות לשבור אותו גורם ברגע זה פולש האישי שלך.

במוקדם או במאוחר, הדפדפן שלך כבר לא תהיה אפשרות להצגת כל המודעות לזרוק את דרכו. בשלב מסוים, הוא יתחיל לקרוס, החיבור לאינטרנט תוכלו לקבל יותר איטי, והמחשב שלך יתחיל לג. הדפדפן שלך אולי אפילו שתפסיקי? לעבוד לחלוטין. בגלל זה אתה צריך להיפטר פרסום מעצבן הזה לפני שהיא מסוגלת להעמיד את המידע הפרטי שלך בסכנה ולחוות אין אפשרות לתת לך גלישה רגילה. אם אתה לא יודע איך להסיר זה טפיל סייבר, אנחנו יכולים לעזור לך. כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר ההוראות שלנו.

הסרת וירוס IBuddy

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס IBuddy מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *