By | April 19, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Hellmolip. זה Hellmolip וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Hellmolip שמו של זיהום. זה נופל תחת המטריה של adware מזיקים. כפי שאתה בוודאי יודע, זיהום פרסום הוא לא משהו אתה הייתי נהנה במערכת שלך. זה נכון. טפילים אלו הם מעצבנים, מסוכן, חטטנית. Hellmolip לא מבדיל. זה שצריך להסיר בהקדם האפשרי. למרבה המזל בשבילך, זיהומים adware נחשבים יחסית קל להסיר. כלומר, כמובן, אם אתה לנקוט בזמן. אם תתעלם הסיכון שהמזיק הזה מהווה, והמצב להחמיר, אז המחיקה של הפולש לא יהיה כזה קל. לבצע פעולות בקשה. ברגע תבחין Hellmolip, למצוא מסתור המדויק שלה נקודה, אל תהססו כדי למחוק אותו באופן מיידי. ככל המזיק יישאר במערכת שלך, אתה נאלץ להתמודד עם הבעיות יותר. תעשה לעצמך טובה ולנקות את המחשב שלך בהקדם האפשרי. אחרת, אתה תתחרט על זה במוקדם או במאוחר.

פעם במערכת שלך, Hellmolip לא לבזבז זמן. זה מתחיל גרימת נזק מרגע שזה נכנס. בתור התחלה, את חווית הגלישה שלכם הוא לא מה שהיה פעם… אתה לא יכול לעשות מהלך באינטרנט יחיד מבלי להיות מנותב אל חלקות מוצלות, מופגזים בפרסומות. Adware חורבות לחלוטין את חווית הגלישה שלך. אבל זה לא הכל. למעשה, ההצקה שהוא מביא היא הבעיה הכי קטנה שלך.

Hellmolip מסכנת האבטחה שלך. דבר שזה מציג בעצם להיות מהימן. לא המודעות, לא את הדפים הוא מכריח אותך לבקר, שום דבר. אם יקרה לך ללחוץ על פרסומת פגומים, יש שפע של אלה, אתה רשאי להתקין תוכנות זדוניות יותר במחשב הנגוע כבר. זה נכון. בלחיצה אחת. זה כל מה שדרוש כדי להחמיר את המצב הקשה. אבל אפילו את הסיכון תוכנות זדוניות הוא לא הבעיה הכי גדולה שלך.

Hellmolip גם מסכנת את הפרטיות שלך. זה מתחיל מרגלת אחריך מהרגע שזה נכנס. זה אוסף נתונים רגישים ולאחר מכן שולח אותו האקרים מאחורי זה. זה עשוי לכלול את השם האמיתי, שמות משתמש, סיסמאות, כתובות דוא ל, חשבונות, ואישורים כספיים אפילו. לדמיין מה יכול לקרות אם נתונים אלה יגיע בידיו של ופושעי אינטרנט. הם להשתמש בו רק למטרות זדוניות שלהם. אל תתנו לזה לקרות. בהגנה על הפרטיות שלך. אל תהססו כדי למחוק פרסום זה.

מלבד כל הבעיות הנ ל, זה גם גורם למחשב ביצועים טובים על בסיס יומי. המאבקים שלך מכונת בביצוע אפילו את המשימות הפשוטות ביותר. זה גם קורס, קופא לעיתים קרובות. זה מאותחל מחדש. חיבור האינטרנט שלך הופך להיות לא יציב. . זה סיוט… לא סובל את זה. השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה ולמחוק adware Hellmolip פעם אחת ולתמיד. . אין לו מקום במערכת שלך. להסיר את התקנתה לפני שהוא גורם נזק לעצמם.

איך אתה? נדבק עם זה? בדרך כלל, תוכנות פרסום טפילים נסיעות באינטרנט בחבילות תוכנה חופשית. משמעות הדבר היא כי נוכלים לצרף אותם תוכניות אחרות, בעת התקנת תוכנית אלה, התקנת adware גם. יש דרך למנוע את זה מלקרות, למרות זאת. תמיד לקחת את הזמן שלך בעת התקנת תוכניות. לבחור הגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה במקום תקן אלה. הם מאפשרים לך לראות כל האפליקציה המצורפת בנוסף בחבילה ובטלו את זה לפני סיום ההתקנה. לעשות את זה זה אורכת זמן רב, אבל זה יכול לחסוך לך הרבה בעיות בעתיד. אל תשכח כי הדבר היחיד זיהומים לא יכול להצליח. מבלי הוא חוסר הזהירות שלך. אינם מעניקים אותו. זה מוביל לזיהומים. דריכות, מצד שני, שומר עליך.

הסרת וירוס Hellmolip

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס Hellmolip מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *