By | September 17, 2018

Grave Setup הוא אינדיקציה ברורה כי טפיל מגעיל adware פלש לתוך המחשב האישי שלך. אבל אל תדאגי. תוכנות זדוניות כגון זה מגביל התקפתה בדפדפן בלבד. שזה לא לתקוף את מערכת המחשב שלך. אבל אל תחשוב כי הטפיל אינו מזיק. ברגע שהוא מקבל מותקן, זה ממשיך להדביק בכל דפדפן הקיימים במחשב שלך. מוזילה פיירפוקס, גוגל כרום, אופרה, הקצה של Microsoft, Internet Explorer, ספארי-אין פלטפורמת האינטרנט היא חסינה בפני פעילות זדונית.

המטרה העיקרית של פרסום זה הוא יהפוך דפדפנים שלך הצגת המודעה כלים. זה יציף את המסך עם מעצבן פרסומות ופריטים מוקפצים, לא משנה באיזה דף אינטרנט שאתה מבקר… מה עוד, הפרסומות יהיה באופן ספציפי ממוקד, כך סביר יותר ללחוץ עליהם. עבור כל קליק שתבצע, ישלמו את הטפיל. על מנת להפוך רווח טוב, כמות תוכן בחסות יגדל בכל יום, אשר תגרום לכל מיני צרות עבור דפדפנים שלך. לא להזכיר את העובדה כי באינטרנט האבטחה והפרטיות שלך יכול בקלות בסכנה, תודה על נוכחות של הטפיל במחשב האישי שלך.

האמצעי הנפוץ ביותר של פרסום התפלגות כוללים עדכונים מזויף, חבילות תוכנה חופשית, הודעות דוא ל זבל, קבצים מצורפים דוא ל קבצי הפעלה, קישורים מוצלת ואת המודעות, כמו גם פגום קבצי torrent. חשוב כי אתה משלם תשומת לב מה אתה עושה באינטרנט. חשוב פעמיים לפני לחיצה על כלום. לא בצורה עיוורת אמון מוקפץ אקראי זה הוא דוחק אותך ללחוץ על קישור חשודה מחפש עדכון.

לעתים קרובות יותר מאשר לא, קישורים כאלה לנתב מחדש לאתרי צד שלישי מסוכן. אתה עשוי ביודעין לפתוח דלת אחורית עבור האקרים המבקשים לגנוב את המידע הפרטי שלך, כך הם יכולים למכור את זה לאנשים אחרים למטרות רווח. מה אתה צריך לעשות במקום זה, הוא סומך רק על מקורות רשמיים, מורשה, כשמדובר את העדכון או הורדה של התוכנה.

פרסום זה לא להקל בה ראש. מספר גדול של מודעות לא נראה מאוד מאיים, אבל קיימת סכנה מוסתרים מאחוריהם. הדבר הוא, אתה לעולם לא יודע היכן הם יכול לנתב מחדש את. הטפיל מתוכנת כדי להציג פרסומות רבות ככל האפשר. זה לא מתוכנת כדי לבדוק אותם. ייתכן לחיצה נותן גישה האקרים את המידע האישי והפיננסי שלך. . ואתה לא רוצה שזה יקרה לך, נכון? חשוב מאוד שאת מתנהגת, בהקדם האפשרי.

ברגע שאתה מזהה הנוכחות של הטפיל, אתה חייב לא לבזבז את הזמן והמשך עם הוצאתה. אם ברצונך לחזור חווית הגלישה ובטוחה ללא פרסומות, אתה צריך להיפטר מזה מעצבן adware Grave Setup לפני שיהיה מסוגל לעשות נזקים חמורים על דפדפנים שלך. אנחנו יכולים לעזור לך עם משימה זו. להלן פסקה זו, תמצאו הוראות מפורטות על איך להסיר טפיל זה מהמחשב שלך פעם אחת ולתמיד.

הסרת וירוס Grave Setup

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Grave Setup מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *