By | January 24, 2018
Remove GamesNet Search

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר GamesNet Search. המדריך להסרת GamesNet Search עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

GamesNet Search הוא מנוע חיפוש מיוחדים. הפלטפורמה מציעה לעזור לאנשים למצוא משחקי מחשב באינטרנט. עם שלהם עלייה בפופולריות, פונקציה זו ניצבת סיכוי טוב רכישת האינטרס של מספר רב של משתמשים. אם אתה אוהב משחקים, ייתכן שתחליט לנסות את האתר. אנחנו חייבים להזהיר אותך שתהיה זו טעות. GamesNet Search קשורה החוטף דפדפן. התוכנית נוכלים להפריע את הגדרות הדפדפן ולחשוף לסיכוני אבטחה. אתה צריך להתרחק הפלטפורמה. אם גיליתם את חוטפי במחשב שלך, לקחת פעולות מיידיות נגד זה.

יכול החוטף GamesNet Search הזנת המערכת שלך מבלי לשים לב. ישנם מספר דרכים עבור התוכנית חמקנית לחדור המכונה שלך. הווקטור הפצת הנפוצה ביותר היא bundling. הלקוח ההורדה תכלול התוכנית רצויה כבונוס אופציונלי. תהיה לך האפשרות לביטול הבחירה בעת ביצוע ההתקנה. כדי לזהות אפשרויות שלילי, לקרוא את התניות והתנאים של יישומים שתתקין במחשב שלך. המארחים אפשרי עבור החוטף GamesNet Search כוללים freeware, shareware ועזרים פירטית. כלל אצבע, עליך להימנע בתוכניות ללא רישיון.

אחרים דרך לבוא במגע עם החוטף GamesNet Search כוללים פתיחה של קובץ מצורף של דואר אלקטרוני דואר זבל, הזנת אתר אינטרנט פגומה. יכול להיות משכנע הודעות מזויפות. השולח יכול לכתוב מטעם ארגון מכובד, כמו הפוסט לאומי, המשטרה המקומית, ענף ממשלתי, המוסד, בנק, רשת חברתית או חנות וירטואלית. הוא יכול להעתיק את אנשי הקשר כדי להפוך את ההודעה נראה אמיתי והלוגו של הישות בהתאמה. כדי לבדוק אם מכתב נתון אמין, הוכחה על חשבון הדואר האלקטרוני שהוא נשלח מ. ואתרי אינטרנט שנפרצו קישורים פגומים יכולים להעביר החוטף GamesNet Search למערכת שלך באמצעות לחיצה בודדת. אתה צריך להיות סלקטיבי של מקורות באינטרנט שאתה בוטח ב- web.

Remove GamesNet Search

The GamesNet Search Virus

על חדירה למחשב, החוטף GamesNet Search תמקד את דפדפני האינטרנט שלך. זה יכול להשפיע על כל הלקוחות הגלישה שהתקנת במחשב. התוכנית חשאית שמטפל הגדרות פנימיות שלהם על מנת לקבל את היכולת לטפל פונקציונליות החיפוש. זה יאפס את ספק החיפוש דף הבית ואת ברירת המחדל. זה יאפשר לשנות את תוצאות הגלישה שלך. אתרי אינטרנט נתמך יתווסף בין העמודים אשר באמת להתאים את השאילתות. הבעלים של החוטף GamesNet Search משלמים כדי לקדם את פלטפורמות צד שלישי. הם מקבלים עמלות אשר יחושב לפי מספר כניסות שהם מסוגלים להבקיע. שיטת תשלום זה נקרא מערכת תשלום לכל קליק.

מאז כמות ההכנסות שמייצרים תלוי הפעילות של המשתמשים, המפתחים של החוטף GamesNet Search הגדרת תוכנית שלהם כדי להפיק מספר גבוה של מודעות. התוכן פולשניות יובא בפורמטים שונים, כמו פריטים מוקפצים, פופ-unders, קישורים ב- text, קופון תיבות, freebies, interstitial, צף, הקשרי, מוטבעת, ואת המודעות המעבר. יהיה לך את המסך שלך מוצפת בכל פעם שתעבור למצב מקוון. בניסיון למשוך את תשומת לבך וללקוחותיו ההתעניינות שלך, התוכנית חמקנית יציג מציאה קניות עוסקת המודעות. כמו מפתים ההצעות המוצע עשוי להיות, עליך לזכור כי המקורות שלהם לא מאושרות להיות אמין. החלונות עלולים להכיל הפניות לתחומים זדוני.

מלבד הסיכוי להידבקות תוכנות זדוניות, יש גם פוטנציאל שיש פרטים אישיים רגישים דלף. החוטף GamesNet Search יש את היכולת לאסוף סוגים שונים של מידע של דפדפן האינטרנט. זה מקיף את היסטוריית גלישה, מעקב עוגיות, מיקום גיאוגרפי, IP כתובת, דוא ל, מספר טלפון, אזור חיוג, הרישום הפיזי, שמות משתמש, סיסמאות ואישורים בנקאות מקוונת. התוכנית חתרני לארוז את הנתונים שנאספו בתוך קטלוגים ולמכור אותו-darkweb. הבעלים של החוטף GamesNet Search לא שואלים אנשים רשות להקליט ולמכור את המידע הפרטי שלהם.

הסרת התקנה של GamesNet Search

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר GamesNet Search מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *