By | July 12, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Free. זה Free וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

מומחים לסווג את המודעות על ידי Free כלי פרסום. מאוד ערמומי, יכולה להרוס את חווית הגלישה שלך על-ידי להפגיז עם מספר פרסומות פולשניות של פריטים מוקפצים. לעיתים קרובות תוכן פרסום כזה יהיה בצורה של מבצעים בלעדיים, הצעות, מכירות מיוחדות וקופונים, מהבהב הודעות, מודעות טקסט ב-, בקשות לעדכון מזויף, וכדומה

פרסום הוא סוג מאוד מעצבן של תוכנה זדונית אשר מדביק הדפדפן של הקורבן. הוא מסוגל להגיע לחסימה של היסטוריית הגלישה שלך, הרגלי שאילתות חיפוש, כדי לספק פרסום ממוקד אשר המשתמש ככל הנראה ללחוץ על. זה נעשה עם מטרה אחת-רווח באמצעות שיטת תשלום לכל קליק. זה אסטרטגיה מוצלחת. לכן אתה חייב להיות זהיר ולהימנע לחיצה על מודעות שנראות טובות מדי מכדי להיות אמיתי, כי במציאות – הם.

תוכנות זדוניות כגון המודעות על ידי Free “וירוס” לעתים קרובות מקבל להתפשט על ידי spam הודעות דוא ל, קבצים מצורפים דוא ל קבצי הפעלה, תוכנות מצורפות, עדכונים מזויפים, קבצי torrent מושחתים, קישורים מפוקפק, מודעות, וכו ‘. אנו תמיד ממליצים למשתמשים שלנו להימנע מפתיחת דוא ל זבל משולחים לא מוכרים. במיוחד אם הם כוללים קבצים מצורפים או קובצי הפעלה. לעתים קרובות יותר מאשר לא, הודעות כאלה נגועים על ידי תוכנות זדוניות המבקשת גישה למחשב שלך. זה אפשרי עבור הודעות דואר זבל כאלה לדרוש להישלח ממקורות אמינים כמו PayPal, eBay, אמזון, ועוד. במציאות, הם לא.

כמו כן, בעת הורדת התוכנה מהאינטרנט, עדיף לבחור התאמה אישית או על מצב מתקדם באשף ההתקנה. זה יאפשר לך להציג את התוכן האמיתי של צרור תוכנה אתה יכול בקלות בטלו את הבחירה בכל תוכנית או יישום זה נראה נראה לך חשוד בחובתו מיותרים.

פרסום לא נחשבת בדרך כלל להיות מאוד מסוכן, אבל אין זה אומר כי אתה צריך מפחית את זה. מאחורי המודעות שנוצר על ידי המודעות על ידי Free “וירוס” האורב איומים מסוכנים. ייתכן לחיצה המאפשר וירוסים במערכת המחשב שלך כמו סוסים טרויאניים, תולעים, או אפילו ransomware! אין שום דרך לדעת איפה הפרסומות האלה לנתב אותך כדי. זאת הסיבה שזה. עדיף להימנע לחיצה על אותם לגמרי. . עדיין, זה לא יפתרו את הבעיה בהישג יד. עליך להסיר adware אחראי על האיום הזה פרסומת ואתה צריך לעשות את זה בקרוב! עוד תוכנה זדונית זו נשארת במחשב שלך – שהוא יקבל יותר גרוע.

בשלב מסוים, הדפדפן שלך תקבלו גם מוצפים מודעות כי הוא לא יוכל לשמור על קשר. הוא יגיע לנקודה שבה קורבנות של פרסום זה יחוו הדפדפן התדיר קריסות וביצועים הכללית איטי, עושה עבודה דרך האינטרנט בלתי אפשרי. אתה צריך להמשיך בהסרה מיידית של טפיל זדוניות זה בהקדם האפשרי! אנחנו יכולים לעזור לך במשימה זו. כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר שלנו הוראות מפורטות להלן.

הסרת וירוס Free

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Free מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *