By | September 4, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס FoTest. זה FoTest וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם בכל פעם שתנסה להשתמש בדפדפן האינטרנט שלך, הבחנת חבורה של פרסומות מוקפצות עם התווית “שהבאתי לך על ידי FoTest”, אין ספק כי תוכנית פרסום הדביק את המחשב האישי שלך ללא ידיעתך. קרוב לוודאי adware נכנסה המערכת יחד עם כמה freeware אחרים אשר לאחרונה שהתקנת במחשב הווירטואלי. לא להיות קשוב מספיק במהלך הגדרת לעבד, אתה מסכים לכל התנאים, תנאים מסופקים מבלי לקרוא אותם, לאפשר ליישום מזיקים למחשב שלך.

לאחר התקנת עליו, קורס adware החלו להציף את המסך עם מודעות מסחריות רבות שלאחריו היו בדרך כלל מערכת תכופים, ביצועי המחשב איטיים, איום אבטחה חמורה. משמעות הדבר היא כי מלבד הכפולה מודעות מטרידה, FoTest ברצינות יאיים האבטחה הוירטואלית שלך. לכן, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות במקרה זה היא להסיר את התוכנית לא רצויות מהמחשב שלך באופן מיידי.

הרגע כאשר אתה מתחיל לראות מעצבן חלונות קופצים על המסך, אתה יכול להיות בטוח כי FoTest קיים כבר במחשב שלך. עד אז, אין שום סימן זה adware במערכת. זה קורה כי, בעוד היישום מבקש את רשותך עבור התקנה, הוא לא רק מצליח להשיג אותו, אך הוא גם מצליח לכסות את נוכחותה.

בדרך כלל, FoTest מסתתר? מאחורי freeware, אתרי אינטרנט פגומה, קישורים פגומים, או קבצים מצורפים דוא ל זבל, אתה. אין לי מושג כי זה במחשב וירטואלי חוץ מזה, FoTest יכולה להוות גם עדכון שווא של תוכנית או מערכת כדי להגדיר במחשב האישי שלך. בכל מקרה, adware נשענת על הסחת הדעת שלך כדי להדביק את המכונה. מסיבה זו, כדאי להתקין freeware חדש היטב ולקרוא כל לתנאים ולהתניות שסופקו על-ידי אשף ההתקנה. אחרת, ייתכן שתיתקל בבעיות הקשורות באבטחה.

FoTest מוצג ככלי שימושי שיסייע לכם לחסוך כסף. זה נועד לספק לכם קופונים ואת מראה לך עסקאות שונות, והמציאות באינטרנט. למרבה הצער, זה לא מה בעצם קורה. מה FoTest עושה במציאות, מציג אלה קופונים, דילים, מציאות דרך הפריטים המוקפצים הבלתי פוסקת. עם זאת, הבעיה עם הפרסומות האלה היא כי הם מאוד מסוכנים, בדרך כלל להוביל יותר התקנות תוכנות זדוניות במחשב שלך.

בעיה נוספת, הקשורה FoTest היא העובדה כי זה נועד כדי לעקוב אחר פעילות הגלישה שלך ברגע שהוא מותקן במחשב שלך. למעשה, היישום עוקב אחר כל מהלך לך להפוך ולתעד אותו. כאשר אוספת FoTest מספיק מידע עליך, היא חולקת אותו עם כמה ספקים חיצוניים מאחורי זה מי יכול להשתמש בו למטרות זדוניות. אז, אם אתה לא רוצה לאיים על הביטחון האישי שלך, עליך למחוק את FoTest מן המחשב האישי שלך בהקדם האפשרי.

למרבה המזל, הסרת המודעות FoTest הוא לא תהליך קשה. באפשרותך למחוק את התוכנית באופן ידני או אוטומטי. הוראות הסרה ידנית ניתנים להלן במאמר זה. למרות זאת, גם אם השלמת תהליך הסרה ידנית, עדיין עליך להפעיל סריקה מלאה של המחשב האישי שלך כדי לזהות את השאריות הרישום או קבצים זמניים. ניתן לעשות זאת על-ידי התקנת כלי למאבק מוניטין אשר יביא למחיקת כל האיומים הקיימים בעת ובעונה אחת, להגן על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות 24/ 7 ליום.

הסרת וירוס FoTest

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס FoTest מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *