By | September 13, 2018

אם הצג שלך מקבל לפתע מוצף גוונים של פרסומות מוקפצות מסחרי, זה בטוח כי יישום זדוניות שכבר נמצא במערכת. תוכנית כזו היא First Color ולכן בדומה לתוכנות אחרות שעשויות להיות בלתי רצויות (גור), יישום אופייני הנתמכות על-ידי פרסום.

First Color שייך למשפחת SuperWeb ידועים. אם השם הזה נשמע לך מוכר, זה בגלל שהם רבים יישומים זדוניים אחרים שמקורו באותה קבוצה. ביניהם הם SiteSimple, Digi הראייה, המון תוכניות אחרות אשר להיכנס למערכת שלך בלי לבקש את רשותך. בשל העובדה כי אין שום מקור להורדה ישירה על First Color, זה בטוח כי התוכנית יש שחדר המחשב שלך בדרך אחרת.

מה שאתה צריך לזכור הוא כי עליך לא לסמוך First Color, למחוק אותו מהמחשב שלך בהקדם האפשרי. במקרה השני, הכלבלב עלולה לגרום לכם לבעיות אבטחה שונות, תכופות קריסות מערכת, להאט באופן משמעותי את הביצועים של המחשב שלך. בנוסף, First Color אולי תיתן דלקות מסוכן למערכת.

באופן דומה יישומים זדוניים אחרים, First Color היא כל כך מיומן כי זה יכול לגרום לך להוריד אותו בלי להבין את זה. לרוב, הכלבלב מזין האישי שלך יחד עם אחרים freeware ושומר את נוכחותה בחשאי עד הכפולה המודעות להתחיל להופיע על המסך. . למעשה, זה לא יוצא דופן בכלל כי freeware בדרך כלל נוסע יחד עם תוכנות זדוניות כמו זו היא הגישה הנוחה ביותר הצבע על המערכת.

First Color יכול גם להוות כעדכון מערכת או התוכנית מזויף. לדוגמה, בעוד אתה חושב שאתם יודעים Java או Adobe Flash Player שלך, אתה למעשה נותן אור ירוק כלי PUP מסוכנים, מזיק. נסה לזכור כי קצת תשומת לב נוספת יכול לחסוך לך הרבה כאבי ראש, בעיות, אולי לא תצטרכי להתמודד עם First Color ושלה ההולכת ערמת הלכלוך מדי יום. לפיכך, משתמשי מחשב צריך להיות זהיר מאוד בעת התקנת תוכנה חדשה במחשבים שלהם, לקרוא כל לתנאים ולהתניות שסופקו על-ידי אשף ההתקנה של התוכנית.

ברגע תסנין First Color המחשב הווירטואלי, זה מתחיל להציף את דפדפן האינטרנט שלך עם גוונים של פרסומות מסחריות. לרוע המזל, מלבד העובדה כי מודעות אלה לחלוטין חסר תועלת, הם הסיבה העיקרית מדוע המחשב שלך מקבל יותר לאט, חוויות קריסות מערכת בתדירות גבוהה, ולא הביטחון האישי שלך ברצינות מאוים. חוץ מזה, אם תלחץ על קישור כלשהו המסופקים על ידי First Color, אתה יכול ניתן לניתוב מחדש אל אתר אינטרנט זדוני שסביר מאוד להדביק את המחשב שלך עם תוכנות זדוניות. מסיבות אלו, First Color הסרת המחשב הווירטואלי שלך מומלץ מאוד.

מלבד בצג עם הפרסומת רבות הצפה פרסומות, First Color הוא מסוגל ניטור פעילות וירטואלית שלך והקלטת את היסטוריית הגלישה שלך. לאחר הכלבלב אוספת מספיק מידע עליך, הוא מתחיל לספק לך פרסומות מותאמות אישית אשר קשורות האינטרסים וירטואלי ולהעדפות שלך כדי להפוך שתפתח אותם. כל לחיצה שתבצע מביאה רווח לצד שלישי מתחבא מאחורי התוכנית וממשיכה את קיומה. אם אתה רוצה למנוע את זה מלקרות ולהגן על אבטחת המערכת שלך, עליך להסיר First Color מהמחשב שלך באופן מיידי.

הסרת וירוס First Color

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס First Color מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *