By | September 20, 2018
Remove FindBestDeal

אם הצג שלך מקבל לפתע מוצף טונות של פרסומות מוקפצות מסחרי, זה בטוח כי יישום פרסום נמצא במערכת. תוכנית כזאת היא FindBestDeal, באופן דומה על תוכניות זדוניות אחרות, וזה רק יישום הנתמך על-ידי פרסום.

למרות העובדה כי הבטחות FindBestDeal כדי לספק לך הטוב ביותר לקניות עסקאות באינטרנט, בעוד באותו הזמן חוסך לך הרבה זמן, אתה בהחלט צריך לא אמון בתוכנית זו והסר אותו מהמחשב שלך בהקדם האפשרי. אחרת, היישום adware עלול לגרום לכם לבעיות אבטחה שונות, תכופות קריסות מערכת, להאט באופן משמעותי את הביצועים של המחשב שלך.

כמו FindBestDeal הוא תואם כל דפדפני האינטרנט הגדולות, זה בקושי יספיקו כדי לשנות את דפדפן האינטרנט שלך. מסיבה זו, הדרך היחידה לפתור את הבעיה שלך היא למחוק את היישום adware לחלוטין מן המכונה הווירטואלית.

FindBestDeal משתמשת בשיטות שונות כדי להזין את המחשב האישי שלך. לרוב זה קורה באמצעות תוכנות מצורפות. לעתים קרובות, משתמשי המחשב לא קורא כל לתנאים ולהתניות שסופקו על-ידי התוכנית שהם רוצים להגדיר במערכת ואני מסכים לכל מה למהר. בדרך זו, הם נכנעו adware במחשב ולא לסכן את האבטחה שלהם מבלי שיידע על כך. לכן, אתה צריך להיות זהיר מאוד בכל פעם להתקין תוכנה חדשה במחשב ולקרוא את ההוראות המוצגות על-ידי אשף ההתקנה. אחרת, הנתונים הרגישים שלך עלול להיגנב על ידי פושעי סייבר להשתמש בזה למטרות זדוניות.

בנוסף, אתה לעולם לא צריך ללחוץ על כל מודעות מסחריות מציע לך לעדכן את סוג של תוכנה, למשל, Adobe Flash או ב- Java, כי אתה עלול להוריד ולהתקין שונים תוכניות לא רצויות במחשב שלך במקום זאת.

Remove FindBestDeal

The FindBestDeal Virus

באופן זהה ל פרסום יישומים אחרים, פעם במערכת, FindBestDeal מספק לך, מספר סוגים אחרים של מודעות בזמן גלישה באינטרנט, קופונים ומבצעים. למעשה, המודעות האלה בקושי יאפשר לכם לקנות באינטרנט באופן חופשי כי הם בדרך כלל מופיעים באתרים כאלה ebay.com, bestbuy.com ו amazon.com. חוץ מזה, הם עלול להיות מסוכן מאוד בשל העובדה כי אתה יכול להיות מועבר המון אתרי אינטרנט פגומה

להיות מודע כי כל פרסום לפעול באופן דומה, למרות שאתה מזהה FindBestDeal כי זה נוטה אקראי שמו. אז, במקרה תיתקל FFindBesstDDeal או כל הרחבה דומים אחרים בדפדפן האינטרנט שלך, זה לגמרי בטוח FindBestDeal קיים כבר במחשב שלך. כדי להימנע נותנת יישומים כגון תוכנות פרסום במחשב וירטואלי, עליך לבחור בקפידה את מקורות שהורדת תוכנה חדשה, כמו גם להיות קשוב מאוד בעת הגדרת את התוכניות במחשב שלך.

בשל יכולתו להקליט הגלישה שלך היסטוריה, FindBestDeal הוא מסוגל לייצר מודעות אישית אשר קשורות האינטרסים וירטואלי ולהעדפות שלך כדי להפוך שתפתח אותם. כל לחיצה שתבצע מביאה רווח לצד שלישי מתחבא מאחורי התוכנית adware, ממשיך את קיומו. הדרך היחידה לסיים את מודעות תועלת היא להסיר FindBestDeal מהמחשב שלך באופן מיידי.

הסרת התקנה של FindBestDeal

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר FindBestDeal מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *