By | February 21, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Finance Alert. זה Finance Alert וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Finance Alert יש שחולקו לקטגוריות כיישום adware טיפוסי, בשל יכולתה להציף את הדפדפן שלך עם פרסומות מסחריות רבות שעלול לאיים של מערכת הביטחון. כמו התוכנית הוא תואם לדפדפני האינטרנט הגדולות – אינטרנט אקספלורר, גוגל כרום, מוזילה פיירפוקס, הוא אחראי על כל הפרסומות מסחרי אשר מופיעים עליהם.

למרות העובדה כי Finance Alert הוצגו כמו יישום שימושי אילו הבטחות כדי לסייע לך לגלות את כל החדשות הקשורות בעולם הפיננסי, זה תוכנן עבור מטרה אחת מציג מודעות שונות, אשר עשויה להיות מטעה או על הסף מזויף. לכן, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להסיר את Finance Alert מהמערכת בהקדם האפשרי. אחרת, אין אפשרות להבטיח את האבטחה שלך.

Finance Alert משתמשת בשיטות שונות של הפצה. לרוב, adware מזין האישי שלך יחד עם אחרים freeware ושומר את נוכחותה בחשאי עד הכפולה המודעות להתחיל להופיע על המסך. . למעשה, זה לא יוצא דופן בכלל כי freeware בדרך כלל נוסע יחד עם תוכנות זדוניות כמו זה הגישה הקלה שלה הצבע על המערכת. כמו כן, אם אתה מוריד כל דבר מתוך אתרי אינטרנט אשר להפיץ תוכן פיראטי או מתוך כל אתרי torrent, המודעות המסופקים על ידי Finance Alert עשוי להכיל זיהומים שונים.

זכור כי Finance Alert היא הנתמכות על-ידי פרסום יישום, אז כל להוסיף את לחץ על, מרוויח הרווח הנקי שלישיים מתחבא מאחורי התוכנית. בו זמנית, כל המידע כי אוספת Finance Alert, יכול לשמש למטרות זדוניות. לפיכך, עליך להתעלם כל הפרסומות שסופקו הרגע הם מוקפצים על המסך. כמו כן, אתה חייב למחוק Finance Alert מן המערכת בלי שום היסוס.

להיות מודעים לכך Websteroids, RadSteroids ו בריאות התראה פרסום יישומים פועלים באותו אופן כמו Finance Alert. חוץ מזה, מודעות מרובות מסוגל לבצע את הביצועים של המחשב שלך איטיים יותר, המערכת בתדירות גבוהה גורמת קורסת. מסיבה זו, לא לסמוך על Finance Alert ולא מן המחשב הווירטואלי שלך מומלץ מאוד.

במקרה כי הפעלות הגלישה שלך נותבו אתרי אינטרנט לא אמינה וחסרת ביטחון, קבצים פרוץ, וירוסי מחשב אולי הצליחו לחדור לתוך המחשב האישי שלך. כתוצאה מכך, זיהומים עלולים להיות מוסתרים עכשיו במערכת, והם עשויים לגרום זה אפשרי עבור פושעי סייבר לקבל גישה למחשב שלך, לגנוב את פרטיך האישיים. אם זה יקרה, הדרך היחידה להסיר וירוסים ואיומים כל לחלוטין, להגן על המידע שלך נגנב היא להשתמש תוכנית אבטחה אוטומטיים. עם זה, זיהומים מוסתרים ועוזרת למחוק. השלב הבא הדרוש כדי להגן על המערכת שלך בהצלחה מפני ההתקפות של האקרים הוא לתזמן סריקות רגיל של המחשב שלך באמצעות תוכנת האנטי-וירוס.

למרבה המזל, ההסרה של Finance Alert הוא לא תהליך קשה. באפשרותך למחוק את התוכנית יחד עם כל הפרסומות המוצגות באופן ידני או אוטומטי. ניתנות הוראות להסרה ידנית שואג מאמר זה. למרות זאת, גם אם השלמת תהליך הסרה ידנית, עדיין עליך להפעיל סריקה מלאה של המחשב האישי שלך כדי לזהות את השאריות הרישום או קבצים זמניים. אתה יכול לעשות את זה על-ידי התקנת כלי למאבק מוניטין אשר ימצאו עם מחק שכל הקיימים איומים בבת אחת, להגן על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות כל הזמן.

הסרת וירוס Finance Alert

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר וירוס Finance Alert מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס Finance Alert מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *