By | March 29, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס FastDataX. זה FastDataX וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

FastDataX הוא לא תוכנית אתה הייתי נהנה במערכת שלך. זה לא מועיל. ולא שימושי. למעשה, כלי זה הוא חבר של משפחת adware. . כן, זה זיהום, ויהיה עליך להסיר אותו מהמכשיר שלך בהקדם האפשרי. החדשות הטובות הן כי אתה תקוע עם בקלות יחסית להתמודד עם טפיל. האמת היא שאתה יכול היה נגוע הרבה יותר מסוכנת כמו סוס טרויאני או זיהום ransomware. עם זאת, אל תיתן את העובדה הזו לגרום לך לחשוב כי adware אינו מזיק. זה לא.

FastDataX גורם נזק, ככל שהזמן שבו מבלה על הבעיות יותר זה משליך על עצמך. לפעול מהר ולנקוט צעדים ברגע תבחין FastDataX. למצוא אורב המדויק שלה נקודה ומחק אותו לפני שזה יצא משליטה. במוקדם או במאוחר יהיה, אז אתה תתחרט לא עושה משהו בנידון מוקדם יותר.

Adware, לאחר התקנה מוצלחת, הולך אחרי דפדפנים שלך. כל אחד מהם. זה צירוף זה סיומת מציקים לכל אחד כך שאין אפילו אמין דפדפן יחיד לשימוש. הם כולם נגועים, מוזרק עם פרסומות. מרגע זה ואילך, פעילויותיך באינטרנט להפוך לסיוט. לא אחת באינטרנט העברת שלך נשאר ללא הפרעה. Adware הוא תמיד שם כדי למנוע ממך שימוש במחשב שלך בדרך כלל.

בכל פעם שתעבור למצב מקוון, המסך כולו מכוסה לגמרי עם אינספור פרסומות אשר הם קופצים מול העיניים שלך, חסימת תוכן הדפים. אפילו האתרים שהייתה בעבר ללא פרסומות אינם כבד על מודעות של כל צורות ותבניות. למה את חושבת שמודעות הינם רבים כל-כך עקשן? הם משמשים מטרה. ההאקרים מאחורי adware להשתמש בהם כדי ליצור הכנסה לשלם לכל קליק. כל אחד שלך הקלקה על מודעה ממלא בכיס הקטן שלהם. במילים אחרות, אתה הופך החסות של הפושעים. ובכל זאת, זה לא כל.

על ידי לחיצה, אתה מסתכן גם החמרה והמצב. אתה רואה את הפרסומות הן לא ניתן לבטוח. הם אינם אמינים. רובם הושחתו ולספק תוכנות זדוניות. בלחיצה על פרסומת כזו מספיקה לך להזמין יותר מזיקים במחשב נגוע כבר. בנוסף, לא חושב שתוכל להימנע לחיצה. המודעות הן כל כך הרבה כי הימנעות היה שווה כדי לא באמצעות המחשב בכלל. הדבר היחיד שאפשר לעשות כדי להיפטר מהם היא להסיר את המקור שלהם, כלומר adware. ברגע שזה נעלם, מודעות גם תיעלם. לא לבזבז את הזמן בדיונים שונים שנערכו אבל למצוא את המזיק מגעיל והסר אותו מהמחשב שלך פעם אחת ולתמיד. כדי לעשות זאת באופן ידני, בצע את המדריך הסרת שלנו בסוף מאמר זה.

איך עשה FastDataX להיכנס למחשב שלך? אתה לא תאהב את התשובה לשאלה הזו אבל היית שהתקין את זה. לא בכוונה, כמובן. הזיהום רימה אותך. והיית מוסחת מדי לשים לב. זה היה כנראה ארוזות לתוכנית אחרת חינם באינטרנט אשר שהתקנת במחשב שלך אבל אתה לא שם לב במהלך תהליך ההתקנה. . זו טעות קלאסית. לא עושים זאת שוב, אבל.

בעת התקנת תוכנה, תמיד לבחור בהגדרות מותאמות אישית של אשף ההתקנה. הם מאפשרים לך לבדוק אם ישנם כמה אפליקציות בנוסף מצורפת התוכנית, אשר היו לך כוונות התקנת. אם כן, הסר אותן לפני שתמשיך. הם בדרך כלל זדוני, יגרמו לך בעיות בעתיד. אל תתנו להם להיכנס. מניעת זיהום קל הרבה יותר להתמודד עם זה בהמשך.

הסרת וירוס FastDataX

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס FastDataX מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *