By | August 1, 2018
Remove Fastcanary Virus

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Fastcanary. זה Fastcanary וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

האם אתה לעתים קרובות לקבל הופנה אל דף האינטרנט של. com Fastcanary? זאת משום שהדפדפן שלך זוהם החוטף דפדפן. סימנים אחרים גם להצביע על הנוכחות של החוטף הוא ספק הבית ולחפש הוחלפו באותו האתר. מה עוד, קורבנות של טפיל סייבר מעצבן זה גם לקבל מופגזים רבים פרסומות פולשניות ופריטים מוקפצים לעיתים קרובות לקדם הצעות בלעדיות מפוקפק, מבצעים, קופונים, הנחות, כמו גם מהבהב התראות על הודעות, מזויפים עדכון בקשות או כלי כלי מזויף.

המשתמש תוכלו להבחין כי התוכן מודעות איכשהו יקושר החיפושים הקודמים שלהם או דפים בהם ביקרת. זה כי מודעות יהיה באופן ספציפי ממוקד לפי השאילתות בהיסטוריה וחיפוש הגלישה שהושג כבר על ידי החוטף. המטרה היא לעבוד את המשתמש ללחוץ על המודעות המוצגות, פריטים מוקפצים כדי ליצור הכנסה לשלם לכל קליק עבור שניהם את ההאקר מאחורי התוכנה הזדונית ואת האתרים מודעות.

מה מסקרן חוטפי דפדפן זה כי הם יישומים זדוניים בלבד. הם אינם וירוסים אמיתיים. חוטפי אל ‘האק’ במחשב שלך. שהם יכולים לקבל בתוך המחשב רק באישורך. לעתים קרובות, זה קורה כאשר משתמשים לפתוח דוא ל זבל. אם אתה מקבל מכתבים משולחים לא מוכרים או אם הדוא ל נראה חשוד לך, אנו מייעצים לך נגד פתיחתו, במיוחד אם קיימים קבצים מצורפים או קובצי הפעלה בתוכן שלו. אמצעים אחרים של החוטף הפצות כוללים בקשות לעדכון מזויף, תוכנות bundling, קישורים מפוקפק, מודעות, וכדומה

Remove Fastcanary Virus

The Fastcanary Virus

דיבור של מודעות, אם הם נראים יותר מדי טוב מכדי להיות אמיתי, הם הם ככל הנראה. כמו כן, אנו מציעים שלך לבחור עבור התאמה אישית או על מצב מתקדם באשף ההתקנה אם אתה מנסה להתקין את התוכנה שהורדת מהאינטרנט. התמדה היא המפתח כאשר ברצונך להישאר מוגן לא ליפול למלכודת זדוני שנקבעו על ידי פושעי סייבר. בעקבות עצה זו תבטיח לא להתקין תוכנות נוספות אשר נסתרת לעתים קרובות בחבילות תוכנה ולא ניתן לראות אם תבחר התקנה מהירה.

אל תירא, חוטפי דפדפן ידועים להדביק דפדפנים שלך בלבד. עם זאת, זה לא הופך אותם לא מזיק. ההפך הוא הנכון. הם מסוגלים לעשות הרבה נזק, אם אתן ללא התערבות. אם אתה מבחין את הנוכחות של החוטף דפדפן במחשב האישי שלך, אתה צריך להתנהג לפני את המידע האישי שלך מהר, כגון אך ללא הגבלה, סיסמאות, כניסה זהות, מספרי כרטיסי אשראי, חשבון בנק אישורים וכו ‘ נגנב.

יש גם אפשרות כי אתה עלול להידבק בווירוסים אחרים כמו סוסים טרויאניים, ransomware, תולעים, תוכנות ריגול, תוכנות פרסום ואחרים. כדי למנוע זאת, עליך לא ללחוץ על המודעות נגועים. אבל אשר תוכיח כדי להיות משימה קשה. הדרך היחידה בה תוכל להבטיח את ביטחונך, פרטיות היא להסיר את חוטפי דפדפן מגעיל זה מהמחשב שלך. מה עוד, הצגה של כל כך הרבה מודעות תגרום דפדפן איטי, בסופו של דבר, זה יתחיל קורס עד שזה יפסיק לעבוד לחלוטין. אם אתה רוצה לחזור חוויה גלישה רגילה, ללא פרסומות, אנו מציעים שההוראות שלנו להלן כדי לגלות איך אתה יכול להתמודד עם זה טפיל סייבר.

הסרת וירוס Fastcanary

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר וירוס Fastcanary מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Fastcanary מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *