By | October 18, 2018
Remove Extended Update

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Extended Update. המדריך להסרת Extended Update עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Extended Update יש שחולקו לקטגוריות כפי שעשויות להיות בלתי רצויות תוכנית שאף אחד צריך ב- her/ המחשב שלו. הסיבה העיקרית להיות מסווגת גור היא היכולת של Extended Update כדי להזין את המערכת בלי לבקש רשות כלשהי. חוץ מזה, העובדה כי אין כל ערובה כי השירותים המסופקים על-ידי היישום הם מהימנים, היא הוכחה אמיתית כי FlashBeat יש להסיר מהמחשב שלך בהקדם האפשרי. אחרת, הכלבלב יכול לשמש עבור הפצת תוכנות זדוניות, הביטחון האישי שלך עשוי להיות מאוים ברצינות.

הקובץ אשר מייצג את Extended Update הוא updatetask.exe. כי אין שום דבר חשוד בשם קובץ זה, משתמשי המחשב סביר לזהות אותו בתור איום או רכיב לא אמין. למעשה, משתמשים ישים לב updatetask.exe רק אם הם איתרו את תיקיית אחסון זה. למרות זאת, Extended Update יכולים להיות קשורים למספר יישומים שונים, לכן לא ניתן לדעת באיזו תיקיה תוכלו למצוא updatetask.exe ב. עדיין, אם איתרת את הקובץ, עליך למחוק אותו מהמערכת בהקדם האפשרי.

הכלבלב הוא פותח על ידי Hoolapp, הוא מותקן על המחשב כמו משימה מתוזמנת אשר ניתן לעקוף את בקרת חשבון המשתמש של Windows. אם תצאו Extended Update במחשב האישי שלך, הכלבלב עשוי לשמש עבור שדרוג תוכנה ושירותים שונים.

Remove Extended Update

The Extended Update Virus

דבר נוסף שאתה צריך לדעת על Extended Update הוא כי התוכנית היא מסוגלת להתחבר לאינטרנט ללא רשותך, הוספת חריג בחומת האש של חלונות, אשר לא ניתן למחוק באופן אוטומטי. באמצעות גישה חופשית באינטרנט ויכולת להתקין עדכונים ללא ידיעתך, Extended Update יכול לשמש עבור עדכון תוכניות לא אמין. במקרה זה, הגורים בקלות יכולתי לתת זדוניות אחרות שלך מכונה וירטואלית. לפיכך, הסרת יישום פרסום זה מומלץ מאוד.

להיות מודע לכך הסרת Extended Update הוא מורכב יותר, בשל העובדה כי רוב משתמשי המחשב לא יודעת כי יישום זה אפילו קיים במערכות שלהם. כמו Extended Update הוא מאוד חשאית, להסרה ידנית של תוכנית זו היא לא האפשרות הטובה ביותר עבור משתמשי מחשב רגילים.

בכל מקרה, אם הגור, חוטפי דפדפן או זיהומים המחשב אחרות שהותקנו במחשב שלך, עליך לדעת כי קבצי עדכון מטרידה, פועלת בשקט עשוי להיות פעיל גם כן. זכור שזה יכול להיות קשה למצוא את המיקום המדויק של updatetask.exe, כי הקובץ יכול אקראי שמו.

עם זאת, במקרה תיתקל את הקובץ על המחשב הווירטואלי שלך, באפשרותך לנסות להסיר אותו באמצעות ההוראות הבאות. למרות זאת, גם אם השלמת תהליך הסרה ידנית, עדיין עליך להפעיל סריקה מלאה של המחשב האישי שלך כדי לזהות את השאריות הרישום או קבצים זמניים. אתה יכול לעשות את זה על-ידי התקנת כלי למאבק מוניטין אשר למצוא ולמחוק כל הקיימים איומים בבת אחת ולא להגן על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות בכל עת.

הסרת התקנה של Extended Update

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Extended Update מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *