By | February 9, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Dycler.gen. המדריך להסרת Dycler.gen עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Dycler.gen הוא טפיל פרסום. פרסום מזיקים הם מאוד מעצבן. כמובן, הם לא מועיל לך בדרך כלשהי. אל תצפה Dycler.gen להיות שונה. זה רק מועיל המפתחים שלה. כמו כן, אל תיתן את העובדה adware קל להסיר להטעות אותך, לגרום לך לחשוב כי זה לא מזיק. זה לא. יש דבר כזה כמו זיהום סייבר לא מזיק. כל אחד בסופו של דבר יוצאת משליטה, להחריף הבעיות שהיא גורמת. אם אתה רוצה להימנע מכך, אנחנו מוכרחים לפעול באופן מיידי.

ברגע תבחין adware Dycler.gen במערכת שלך, לבצע פעולות כדי למחוק אותו. ככל שהזמן בו מבלה על הלוח, פולשניות יותר והופך להיות מעצבן אותו. אז, ברגע שאתה מודע לנוכחותה, להתחיל לחפש את מקום המחבוא המדויק שלו. כשתמצא אותו, הסר אותו באופן מיידי. אם לא, זה לא יהיה ארוך לפני שתתחרט על כך. פרסום איומים לבלגן להשלים את חוויית הגלישה שלך, גם לחשוף אותך לסיכון תוכנות זדוניות. Dycler.gen אינו שונה. להיפטר מזה לפני שזה יגרום לך נזק בלתי הפיך. תעשי את זה עכשיו עיכובים להוביל חרטה.

מטרתו של adware היא ליצור הכנסות לשלם לכל קליק על בעליו. לשם כך, צריך לייצר בחסות פרסומות. כאשר תלחץ על מודעות אלה, נוכלים משלמים. הם משלמים יותר כאשר תלחץ במקום כלשהו בדף שבו אתה כבר הופנה לך ללא הסכמתך. במילים אחרות, אתה הופך ספונסר של ופושעי אינטרנט על-ידי לחיצה. “? למה אני לחץ” אתה יכול לשאול? שאלה חכמה. Adware זקוק שלך לחץ כדי לשרוד, אז זה לא משאיר שום דבר ליד המקרה. זה צריך להבטיח הקליקים שלך. איך הוא עושה זאת? הוא מציץ? לך.

המזיק עושה את שיעורי הבית שלו לפני תחילת ההפצצות לספירה. זה מחקרים ומוצא מה שאתה אוהב. היא משתמשת בדפדפן שלך בתור מרגל התקנים, לומד מה אתם מחפשים, נצפים ביותר דפים, מה קוצים שלך ריבית, וכו ‘. ברגע זה יש את המידע, הוא יוצר פרסומות אשר תמצא מושך. זה מראה לך מוצרים, מבצעים, ומציעה אשר תמצא מעניין. בדרך זו, המזיק מבטיח כי תהיה לפחות מתפתה ללחוץ. אל תעשי את זה. שום ש-adware מראה לך דבר אמין. אם תלחץ, גם תופנה לאתר זדוני, שופע זיהומים או אתה להידבק באופן מיידי כפי המודעות להסתיר איומים גם כן.

הפרסומות האלה יקבלו יותר ויותר עם כל יום, הימנעות רק פתרון זמני. במוקדם או במאוחר לחץ. הדרך היחידה להיפטר כל פריצות לתמיד הוא להיפטר adware לגמרי. זה בדיוק מה עליך לעשות. Adware חורבות שלך בעבר להציל את חוויית הדפדוף וגורם לך ספונסר של האקרים. למחוק אותו בהקדם האפשרי. כדי לעשות זאת באופן ידני, השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה.

? אתה תקוע עם Dycler.gen? על מנת להיכנס מכונות הקורבנות מבלי שיבחינו, זיהומים adware לפנות טקטיקה מטעה. לדוגמה, הם מתחבאים מאחורי אתרים פגומים, פרסומות זדוניות, דואר זבל, מזויף תוכנית או מערכת עדכונים, חבילות shareware freeware/, מקורות להורדה לא מאומתים, וכו ‘. עם זאת, אף אחת משיטות אלה יפעלו אם אתה משלם יותר תשומת לב. אם אתה רשלן, בעיקרון תזמין מזיקים במערכת שלך על ידי לחיצה על בעיניים עצומות על כל מה שאתה רואה מסכים עם הדברים שלא קראת. . זו טעות. אם ברצונך להגן על המחשב שלך, אתה צריך להיות על המשמר. . לקבל את עצמך גם, יישום אמין נגד תוכנות זדוניות כדי לסייע לך. תמיד לשמור אותו מעודכן ולבצע סריקות רגיל של המחשב כדי לוודא שהוא נקי.

הסרת התקנה של Dycler.gen

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Dycler.gen של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Dycler.gen מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *