By | September 17, 2018

Dollar Saver מוצג יישום הגון אשר מסייעת לך לחסוך כסף. התוכנית נועדה לספק לך קופונים ומראה לך מציאות שבאפשרותך ליהנות מהיתרון של ומבצעים שונים. למרות זאת, זה לא מה Dollar Saver למעשה עושה…

למעשה, יישום זה הוא מסווג כמו תוכנית שעשויות להיות בלתי רצויות, אשר מציף את הצג עם טונות של פרסומות מוקפצות תועלת בכל פעם שאתה מנסה לגלוש באינטרנט. או, בתוך מילים אחרות, Dollar Saver הוא יישום טיפוסי adware. ברגע אתה שם לב לעובדה זו, הוא הופך להיות ברור כי התשלילים בהרבה על הצד החיובי.

האמת היא שאני עושה Dollar Saver רק מספקים לך את חלונות קופצים לא אמין, אשר מסוגל להביא עוד תוכנות זדוניות על המערכת, אבל זה גם מאיים על הביטחון האישי שלך בריגול גלישה פעילות וגניבת המידע הפרטי שלך. אם אתה רוצה להימנע כל האמור, אתה צריך למחוק Dollar Saver מהמחשב שלך בהקדם האפשרי.

Dollar Saver עושה שימוש בשיטות שונות לצורך הפצה לחדור את המחשב הווירטואלי שלך מבלי שיבחינו. היא הנפוצה ביותר של שיטות אלה באמצעות חבילות תוכנה חופשית אשר מספקים נקודת הגישה הקלה ביותר. רוב משתמשי המחשב לעיתים קרובות לדלג על קריאת תנאי במהלך תהליך ההתקנה של freeware ומסכים פשוט להכל ממהר. מה שהם לא יודעים זאת, העובדה ש-freeware הזה בדרך כלל ומוצעת עם תוכנות זדוניות, וכך הם צריכים להיות זהיר מאוד במהלך התקנה שלה.

למעשה, Dollar Saver אין להסתמך רק על freeware להתגנב במחשב האישי שלך. לעיתים קרובות, היישום משתמש באתרי אינטרנט פגומה, קישורים פגומים, קבצים מצורפים דוא ל זבל כדי להיכנס. כמו כן, יכול להוות כעדכון מערכת או התוכנית מזויף. בהתחשב עובדות אלה, ניתן לראות כי ישנם שדרכים רבות Dollar Saver יכול לפתות אותך המאפשר התקנה שלה. אבל דבר אחד הוא בטוח – אתה חייב להיות זהיר מאוד בעת התקנת תוכנה חדשה במחשב שלך כדי להימנע להניח כל תוכנות זדוניות פנימה

בדיוק כמו כל יישום הנתמך על-ידי פרסום, Dollar Saver חייב לייצר הכנסות לשלם לכל קליק על הצדדים השלישיים מאחורי זה, על מנת להמשיך את פעילותה. זו הסיבה למה התוכנית לא רצויים מציף את הצג שלך עם כל כך הרבה פרסומות מוקפצות. כל מודעה עליהם אתה לוחץ, שווה רווחים עבור העם מתחבא מאחורי הכלי. ובכל זאת, פרסומות פולשניות תהיה הדאגה האחרונה שלך לעומת כל השאר אילו Dollar Saver עשויים לגרום לך.

היישום פרסום יש את היכולת לשמור על מעקב אחר של פעילויות הגלישה שלך ולהקליט כל צעד שאתם עושים באינטרנט. לאחר התוכנית אסף מספיק מידע עליך, הוא שולח אותו לצד שלישי הנ ל, מי יכול להשתמש בו למטרות זדוניות. כדי למנוע זאת, הדבר היחיד שאתה צריך לעשות הוא להסיר Dollar Saver מן המחשב הווירטואלי שלך באופן מיידי. ברגע שהתוכנית מוסר, המודעות אשר מציג יסתיימו.

הסרת וירוס Dollar Saver

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר וירוס Dollar Saver מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Dollar Saver מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *