By | January 2, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Digmine. זו Digmine וירוס הסרת מדריך פועלת עבור כל הגירסאות של Windows.

Digmine הוא חבר המשפחה זיהום המסוכן ביותר סייבר-סוסים טרויאניים. כשהם שומעים “וירוס”, דעתם של רוב האנשים לעבור ישר סוסים טרויאניים, ויש לכך סיבה. המוניטין של מזיקים אלו היא מאוד מוצדקת. והחלק הכי גרוע שיש סוס טרויאני על הלוח הוא הזיהום יכול לעשות כמעט כל דבר שהוא רוצה. ואתה אף פעם לא יודע מה בדיוק זה יעשה. הכל תלוי מה של האקרים צריך באותו הרגע. לכן חשוב לך לנקוט מיידית נגד הטפיל.

אם אתה מודע לעובדה כי Digmine הוא במערכת שלך, אתה בר מזל. לדעת מה. אתה מתמודד נותן לך הזדמנות לנקוט אמצעים נאותים. . והם חייבים… ברגע אתה מבין שהמחשב שלך נגוע, לא לבזבז זמן, אבל חיפוש ומחיקה של הסוס הטרויאני. אם אתה תעזוב את זה, זה לא יהיה ארוך לפני שאתה תתחרט על ההחלטה הזו. . אז, תעשה לעצמך טובה, לנקות את המחשב. וככל Digmine הוא נעלם, ייטב גם לך וגם את המחשב. אל תבזבז את הזמן בדיונים שונים שנערכו. Digmine שימושים כל שנייה כדי לגרום לך נזק. להסיר אותו בהקדם האפשרי.

כפי שאמרנו, הסוס הטרויאני תערוכות רבות תכונות זדוני. הוא מסוגל לגרום לכל מיני נזקים. לדוגמה, אחת התוצאות הנפוצות ביותר של אירוח סוס טרויאני הוא כי המחשב שלך סובל קריסות מתמדת. זה מתחיל ביצועים טובים לעתים קרובות. זה החינוך נשארה כל הזמן. זה מאותחל מחדש ללא סיבה נראית לעין. בנוסף, חלק מהתוכניות שלך לא יפעלו כהלכה, אם בכלל. זה כי המזיק מתעסק עם קבצי מערכת חשובים. זה משנה או פוגעת בהם. זה גם reedits ברישום המערכת שלך מאחורי הגב שלך על-ידי הוספת and/ או הסרת ערכים ממנו. . זה סיוט… יש עוד, בכל זאת

סוסים טרויאניים הם מרגלים. הם מתוכנתים לעקוב אחר כל צעד שלך באינטרנט, וזה בדיוק מה שהם עושים. Digmine יודע הכל. הוא יודע מה שחיפשת, האתרים המועדפים שלך, שלך שמות משתמשים, סיסמאות, את פרטי החשבון, וכו ‘. אפילו יש גישה לנתונים שלך באופן אישי המאפשר זיהוי אישי ופיננסי. במיוחד אם אתה משתמש במחשב שלך כדי לשלם את החשבונות באינטרנט או עבור קניות באינטרנט. Digmine כל הרשומות ולאחר מכן שולח אותו המפתחים שלה על ידי תקשורת עם שרת שלה שליטה ובקרה.

זה איך ההאקרים לקבל גישה לחיים הפרטיים שלך, באפשרותך להשתמש באישורים שלך עבור מה שהם רוצים. למותר לציין, זה יותר מסוכן. תאר לעצמך מה יקרה אם הם לגנוב את זהותך ולהשתמש בו למטרות זדוניות שלהם. או, אם הם גונבים את הכסף שלך. שיש זה טרויאנים על הסיפון לא יכול להיגמר ללא השלכות. למחוק אותו לפני זה הצליחו לגרום לך נזק בלתי הפיך כלשהו. שכחנו גם להזכיר כי המזיק הוא מסוגל לרגל אחריך בזמן אמת, עם העזרה של מצלמת האינטרנט שלך ולראות מה אתה מקליד על המסך שלך מה אתה מסתכל. גם זה יכול להפוך את המחשב האישי שלך לתוך חלק botnet. אל תהססו. השתמש המדריך להסרת שלנו, להיפטר Digmine מיד.

איך הגעת עם זיהום זה על הלוח? התסריט הכי הגיוני זה Digmine הגיע מוסתרים היא הודעת דוא ל זבל אשר פתחת מבלי לחשוב פעמיים על זה. סוסים טרויאניים לעיתים קרובות טרמפ עם דוא ל זבל המוסוות נראה לגיטימית. להיזהר בעת קבלת הודעה משולח לא ידוע. . בזהירות. לא למהר לפתוח אותו, הורדה שלו מצורף כמוך יתן טפיל לאבד. ודא תחילה את השולח. אם משהו נראה חשוד, מחק את ההודעה מיד.

הסרת וירוס Digmine

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס Digmine מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *