By | August 16, 2018
Remove Dailynews.support

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Dailynews.support. זה Dailynews.support וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם דף האינטרנט Dailynews.support מופיע על המסך, זה סימן שמשהו לא בסדר, אתה צריך לפעול במהירות כדי למנוע השלכות העלול להיות מסוכן. אתר זה קשור טפיל זדוניים מתוך הקטגוריה תוכנות פרסום. הדברה סייבר כזה יעשה הכל, על מנת להפוך כל דפדפן שיש לך במחשב שלך לתוך כלי הצגת המודעה. זה יעבור אפילו גם רחוק כמו לגנוב היסטוריית הגלישה ובשאילתות של המשתמש חיפוש, אז ככה שתוכל להתאים את הפרסומות בהתאם. פעולה זו תגדיל את הסיכויים של המודעות מקבל לחיצה על הקורבן.

לדוגמה, אם לאחרונה אמצאים האינטרנט לטלוויזיה LCD חדשה, הטפיל זדוניות להפציץ את המסך שלך עם אינספור פרסומות פולשניות שיקדמו טלוויזיות LCD. הדבר הוא, לא כל עמוד קודם תראה. הוא אמין. למעשה, ייתכן לחיצה נותן גישה וירוס מגעיל למחשב שלך.

בדרך כלל, תוכנות פרסום מבצבצים מאחורי דוא ל זבל, קבצים מצורפים, תוכנה bundling, מבקשת עדכון מזויפים, טורנטים, נגוע קישורים, מודעות, וכו ‘. בעת התמודדות עם התוכנה שהורדת מהאינטרנט, ודא כי תמשיך ללא וירוס במחשב שלך על ידי בחירה אישית או מתקדם להתקין תהליך.

Remove Dailynews.support

The Dailynews.support Virus

תוכנות זדוניות ידוע להתחזות תוכנה שימושית לכאורה, מוסתר כהתקנה אופציונלי. על-ידי ביצוע העצה שלנו, תוכל להציג את התוכן המלא של מה שאתה עומד להתקין במחשב שלך. אם אתה מבחין כל תוכנה נוספת, אנו ממליצים מאוד שתבטלו את זה, כפי הנראה זה טפיל סייבר המסתמך על רשלנות שלך כדי להיכנס למחשב שלך מבלי שיבחינו בו.

פרסום עשויים שלא להוות סיכון גבוה ככל זיהום סייבר סוס טרויאני, אבל זה לא אומר שזה לא מזיק. למעשה, זה מסוגל לעשות נזק רציני מאוד. ככל שהזמן עובר, adware יפיק יותר ויותר פרסומות ופריטים מוקפצים. במוקדם או במאוחר הדפדפן שלך ייכשל להציג את כולם, גם יתחיל ביצועים טובים. בשלב מסוים, זה יפסיק לעבוד לחלוטין. מה עוד, פרסום יכול להשפיע על מהירות החיבור לאינטרנט גם כן.

פרסום יכולים להפוך את הגלישה לחוויה משלךלמעורבותך אם לא נפעל מהר להסיר טפיל סייבר זה מהמחשב שלך. . אל תמעיט בכוחו. לעשות את זה במחשב האישי שלך מסכנת את המידע האישי והפיננסי שלך. נתונים יקרי ערך כזה יכול ליפול לידיהם של פושעי סייבר מי עשוי לחלוק מידע זה עם צדדים שלישיים אחרים למטרות רווח.

הסרת וירוס Dailynews.support

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Dailynews.support מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *