By | June 20, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Dahkservice. זה Dahkservice וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Dahkservice הוא מסווג על ידי תוכנות זדוניות חוקרים כמו adware. הדברה זה זדוני ידוע ביכולתו להשתלט על חוויית הגלישה שלך. זה יוצר ים של פרסומות פולשניות התוכן יהיה ממוקד במיוחד על-פי המידע שהושג כבר על הגלישה שלך הרגלים שאילתות חיפוש וההיסטוריה.

המודעות יהיה בצורה של חלונות קופצים, בלעדי מבצעים, הצעות מיוחדות, קופונים, בקשות לעדכון מזויפים, מהבהב הודעות, וכו ‘. המטרה של הפרסומות האלה היא לייצר הכנסות דרך בתשלום או שיטת תשלום לכל קליק.

הדרך הנפוצה ביותר של התפלגות היא דרך דואר זבל הודעות דוא ל, קבצים מצורפים דוא ל וקבצי הפעלה משולחים לא מוכרים, חבילות תוכנה חופשית, מבקשת עדכון מזויפים, קישורים מפוקפק, מודעות, וכו ‘. המשתמשים חייבים להיות זהירים כאשר הם מקבלים הודעות דואר אלקטרוני ממקור לא ידוע. לעיתים קרובות האקרים לשלוח מכתבים, רק שנראה מחברות הרשמי כמו eBay, PayPal, וכדומה

חשוב מאוד לשים לב קרוב, כדי לוודא את כתובת הדוא ל היא לגיטימית, לפני שתלחץ על כדי לפתוח אותו. אנחנו גם לייעץ כדי לקבל את העדכונים ממקורות רשמיים ואמינים בלבד, לא ליפול למלכודת של פריטים מוקפצים מזויפות עדכון זה ממכם ללחוץ על קישור חשודה.

אל תדאג, זה פרסום Dahkservice משפיע על הדפדפן שלך בלבד. אמנם תוכן המודעה שנוצר אינו מסוכן בפני עצמו, הם יכול לנתב מחדש את הקישור עלול להתברר להיות מסוכן. אתה יכול להיות לחיצה בעקבות קישור נגוע שיש לו את היכולת לפתוח דלתות אחוריות וירוסים אחרים כמו חוטפי דפדפן, תוכנות ריגול או אפילו סוסים טרויאניים!

תוכנות זדוניות, כמו adware Dahkservice עלולה להוות סיכון אבטחה באינטרנט והפרטיות שלך. לכן, אנו קוראים את הקוראים שלנו להמשיך עם הוצאתה ברגע שהבחינו כי זה ידוע הדפדפן שלהם. אנחנו יכולים להוביל אותך בתהליך זה. כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר בהוראות המפורטות שלהלן.

הסרת וירוס Dahkservice

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Dahkservice מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *