By | October 4, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Cyti Web. זה Cyti Web וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Cyti Web היא עוד טיפוסי הנתמכות על-ידי פרסום יישום שפותח על ידי, LLC SuperWeb ידועים. למעשה, התוכנית מציעה לך שום דבר, בפרט, לא סופר את גווני של פרסומות מסחריות אשר לקדם סוגים שונים של תכנים באתר בכל שביקור. הפרסומות האלה הם פולשניות מאוד מעצבן, הם בהחלט להפריע לך, להאט את הפעילות הווירטואלית שלך.

בשל הסיבות הנ ל, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא להסיר Cyti Web מן המחשב האישי שלך ברגע אתה מבחין את נוכחותה באזור. בדרך זו, פרסומות פולשניות ייעלמו גם כן, המערכת שלך יהיו נקיים, מפני תוכנות זדוניות.

האתר הרשמי של Cyti Web – cytiweb.net, יספק לך מידע אודות יישום ה-תמיכה ב- ad, עם זאת, הדבר החשוב ביותר שאתה צריך לדעת הוא העובדה זהו אתר הונאה כפתור ההורדה עליה אינה פעילה.

פרסום יישומים ממשפחת SuperWeb מופצים בדרך כלל יחד עם אחרים freeware אשר הוא להוריד מאתרי אינטרנט חשודים. תוכניות אלה הינם מוצעים עבור התקנת תוכנה נוספים במהלך תהליך ההתקנה של היישום שבחרת, בזכות חוסר הזהירות שלך, הם הותקן במערכת באופן אוטומטי. בהתחשב בעובדה זו, עליך להיות זהיר מאוד עם מקורות freeware שתבחר וקשוב יותר במהלך תהליך ההתקנה של תוכניות חדשות בעתיד.

יש לזכור שחלק הפרסומות זה רצון Cyti Web הצג למעשה רשאי לערער לך כי הם יקושר איכשהו לתחומי העניין שלך. זה קורה כי לאחר היישום מקבל מותקן במחשב האישי שלך, Cyti Web הפעלת מעקב אחר פעילות וירטואלית שלך והקלטה קצת מידע על זה. לכן, אחרי כמה זמן, תוכלו להבחין כי מודעות יקדם את המוצרים שהצגת קודם לכן במהלך הפגישות הגלישה שלך.

ובכל זאת, אתה צריך לעשות הכי טוב שלך לא כדי ללחוץ על מודעות אלה כי תועבר לאתרי פגום אשר שייכים ספונסרים חיצוני של התוכנית. על מנת למנוע זיהומים שחדר המחשב שלך, אתה צריך למחוק Cyti Web ופרסומות שלה לחלוטין.

החדשות הטובות הן כי הסרת Cyti Web אינה תהליך קשה. באפשרותך למחוק אותו באופן ידני או אוטומטי. אם אתה צריך עזרה עם תהליך ההסרה, אפשר לעקוב ידנית ההוראות המפורטות להלן במאמר זה. למרות זאת, גם אם השלמת להסרה ידנית, עדיין יש לך לסרוק את המחשב שלך עם כלי למאבק לגיטימי כדי לוודא כי כל האיומים הקיימים הוסרו לחלוטין. כלי האבטחה לאתר, למחוק את כל תוכניות רצויות ורצון להגן על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות בעתיד.

הסרת וירוס Cyti Web

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Cyti Web מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *