By | September 12, 2018

סוסים טרויאניים הם וירוסים מסוכן ביותר. הם מגוונים, נעשה שימוש על ידי פושעי סייבר עבור כל מיני סוגים של פעילות זדונית. זה קל מקבל מרומה לתוך להאמין כי Cortana Runtime Broker הוא קובץ רגילה של המערכת במחשב שלך, כאשר, למעשה, זה לא. האקרים מוכרים שם תוכנות זדוניות שלהם כאילו הם קבצים חיוניים מערכת ההפעלה, כך הם יכולים לרמות את הקורבן. ברגע הטרויאני מבססת עצמה במחשב האישי שלך, בלאגן.

הטפיל מתוכנת להפוך את המחשב שלך לתוך מכונת כרייה מטבע של הצפנה. לשם כך, הוא ישתמש משאבים שיכול למצוא. ה-CPU וכוח של המחשב שלך סייבר GPU יופנו כדי לתדלק את תהליכי הכרייה, גורם לכל תוכנית שאתה צריך לרוץ לאט מהרגיל. תסמינים אחרים של זיהום זה מגעיל סייבר כוללים לקרטע, איטי לאינטרנט במהירות, התחממות יתר, שגיאות מערכת, השחתת קבצים ועוד. Cortana Runtime Broker ישפיעו על המערכת כולה, מונעת ממך שימוש במחשב בדרך כלל.

מה שאתה צריך לדעת על הסוס הטרויאני Cortana Runtime Broker היא כי זה לא יכול לפרוץ את דרכו במחשב שלך. הנגיף זקוק לעזרתך כדי לחדור. בדרך כלל, בכפולות טפיל בעת פתיחת דואר זבל נגוע מיילים המכילות קבצים מצורפים, או בעת התקנת חבילת תוכנה זה מוסתר תוכן זדוני. בכל מקרה, יש לך אף אחד מלבד את עצמך. האקרים להסתמך על נאיביות שלך רשלנות, לנצל כל הזדמנות להונות אותך בשוגג הענקת הגישה וירוסים למחשב שלך.

אם אתה רואה כל המודעות מראה חשוד או מיילים, לא ללחוץ עליהם. אם אתה משלם תשומת לב מה אתה עושה באינטרנט, תישאר מוגנת. אנו מציעים שלך לבחור סוג מתקדם Custom/ של התקנה כאשר אתה מתמודד עם תוכנה שהורדה, אז תוכל לראות אם יש. איומים מוסתרים בצורה של תוכנות נוספות. אם כל הם מציגים, לבטל את הבחירה בהם, לא עם ההתקנה. בדרך זו, אתם תגרמו אין תוכן מסוכן. יקבל גישה למחשב שלך. אמצעים אחרים של הפצת וירוס כוללים קישורים מפוקפק, מודעות, עדכונים מזויף, קבצי torrent.

וירוסים טרויאניים הם לא לזלזל. אתה לא רוצה הסוג כזה של זיהום להשתלט על המחשב האישי שלך. הטפיל Cortana Runtime Broker יכול לגרום לפגיעה חמורה המחשב אם לא להסיר את האיום בזמן. ברגע שאתה לזהות הנוכחות של סוס טרויאני מסוכן, עליך לפעול נגד זה. ההשלכות של בטלה שלך יהיה יקר. הוירוס ישתלט על המערכת כולה ולא ניתן להשחית קובצי מערכת חיוניים, על מנת להשיג את מטרותיה זדוני.

מפגרות, מהירות האינטרנט איטי, מחיקה של קבצים בבחירה אקראית סיום של תהליכים חשובים הם רק טעימה של מה סוס טרויאני הוא באמת מסוגל. אתה לא תוכל להשתמש בהתקן שלך בדרך כלל בשל הווירוס. המערכת שלך יתרסק על בסיס יומי, שגיאות יעשה את חייך לגיהינום עלי אדמות. האקרים אולי אפילו לנצל את ההזדמנות הזאת כדי לגנוב את המידע האישי והפיננסי שלך. לכן חשוב לא לבזבז את הזמן וכדי להסיר וירוס זה מגעיל מהמחשב בהקדם האפשרי!

הסרת התקנה של Cortana Runtime Broker

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

חיפוש כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

STEP-5

עדיין לא ניתן להסיר Cortana Runtime Broker מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *