By | February 5, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר CompareNBuy. המדריך להסרת CompareNBuy עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם לפתע תיתקל המודעות על ידי CompareNBuy על המסך, זה סימן ברור כי היישום adware CompareNBuy כבר ההתקנה במחשב האישי שלך. זה הרחבה של הדפדפן אשר תואם עם אינטרנט אקספלורר, מוזילה פיירפוקס, Google Chrome, דפדפנים, אז לא משנה איזה מהם אתה משתמש, CompareNBuy יכול לקבל המותקנות בו.

פרסום התוכנית יהיה בהחלט לנסות לשכנע אותך כי זה מאוד שימושי על ידי מתן לך עם פרסומות מרובים של המוצרים המוצעים במחירים מוזלים. עם זאת, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות במצב זה היא להתעלם כל המודעות מקודמת על ידי היישום ולהסיר את CompareNBuy מהמחשב שלך בהקדם האפשרי. . זה הדרך היחידה למנוע בעיות הקשורות לאבטחה.

לרוב תוכניות כמו CompareNBuy להזין את המחשב הווירטואלי יחד עם אחרים הורדות חינם. תוכנית ההתקנה של הסיומת ומוצעת עם תוכנית ההתקנה של היישום שבחרת, אז כאשר אתה מתקין את זה, לך לרכוש גם את ההרחבה לא רצויים, חבורה של תוכניות אחרות הייתה לך כוונה להתקין. באפשרותך למנוע את זה מלקרות רק על-ידי השלמת כל שלב ההתקנה שסופקו על-ידי אשף ההתקנה של התוכנה החדשה. זכרו לקרוא את כל המידע המוצג על מסך המחשב שלך בזהירות רבה, הצטרפות כל התוכניות נוספים אשר מוצעות עבור ההתקנה. בדרך זו, המחשב שלך יהיה נקי מכל התוכניות שעשויות להיות בלתי רצויות.

The CompareNBuy Virus

CompareNBuy מספקת לך עם פרסומות מסחריות, שזהו יישום טיפוסי הנתמכות על-ידי פרסום. ברגע זה מחלחל המחשב שלך, הרחבת דפדפן מתחיל מבצע את פעילויות מסוימות כמו חיבור לאינטרנט ללא הרשאה. בדרך זו, ההרחבה תהיה גישה לשרתים מרוחקים פרסום איפה זה ישיג את כל מודעות הוא מספק לך.

שימו לב כי מודעות אלה לא נוצרים על ידי ההרחבה בדפדפן, אלא של איזה צד שלישי לא מוכר. לפיכך, לחיצה על כל אחד מהם עלולים לנתב אותך מחדש פגום אתרי אינטרנט שבו אתה עלול להתפתות להתקין תוכניות זדוניות על המערכת שלך. מומלץ מאוד בהתחשב סיכון זה, הסרת CompareNBuy מן המחשב האישי שלך.

למרבה המזל, הסרת CompareNBuy הוא לא תהליך קשה. באפשרותך למחוק את התוכנית באופן ידני או באופן אוטומטי, בהתאם להעדפות שלך. אם תחליט להסיר את התקנת היישום באופן ידני, אתה צריך בצע את ההוראות שסופקו על-ידי לשאוג. למרות זאת, גם אם השלמת תהליך הסרה ידנית, עדיין עליך להפעיל סריקה מלאה של המחשב לזהות את כל שאריות הרישום או קבצים זמניים. אתה יכול לעשות את זה על-ידי התקנת כלי antimalware לגיטימית אשר אתר ומחק כל האיומים הקיימים במחשב. בנוסף, תוכנת האבטחה ישמור פעמים נקי ומוגן כלל את המערכת.

הסרת התקנה של CompareNBuy

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר CompareNBuy של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר CompareNBuy מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *