By | September 11, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Clock Hand. זה Clock Hand וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Clock Hand הוא יישום טיפוסי adware. למרות שמתבלבלים זיהום המחשב זדוני, התוכנית אינה כה מסוכנת, תוכל להסיר אותו מהמחשב מבלי כל הקשיים. מה אתה צריך לדעת זה אם תשאיר Clock Hand על המערכת, אתה יכול לחוות בעיות אבטחה חמורות. לכן, אתה צריך לשמור את המחשב הווירטואלי שלך מוגנים היטב בכל עת.

Clock Hand בא ממשפחה adware ידועים SuperWeb. זה מפורסם שיש הוליד יישומים רבים המציגים פרסומות מסחריות פולשניות. לדוגמה, Clock Hand כמעט זהה לתוכניות כמו אייס מירוץ, NetGranule, המשחק במרחב משולבת חבורה של יישומים אחרים adware אשר פותחו על ידי SuperWeb.

האתר הרשמי של Clock Hand myclockhand.com, אך אתר זה אינו מכיל למעשה קישור ההורדה עבור היישום. יש כפתור הורדה ירוק אשר מעביר רק משתמשים כדי כרטיסיה חדשה ריקה. מסיבה זו, זה קל להסיק כי Clock Hand משתמשת בשיטות אחרות להפצה ברחבי האינטרנט.

באופן דומה את רוב היישומים adware, Clock Hand מקבל מופץ יחד עם אחרים freeware. לכן, משתמשי מחשב צריך להיות קשוב מאוד בעת ההורדה תוכנות חופשיות מקובץ חיצוני שיתוף אתרי אינטרנט. חוץ מזה, אתה צריך גם להיות זהיר מאוד בעת ביקור לאתרים torrent כי הם בדרך כלל מלא מודעות פגום ולא מזויף להורדה לחצנים ולאחר לחיצה על שאותם כתוצאה הורדת תוכנות פרסום נוסף במערכת.

עקב זה את היכולת לתפקד כמו סיומת לדפדפן, Clock Hand מוסיף יישום plug-in בדפדפני אינטרנט מוזילה פיירפוקס ו- Internet Explorer. הסיומת. צריך לעבוד על גוגל כרום מדי, אך תוכנות זדוניות מומחים טוענים כי הגרסאות החדשות ביותר של גוגל כרום לחסום את היישום adware. זה הוכחה כי עליך לשמור את התוכנה שלך עודכן כדי להגן עליך מפני איומים פוטנציאליים.

בעיה נוספת הקשורה Clock Hand היא יכולתה לאסוף מידע על היסטוריית הגלישה שלך, לשמור רשומה של האינטרסים האישיים שלך. ברגע adware אוספת מידע מספיק, היא משתמשת בנתונים כדי לספק לך פרסומות מותאמות אישית ולגרום לך לפתוח אותם. כל לחיצה שתבצע יוצר כסף עבור יוצרי היישום, זה שומר על הקיים.

“המודעות על ידי Clock Hand” ופריטים מוקפצים “שסופקו על-ידי Clock Hand” מופיעים על חנויות מקוונות פופולרי, מנסה להטעות אותך כי הם עוזרים לך לקנות משהו במחיר אופטימלי. אולם, האמת היא כי אלה פרסומות להתברר חסר תועלת לחלוטין. חוץ מזה, המודעות Clock Hand יכול להפנות אותך אל אתרי אינטרנט פגומה, כדי לפתוח אותם בהחלט לא מומלץ.

בהתחשב כל הנ, הדבר הטוב ביותר. אתה יכול, אם אתה מוצא כי Clock Hand קיים במחשב שלך, היא להסיר את היישום adware מיד. אחרת, סביר מאוד לחוות מספר בעיות הקשורות לאבטחה.

למרבה המזל, הסרת Clock Hand הוא לא תהליך קשה. באפשרותך למחוק אותו באופן ידני או אוטומטי. אם אתה צריך עזרה עם תהליך ההסרה, אפשר לעקוב ידנית ההוראות המפורטות להלן במאמר זה. למרות זאת, גם אם השלמת להסרה ידנית, עדיין יש לך לסרוק את המחשב שלך עם כלי למאבק לגיטימי כדי לוודא כי כל האיומים הקיימים הוסרו לחלוטין. כלי האבטחה לאתר, למחוק את כל תוכניות רצויות ורצון להגן על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות בעתיד.

הסרת וירוס Clock Hand

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Clock Hand מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *