By | October 17, 2018

חוטפי דפדפן הם טפילים מסוכן מאוד מעצבן. פעם הם מצליחים לחמוק במחשב שלך, הם יהיה למקד את כל דפדפן שיש לך, להדביק אותם. המזיק הזה יש את הכוח לשנות הגדרות כלשהן שתמצא לנכון, כמו גם להתקין הרחבות, תוספות, סרגלי כלים, יישומים מפוקפקים אחרים בדפדפן שלך, ללא ידיעתך והרשאתך.

ברגע החוטף מתקשר הדפדפן שלה הביתה, הסיוט האמיתי יתחיל. דף הבית, עמודי הכרטיסיות החדשות וספק החיפוש שלך מוחלפים אחד מותאם אישית. במקרה ספציפי זה, הדף שיוצג באופן קבוע הוא Cll.press. זה יפיק גם מודעות כי יכסה את המסך שלך, מהרגע שאתה פותח את הדפדפן שלך.

חלונות מוקפצים, באנרים, פרסום ב- text, מהבהב הודעות התראה – מבצעים מכל הסוגים יציף את כל דף שבהם אתה מבקר. מטרתם? לפתות אותך, המשתמש, לחיצה עליהם. . זה פשוט, באמת לחיצה על – הטפיל יכוסה. אבל רגע, זה לא כל. אולי אתה חושב שלך לחיצה על פרסומת אמין לכאורה, אבל הדבר הבא שאתה יודע, טפיל מסוכן אולי הותקן במכשיר שלך ללא ידיעתך. זה ייקח בלחיצה אחת התוכנות הזדוניות לחדור למחשב. בגלל זה אתה צריך להיות חרוץ ולחשוב פעמיים לפני לחיצה על כלום.

בצד החיובי, חוטפי דפדפן אינם מתקדמים וירוסים. הם לא יכולים לפרוץ למחשב שלך בכוחות עצמם. מה שאומר, כי רק אתה יכול לתת להם הרשאה לפלוש. החוטפים הם מאוד ערמומי. הם יכולים להתגנב במחשב שלך באמצעות חבילות תוכנה. בואו להרחיב. בדרך כלל, כאשר מתקינים המשתמשים את התוכנות במחשב שלהם, הם עושים את הטעות של בחירה עבור התקנה מהירה. זה יכול לחסוך לך זמן, אבל גם תקבלו לתוך צרורות.

מפתחי ידועים צרור תוכנות זדוניות יחד עם תוכניות ויישומים אחרים. אבל, תוכן כזה יוסתר ממך, אתה צריך לבחור מצב מהיר באשף ההתקנה. פעולה זו תוביל בהכרח ההתקנה האוטומטית, מבלי שאפילו לחשוד על קיומה. אם ברצונך להיות מסוגל לראות כל התקנה אופציונליים, יש שליטה על מה בדיוק יקבל גישה למחשב שלך, אנו מציעים לבחור מותאמת אישית או התקנה מתקדמות. חוטפי דפדפן ידוע גם להתפשט דרך נגוע קישורים ופרסומות, הרחבות דפדפן מוצל, טורנטים מושחתים, עדכונים מזויף ודוא ל זבל.

חוטפי דפדפן הם מסוגלים לקחת שליטה מלאה על הדפדפן שלך. זה אומר, כי הפרטיות שלך כבר לא קיים. כל מה שאתה עושה באינטרנט יהיה פיקוח. נוכלים יהיה מסוגל לרגל אחריך, אפילו להשיג את ידיהם על מידע בעל ערך כגון, אך לא מוגבל סיסמאות, כתובות IP, מזהה הכניסה, חשבונות בנק, מספרי כרטיסי אשראי, וכו ‘. צד-שלישי רבים מוכנים לשלם כסף טוב עבור נתונים כאלה, האקרים לא אתן הזדמנות זו מועילה להעביר.

ככל הטפיל נשאר במחשב שלך ללא התערבות, יותר גרוע תקבל התוצאות. הדפדפן גם ישלם את המחיר של הטעות שלך. המודעה כבד עשוי להציג, בסופו של דבר יווצר עומס, עד לנקודה של זה לא להיות מסוגל לפעול כראוי. לכן להתחיל לחוות מפגרות, קריסות בדפדפן, אפילו להאט מהירות האינטרנט. הדרך היחידה בשבילך להשתלט מחדש על דפדפן האינטרנט שלך ולחזור אל חוויה מקוונת מאובטחת ופרטית היא אם הסרת חוטפי דפדפן מסוכן זה מהמחשב שלך לפני שיהיה מאוחר מדי!

הסרת וירוס Cll.press

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Cll.press מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *