By | August 3, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Bwplayer. זה Bwplayer וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אתה אי פעם נתקלו Bwplayer? תוכנות זדוניות חוקרים לסווג טפיל זה פרסום. היא אחראית מודעות רבים ופריטים מוקפצים זה נשלחים בדרך שלך. גם, זה יותר ממסוגל התקנת סרגלי כלים מפוקפקים, הרחבה או הרחבות במחשב שלך. מה עוד, זה המשימה היא לעקוב אחר כל צעד שהינך עושה באינטרנט, לאסוף נתונים אלה.

כמו כן, שלך כל הגלישה היסטוריית חיפוש השאילתות יכול להיגנב בקלות על ידי טפיל זה סייבר. . למה? נתונים כגון אינטרנט שימושי מאוד כדי פרסום. בעזרתה, אותו באפשרותך להתאים אישית שלה פרסומות, חלונות קופצים, ולכן הם הסיכוי הטוב ביותר להשיג לחצתם על. מסכה עם מודעות העניין, אי אפשר לדעת היכן הם יכול לנתב מחדש את. אתה עלול לקבל מנותב לדף נגוע, ובכך לאפשר ביודעין וירוס מסוכן לחדור למחשב.

לעתים קרובות, פרסום מבצבצים מאחורי דוא ל זבל, קבצים מצורפים, מודעות, וקישורים מפוקפק פגום קבצי torrent, וכו ‘. האמצעי הנפוץ ביותר של התפלגות בהחלט בקשות לעדכון מזויף, תוכנות מצורפות. אנו תמיד ממליצים קוראינו לשלם קרוב לב כאשר הם מנסים להתקין תוכנת הם שהורדת מהאינטרנט.

משתמשים לעיתים קרובות לבצע את הטעות של בחירה עבור התקנה מהירה, במקום לבחור Custom/ מצב מתקדם באשף ההתקנה. על ידי בחירת האחרון, תוכל להציג אם הצרור מכיל תוכנות מוסתרים. אם אתה מבחין תוכניות נוספות או אפליקציות, אנו ממליצים מאוד שתבטלו את אותם. בדרך זו תבטיח כי אין תוכנות זדוניות מזין את המחשב.

בזמן פרסום לא ממש נחשבת מסוכנת מאוד, שכדאי להמעיט זה. . זה יותר ממסוגל עושה נזק חמור למחשב שלך. המודעות לבד לא מזיקות, אבל ברגע לחיצה על אותם, אתה עשוי לקבל לשלוח את מקור הנגוע ובכך grans האקרים גישה למחשב שלך. לאחר מכן, הם עשויים לשגר וירוסים אחרים במערכת שלך, אפילו לגנוב את המידע הפרטי שלך כמו סיסמאות, IP כתובות, חשבונות בנק, מספרי כרטיסי אשראי, וכולי

אם אתה מעריך את הפרטיות שלך ורוצה להשתלט על הדפדפן שלך, עליך להסיר את זה פרסום מגעיל מהמחשב שלך עכשיו! אם אינך בטוח כיצד לעשות זאת, אנחנו יכולים לעזור לך. כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר ההוראות שלנו.

הסרת וירוס Bwplayer

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר וירוס Bwplayer מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Bwplayer מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *