By | September 13, 2018
Remove Browser Touch

Browser Touch יש שחולקו לקטגוריות כיישום adware טיפוסי שבו אף אחד לא צריך ב- her/ המחשב שלו. הסיבה העיקרית להיות מסווגת כתוכנית שעשויות להיות בלתי רצויות (גור), היא היכולת של Browser Touch כדי להזין את המחשב הווירטואלי שלך בלי לבקש רשות כלשהי. חוץ מזה, העובדה כי אין כל ערובה כי השירותים המסופקים על-ידי היישום הם מהימנים, היא אמיתית הוכחות Browser Touch להסירה מהמחשב שלך בהקדם האפשרי. אחרת, הכלבלב יכול לשמש עבור הפצת תוכנות זדוניות, הביטחון האישי שלך עשוי להיות מאוים ברצינות.

Browser Touch לא ניתן להוריד מהאתר הרשמי שלה, מה שאומר שהוא משתמש בשיטות אחרות כדי לחדור למחשב שלך. לרוב, adware נכנסת המערכת שלך יחד עם אחרים freeware, מוליך שולל לאשר את ההתקנה שלה. זה בדרך כלל קורה במהלך תהליך ההתקנה של תוכנה חדשה במחשב שלך, כי אתה לא קורא את התניות והתנאים שסופקו על-ידי אשף ההתקנה של היישום. במקרה זה, אתה פשוט מסכים לכל מה ממהר ולתת adware לתוך המערכת מבלי שיידע על כך. לכן, אתה צריך להיות זהיר מאוד בכל פעם בעת התקנת תוכנה חדשה במחשב הווירטואלי. במקרה השני, יושם האבטחה שלך בסכנה.

Remove Browser Touch

The Browser Touch Virus

באופן דומה כדי פרסום אחרות, יישומים, פעם אחת Browser Touch מזין האישי שלך, הוא מתחיל להציף את דפדפן האינטרנט שלך עם גוונים של פרסומות מסחריות. למרות העובדה כי Browser Touch נועד לספק לך את הטוב ביותר לקניות עסקאות באינטרנט, בעוד באותו זמן החוסך לכם המון זמן, המודעות האלה הם הסיבה העיקרית למה את המחשב מקבל יותר איטית וחוויות קריסות מערכת בתדירות גבוהה. חוץ מזה, אם אתה לוחץ על הודעה מוקפצת המסופקים על ידי Browser Touch, יעמוד בפני בעיה עם האבטחה שלך, כי adware מעמיד את המערכת שלך בסכנה. לכן, אם אתה רוצה להימנע מאיים הפרטיות האישי והפיננסי שלך, לא, עליך לשמור Browser Touch במחשב הווירטואלי.

דבר נוסף שאתה צריך לדעת זה Browser Touch הוא מסוגל הקלטות היסטוריית הגלישה שלך והעדפות וירטואלי. לאחר התוכנית אסף את המידע אודות הרגלי הגלישה שלך, זה יתחיל בהצגת תוכן חיצוני על המסך. זכור כי אתה לא צריך לסמוך בכל פרסומות שסופקו על-ידי Browser Touch, כפי היישום adware לא לוקח אחריות על התוכן המוצג בדפדפן האינטרנט שלך. כך, אם תלחץ על מודעות המוצגות, אתה יכול לקבל העברה לאתרים שונים אשר מכילים חומר חשוד, מסוגלים להדביק את המחשב עם תוכנות זדוניות.

להיות מודע כי כל לחיצה על פרסומת המסופקים על ידי Browser Touch, מביא רווח שלישיים מתחבא מאחורי התוכנית adware, ממשיך את קיומו. הדרך היחידה לסיים את כל מודעות תועלת היא להסיר את Browser Touch מהמחשב שלך. לפיכך, מחיקת יישום זה ממערכת מומלץ מאוד. בנוסף, עליך לוודא שהמחשב שלך מוגנים היטב מפני תוכנות זדוניות.

הסרת התקנה של Browser Touch

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Browser Touch מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *