By | March 1, 2018
Remove Browser Bleach

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Browser Bleach. זה Browser Bleach וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Browser Bleach הוא חבר של משפחת חוטפי דפדפן. בתור שכזה, זה לא חדשות טובות אם יש לך את זה על הלוח. חוטפי נוראיים. כפי שרומז השם שלהם, הם מנסה לחטוף דפדפנים שלך ולקחת שליטה מלאה בהם. אם אתה נגוע Browser Bleach, לנקוט פעולות מיידיות נגד זה. הזיהום גורם לבעיות יותר ויותר עם כל יום שזה נשאר במערכת שלך. . זה לגרום לך נזק.

ברגע אתה מבחין כי הבית הקודם שלך הוחלף Browser Bleach, לקבל את העובדה. אתה מתעסק עם זיהום סייבר ולהתחיל לחפש דרך החוצה. למצוא היכן מסתתר החוטף, אל תהססו כדי למחוק אותו. לסמוך על זה, זה יביא כלום אבל בעיות התלונות, מלות עבורך ועבור המחשב שלך. ככל שזה נשאר, נושאים אלה יהפכו חמורים יותר. תעשה לעצמך טובה, חתך השהייה ב של הפולש קצר. מוקדם יותר. זה נעלם, ייטב לך. פעם נוספת, לפעול מהר. עיכובים להוביל חרטה. עם כל שנייה על הסיפון, חוטפי מחמיר את המצב הקשה. הזמן הוא לא חבר שלך.

פעם במערכת שלך, החוטף Browser Bleach עושה בלגן עצום של חוויית הגלישה שלך בעבר רגילה ומהנה. כפי שהזכרנו כבר, זה תופס את מקומו של הבית הקודם שלך. היא הופכת את עצמה דפדפן ברירת המחדל שלך ורק שאתה יכול לבטל את השינוי. חוטפי מונעת ממך היפוך את השינויים. היא פועלת כפי שתמצא לנכון, הדעה שלך כבר לא רלוונטי. מחליפה של דפדפן ברירת המחדל שלך כוללים בעיות אחרות באותה מידה. אתה מקבל מופגז עם אינספור פרסומות על בסיס יומי. המסך כולו מכוסה מודעות של כל צורות ותבניות כל הזמן. תוכן כל הדפים חסומה לחלוטין על-ידי באנרים, קופונים, מבצעים, וכו ‘. אפילו האתרים להשתמש בהם כדי להיות ללא פרסומות אינם כבד על פרסומות.

Remove Browser Bleach

The Browser Bleach Virus

כל זה הופך את הגלישה שלך כמעט בלתי אפשרי. בכל פעם אתה מנסה לחפש משהו, החוטף עומד לרשותכם כדי לעצבן אותך. אבל הפרעות אינן מוגבלות כדי באופן מקוון בלבד. . הו, לא. אתה מול צרות גם כאשר באמצעות המחשב במצב לא מקוון. הוא הופך להיות מאוד לא מגיבה וכבד. זה לוקח לנצח כדי לטעון את התוכניות שלך… אתה גם לחוות קריסות תכופים, קופא ו אתחול מחדש. זה שווה ניסיון גיהנום.

אתה מתחיל הימנעות באמצעות המחשב בכלל, כי אתה לא רוצה להתמודד עם כל מחדרים אלה. למרבה המזל, אין צורך. החוטף הזה הוא נשלף. עם העזרה של שלנו הוראות מפורטות להלן, תוכל לנקות את המחשב האישי תוך זמן קצר. כל שעליך לעשות הוא בצע את השלבים לפי הסדר המדויק נתון. אבל תעשה את זה מהר. ככל החוטף עדיין במטוס, והמצב מחמיר. אל תהססו ואל לפעול עכשיו!

איך החוטף אכן נכנס המחשב בלעדיך מימוש? אם לעיתים קרובות להוריד תוכניות ללא תשלום את האינטרנט ואז להאיץ את תהליכי ההתקנה שלהם, הנה התשובה שלך. אם אתה לא זהיר בעת התקנת אותם, והם בסופו הזנת המחשב לצד היישום המקורי של נוכלים לצרף לעיתים קרובות תוכנות זדוניות לתוכניות אחרות. ובכל זאת, קצת תשומת לב נוספת עלולה למנוע תוצאה כזו. כל שעליך לעשות הוא להיות יותר זהיר.

תחילה, השתמש מקורות להורדה החוקי היחיד. שנית, לא תחמיץ את התניות והתנאים. שלישית, לבחור האפשרויות המתקדמות באשף ההתקנה הם נותנים לך שליטה מלאה על ההתקנה, אתה יכול לראות את כל היישומים אשר עומד להיכנס המכונה שלך. כמה דקות נוספות הוא כל מה שאתה צריך כדי לשמור את המחשב שלך. זוכר את זה!

הסרת וירוס Browser Bleach

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס Browser Bleach מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *