By | September 12, 2018
Remove Bonefreeze

הטפיל Bonefreeze נופל לתוך הקטגוריה של חוטפי דפדפן. תוכנה זדונית זו הוא מסוגל לשנות הגדרות בדפדפן שלך, כמו גם התקנת אפליקציות מוצל, סרגלי כלים, כל זאת ללא ידיעתך או הסכמתך. תסמינים אופייניים להראות כי הדפדפן שלך נחטף הם דף הבית הוחלף מנוע החיפוש המועדף, כמו גם עמודי הכרטיסיות חדש. במקומם, אתר האינטרנט של קדימה. . com bonefreeze יהיה קיים.

אתר זה מתוכנת כדי להציג מודעות שונות, בלי לטרוח כדי לוודא האבטחה שלהם. לכן זה מאוד מסוכן כדי ללחוץ על דפים בחסות כאלה – אתה לעולם לא יודע היכן קישורים אלה לנתב מחדש את. אבל החוטף הוא חכם. זה יפקח על כל מהלך לך להפוך באינטרנט ולגנוב את תוצאות החיפוש ואת היסטוריית דפדפן, אז זה יותר טוב יכול להתאים אישית את התוכן לספירה. בעשותם כך, אתה תהיה יותר סביר ללחוץ על פרסומות כאלה, כיוון שהם יהיו מאוד מושך אליך. חשוב לציין כי המטרה העיקרית של החוטף הוא לספק הכנסה יוצריה, כמו גם עבור הדפים בחסות שהיא תקדם. זה אפשרי דרך בשיטת PPC (תשלום לכל קליק).

Remove Bonefreeze

The Bonefreeze Virus

הדרכים הנפוצות ביותר עבור החוטף להפיץ היא באמצעות דוא ל זבל, נגוע קישורים, תוכנות מצורפות, עדכונים מזויפים, קבצי torrent, וכו ‘. שים לב האימיילים שלכם. אם אתה מקבל הודעות משולחים לא מוכרים, במיוחד אם הדוא ל שהוא מסומן ‘דואר זבל’ – אל תפתח את זה! זה לא נדיר תוכנה נגועה להסתתר מאחורי הודעות המתיימרות להישלח ממקורות אמינים כמו eBay, אמזון, PayPal, וכדומה

בצורה עיוורת לא בוטח דוא ל כזה, רק בגלל השם של השולח הוא חברה גדולה. תמיד לבדוק את כתובת הדוא ל בפועל, להשוות אותו האחד הרשמי. אם אין התאמה – להתרחק ממנו! דוא ל זבל המכילות קבצים מצורפים יכול להיות מאוד מסוכן. עדיף לא לפתוח אותם, או שאתם עלולים להדביק את המחשב עם תוכנות זדוניות. אותו הדבר חל חריפה אם ההחזקות האלה הם קבצי הפעלה.

אל תירא, חוטפי דפדפן להגביל את ההתקפה שלהם על דפדפנים בלבד. לפיכך, השם. זו הסיבה מדוע משתמשים רבים לא מחשיב את זה טפיל כמו וירוס אמיתי. הוא לא יכול לתקוף את מערכת המחשב שלך. עם זאת, זה לא עושה זה לא מזיק. להפך, זה יכול לגרום נזק חמור בדפדפן שלך. שלא לדבר על הסכנות לא ידוע שייתכן פני אם אתה נופל למלכודת של crooks ולחץ על כל אחד מודעות מוצל. זה אפשרי כי ביודעין פתיחת דלתות אחוריות עבור האקרים המבקשים הזדמנות כזאת לגנוב נתונים יקרי ערך כמו סיסמאות, כתובות IP, מזהה הכניסה, מספרי כרטיס אשראי, חשבון בנק האישורים, וכדומה

יש גם סיכוי זדוניים אחרים איומים כדי לקבל גישה למחשב שלך, אם את לא נזהרת מה תלחץ באינטרנט. מה עוד, מתוך מודעות מרובות שיופקו על ידי הטפיל, הדפדפן שלך יתקשה לעמוד בקצב בנקודה מסוימת, עד שזה יפסיק להגיב לחלוטין, גורם לך אפשרות להשתמש בכל דפדפן במחשב שלך. כדי להחזיר את השליטה על הדפדפן שלך לחזור חוויה ובטוחה ללא פרסומות אינטרנט, עליך לפעול נגד החוטף הזה והסר אותו מהמחשב שלך, ברגע אתה מבחין את נוכחותה.

הסרת וירוס Bonefreeze

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Bonefreeze מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *