By | June 22, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Between Lines. זה Between Lines וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Between Lines היא רק עוד יישום טיפוסי adware אשר מגיע ממשפחת SuperWeb LLC ידועים. באופן זהה לחברים אחרים האמור משפחה, כגון ננו הגולש, שעון יד, קיטי טורקיז וירוק תיבת, פעם אחת Between Lines נכנס למחשב שלך, זה מתחיל לייצר טונות של פרסומות מוקפצות חסר תועלת, אשר עלול לגרום לקריסה של המערכת בתדירות גבוהה לאט לאט הפעלות הגלישה שלך באופן משמעותי. חוץ מזה, הפרסומות האלה עשוי להפנות אותך אל אתרי אינטרנט חשודים מסוימים, ברצינות מאיים על הביטחון האישי שלך. לכן, הדבר הטוב ביותר שתוכל לעשות, הוא להסיר את Between Lines מן המערכת ברגע אתה מבחין את נוכחותה על זה.

העובדה כי Between Lines אין אפשרות להוריד מהרשמי שלה באתר אומר כי התוכנית מופץ באופן חשוד. לרוב, היישום adware מתפרסת באמצעות מתקינים ארוזות, אשר מתקבלים בדרך כלל מאתרי אינטרנט לא אמינים. אחד אתרי אינטרנט אלה הוא malavida.com והוא מספק מתקינים מקובצים יחד עם Between Lines. זכור להוריד תוכנה חדשה מאתרים רשמיים בלבד, כי זו הדרך היחידה לשמור על המחשב האישי חינם פרסום יישומים כמו Between Lines. בנוסף, עליך לוודא כי המערכת שלך היא מוגנים היטב מפני תוכנות זדוניות.

באופן זהה פרסום יישומים אחרים, פעם מותקן במערכת, Between Lines מספק לך מספר מודעות מסחריות ופריטים מוקפצים פולשניות במהלך הגלישה באינטרנט. הבעיה העיקרית עם מודעות אלה היא העובדה כי הם מכילים קישורים אשר עשוי להפנות אותך לאתרים פגום ברצינות מאיים על הביטחון האישי שלך. חוץ מזה, כמה אתרי אינטרנט אלה לקדם את מתקיני חשוד כי הם מלאים עם תוכניות מסוימות לא ידוע, אשר יכול לגרום נזק מערכת ההפעלה שלך. בהתחשב עובדות אלה, יהיה עליך להסיר Between Lines מן המחשב הווירטואלי שלך בהקדם האפשרי.
זכור כי המטרה העיקרית של Between Lines היא לעשות רווח קל כדי להמשיך את קיומה. הדרך היחידה לעשות זאת היא לקדם מוצרים ושירותים של צדדים שלישיים שלה שותפים ויוצג על ידי הפרסומות שהם מספקים. בכל פעם שתלחץ על מודעה, המפתחים של Between Lines לעשות כסף קל לך. חוץ מזה, היישום פרסום הוא מסוגל לגנוב את פרטיך האישיים, ולשתף אותם עם הצדדים השלישיים הנ ל, וזה מאוד מסוכן עבורך. לפיכך, הסרת Between Lines מן המערכת, הוא מומלץ מאוד.

למרבה המזל, ההסרה של Between Lines הוא לא תהליך קשה. אתה יכול למחוק את התוכנית לצד פרסומות שלה, באופן ידני או אוטומטי. אם אתה צריך עזרה עם תהליך ההסרה, אפשר לעקוב ידנית ההוראות המפורטות להלן במאמר זה. למרות זאת, גם אם השלמת להסרה ידנית, עדיין יש לך לסרוק את המחשב שלך עם כלי למאבק לגיטימי כדי לוודא כי כל האיומים הקיימים הוסרו לחלוטין. כלי האבטחה לאתר, למחוק את כל תוכניות רצויות ורצון להגן על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות בעתיד.

הסרת וירוס Between Lines

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Between Lines מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *