By | June 29, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס BetterWorld. זה BetterWorld וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

BetterWorld היא תוכנית, הוא קידם ככלי שימושי להצגת קופונים ומחירים תחרותיים עבור כל אתר שבו אתה מבקר. מומחים לסווג טפיל זה פרסום. אל תיפול לתוך מצג שווא של תוכנה זו מוצל.

במציאות, תוכנית זו היא למעשה מאוד פולשניות ויגרמו פרסומות רבות זה נחיל הדפדפן שלך אם אתה רוצה את זה או לא. זה אפשרי עבור המודעות כאלה יש סוג של טקסט תחת אותם, כמו “המודעות על ידי BetterWorld”, “מופעל על ידי BetterWorld”, “הביא לך על ידי BetterWorld” ועוד. לעתים קרובות כל כך מודעות במטרה לגרום לך להוריד תוכנות מפוקפקות אחרות כמו סרגלי הכלים, הרחבות אחרות המוצרים המפורסמים שימושי. לאחר פרסום זה במחשב שלך עלולה לגרום לדפדפן הקפאה של התרסקות, עושה כל פעילות אינטרנט בלתי אפשרי.

האמצעי הנפוץ ביותר של פרסום התפלגות היא חינם תוכנות מצורפות ועדכון מזויף בקשות. מפתחים לעיתים קרובות אריזה תוכניות ויישומים ולכרוך אותם יחד עם תוכנות זדוניות אשר אינו נחשף כראוי. זו הסיבה מדוע משתמשים ביודעין להתקין תוכנות זדוניות כאלה במחשב שלהם. זיהום כזה יכול בקלות להימנע אם הם להיפטר נוהגים לבחור עבור התקנה מהירה.

מה אנו ממליצים לקוראים שלנו לעשות במקום זאת, הוא בחר מותאמת אישית או מצב מתקדם באשף ההתקנה, כדי יש שליטה מלאה על תהליך ההתקנה. מה עוד, כך שתוכל להציג את התוכן המלא של חבילות תוכנה כאמור ולאחר יכול בקלות בטל תוכנית או היישום שאתה למצוא חשוד או לא המיועד להורדת מלכתחילה.

פרסום לא נראה מסוכן מאוד, אבל כזה דור מתמדת של מודעות בסופו של דבר יווצר עומס בדפדפן שלך. נטל כזה יהיה הסיבה מאחורי חיבור איטי לאינטרנט. גם תחווה קשיים בפתיחת הדפדפן שלך, לא רק בביצוע פעילויות אינטרנט כמו פתיחת אתר אינטרנט פשוט. כל יום, דפדפן האינטרנט שלך ירגיש לאיטי ואפילו התרסקות. זה תקבלו עד לנקודה שבה לא ניתן יהיה לעשות כל עבודה, כי המערכת שלך יהיה עסוק בלנסות לטעון כל המודעות מפוקפק, פריטים מוקפצים. זו הסיבה מדוע חשוב מאוד לפעול במהירות.

ברגע אתה מבחין את הנוכחות של תוכנית זו BetterWorld, אנו מייעצים לך להמשיך עם הסרתו המיידית. אנחנו יכולים לעזור לך בהצלחה להסיר פרסום זה מהמחשב שלך. תוכלו למצוא הוראות מפורטות בסוף מאמר זה.

הסרת וירוס BetterWorld

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס BetterWorld מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *