By | July 13, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Baby Setup. המדריך להסרת Baby Setup עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

“וירוס” Baby Setup הוא מסווג על ידי מומחים כמו adware. . זה תוכנות זדוניות מדביק את הדפדפן והופך שלך באינטרנט לחוות לגיהנום. טפיל זה ידוע כדי לפקח על הפעילות המקוונת שלך. ולגנוב את הנתונים אינטרנט כגון אך ללא הגבלה, היסטוריית גלישה, הרגלים, כמו גם שאילתות חיפוש. לאחר עיבוד המידע הזה, adware נעה על ליצור סוג ספציפי של פרסומת כי המשתמש הוא ככל הנראה לחץ על. פרסומות כאלה יכול להיות ב- text, חלונות קופצים, מהבהב הודעות או באנרים.

לעתים קרובות, תוכן כזה תקדם איזושהי עסקה בלעדית, הצעות, מכירות מיוחדות, קופונים, הנחות, בקשות לעדכון מזויפים, ועוד. המטרה העיקרית של פרסום היא ליצור הכנסות דרך שיטת תשלום לכל קליק.

האמצעי הנפוץ ביותר של פרסום התפלגות היא באמצעות הודעות דוא ל זבל, קבצים מצורפים דוא ל ו קבצי הפעלה, חבילות תוכנה חופשית, קבצי torrent מושחתים, קישורים מוצל, מודעות, וכו ‘. על מנת למנוע זיהום כזה זדוני, אנו ממליצים לקוראים שלנו להימנע מפתיחת הודעות דואר אלקטרוני משולחים לא מוכרים, במיוחד אם הן מכילות קבצים מצורפים. לעתים קרובות יותר מאשר לא, דוא ל זבל מתבררים להיות נגוע על ידי סוג של וירוס מבקשת גישה אל המחשב של הקורבן עלומה.

כמו כן, המשתמשים צריכים להיות זהיר בעת ההורדה התוכנה מהאינטרנט. עדיף לבחור תהליך התקנה מתקדמות Custom/. רק בדרך זו שניתן יהיה לקיים שליטה מלאה על מה למעשה מקבל מותקן במחשב שלך. אם אתה רואה תוכנית מראה חשוד או יישום, אתה יכול פשוט בטל זה.

בנוסף להיותו מאוד פולשניות, adware Baby Setup הוא גם מסוגל להתפשר על פרטיותך באינטרנט. בגלל זה זה נקרא לעתים קרובות “וירוס”. במציאות, זה לא וירוס אמיתי, כי זה לא משפיע על מערכת המחשב. עם זאת, לא חושב כי זה טפיל זדוני אינו מזיק. יכול להיות שזה לא מסוכן כמו סוס טרויאני, אך אין זה אומר כי צריך המעטת יכולותיו.

מאחורי המודעות פריטים מוקפצים שנוצרו על-ידי הדברה זה זדוני, יכול לארוב סכנות חבויות. ייתכן לחיצה בווירוס פוטנציאלי כמו סוס טרויאני, תולעים או אפילו ransomware! פרסום אינה משהו שאצלך במחשב שלך. על מנת לחזור חווית הגלישה ובטוחה ללא פרסומות, אתה צריך להסיר טפילים זדוניות מהמחשב שלך ברגע אתה מבחין את נוכחותה!

הסרת התקנה של Baby Setup

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Baby Setup מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *