By | July 31, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס AZORult. זו AZORult וירוס הסרת מדריך פועלת עבור כל הגירסאות של Windows.

AZORult הוא מסווג על ידי תוכנות זדוניות חוקרים כמו וירוס סוס טרויאני מסוכן מאוד. דלקת זו היא מסוגלת קשות להזיק למחשב שלך, אם יש לך חוסר המזל זה פולשים וירטואלי שלך.

האקרים אוהבת להשתמש בסוג זה של וירוס בגלל צדדיות שלה stealthiness. יש גבול, כשמדובר מה הסוס הטרויאני יכול לעשות ברגע שהיא חודרת לתוך מערכת המחשב. זה יכול בקלות לשנות את הרישום, קבצי מערכת חיוניים מושחתים ותהליכים, וכן להתקין יישומים זדוניים ותוכניות אחרות, אשר יכול לסייע את וירוס מגעיל בפעילויות זדוניות שלה. מה עוד, סוסים טרויאניים הם הכלי המושלם עבור ריגול בידיו של פושעי סייבר.

סוס טרויאני ווירוסים הם הידוע גם אמצעי להפוך את המחשב של הקורבן מכונת כרייה cryptocoin, ולהשתמש ובכך את כל ה-CPU, GPU חשמל ומשאבים אחרים כדי לשמור על התהליכים לא חוקי.

הדרכים הנפוצות ביותר עבור משתמשים כדי לקבל את המחשב שלהם נגוע עם סוס טרויאני היא באמצעות תוכנות מצורפות ועדכון מזויף בקשות. בעת הורדת התוכנה מהאינטרנט, כל משתמש צריך להיות חרוץ וזהיר. הדבר הוא, הרבה אנשים נופלים קורבן וירוסים זדוניים, רק בגלל שהם היו פזיזים. לחץ על כפתור “הבא”. כמה משתמשים לקרוא פעם מלאה לתנאים בעת לחיצה על “אני מסכים”. אם אתה בצע העצה שלנו, לבחור עבור התקנה מתקדמות Custom/ במקום, או אחד מהיר, תוכלו לחסוך לעצמך את כאב הראש של צורך להתמודד עם התקפת וירוסים פוטנציאליים.

אתה רואה, על ידי בחירת מצב מהיר באשף ההתקנה, לא תוכל לראות את התוכן המלא של התוכנה שאתה עומד להתקין. לעתים קרובות, תוכנות זדוניות מסתיר כמו תוכנות נוספות אשר ניתן לא רואים, אלא אם כן תבחר התקנה מותאמת אישית. אם אתה מבחין כזה יישומים לא פורסמו בעבר כחלק הצרור התוכנה שהורדת ותוכניות נוספות, מומלץ מאוד ביטול אותם.

כולם מתפלל כי הם אף פעם לא רואים היום כאשר הם המחשב מקבל נגוע עם סוס טרויאני. ועם סיבה טובה. מי ירצה לעשות כזה וירוס על המחשב שלהם? אף אחד לא. . למה? כי זה מטרד רציני כי הוא מסוגל לגרום נזק למערכת המחשב כל כך רע, כי התוצאה היא לעתים קרובות מסך כחול של מוות על המכונה הווירטואלית. משמעות הדבר היא כי הקבצים של הקורבן היה על המחשב שלהם כבר לא יהיה שמיש.

במקרים רבים, סוסים טרויאניים להמשיך עם השחתת קבצים שמדובר על פני. אם אתה כבר נחתך ע י וירוס מגעיל, זה אומר כי האבטחה והפרטיות שלך הם בסכנה. האקרים יכולים גם להשתמש זיהום זה כאמצעי כדי לרגל אחריך – כמעט והן מבחינה פיזית. אתה יכול להיות שנצפו על ידי פושעי סייבר דרך מצלמת אינטרנט ומיקרופון שלך. מפחיד, נכון? ככל לך לחכות ולא לעשות כלום, שהוא יקבל יותר גרוע

אתה צריך להסיר את הסוס הטרויאני AZORult בהקדם האפשרי. אם אינך בטוח כיצד לעשות זאת, אנחנו יכולים להדריך אותך הוראות מפורטות, אז אתה יכול בהצלחה להיפטר של וירוס זה מגעיל.

הסרת וירוס AZORult

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz ] כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס AZORult מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *