By | October 26, 2018

Apt.backdoor.win.mirage וירוס סוס טרויאני למסוכן. טפיל זה ידוע צדדיות שלה. זה יכול לגרום לכל מיני צרות במכשיר, כמו שגיאות מערכת, קריסות, שינוי הרישום, פגום תהליכים חיוניים, קבצים, וכו ‘. וירוסים טרויאניים גם להפעיל טפילים מסוכנים אחרים במחשב של הקורבן, זה יכול לגרום נזקים מסוגים אחרים. . זה לא נדיר עבור crooks כדי להשתמש בתוכנה זדונית זו ככלי ריגול.

Apt.backdoor.win.mirage יכולים לפרוץ את מצלמת אינטרנט ומיקרופון, וכן מנטרים את הפעילות שלך באינטרנט. כל המידע הפרטי שלך יהיה חשוף, האקרים לא יאפשר את ההזדמנות לעבור אותם. הם יוכלו להשתמש למצבך המסכן, על מנת לגנוב מידע רגיש שיוכלו למכור לאנשים אחרים. יש סוס טרויאני על סיפון הרצון לגרום לבעיות רבות, כי אתה תהיה אפשרות להשתמש במחשב שלך בדרך כלל. קבוע מפגרות, קריסות app, בסך הכל להאט את ביצועי, לאינטרנט איטי רק חלק מן התסמינים להראות כי המחשב נדבק בווירוס על ידי וירוס מסוכן.

אבל איך זה הצליחה להתגנב במחשב שלך מלכתחילה? . ובכן, זה יכול לקרות בדרכים רבות. מה שחשוב הוא, שיש לך אף אחד מלבד את עצמך על זה, כי הדרך היחידה של וירוס זה לקבל גישה למכשיר, כאילו מותר לך לבד זה לפלוש. לעיתים קרובות משתמשים ביודעין להתקין יישומים זדוניים ותוכניות במחשבים שלהם מבלי שיידע על כך. הם עושים את הטעות של התקנת תוכנה תחת הגדרת מהיר. אם תעשה זאת, כל תוכן הבונוס יישאר מוסתר ממך, וגם גם לקבל באופן אוטומטי מותקן במחשב שלך.

מה שאתה צריך לעשות, הוא לבחור את סוג ההתקנה כאשר היא זמינה מותאמת אישית או מתקדם. לאחר מכן, ודא כי תוכנות נוספות אינה מסומנת, אז זה לא הותקן באופן אוטומטי. דרכים אחרות עבור סוס טרויאני הפצה לכלול, אך אינן מוגבלות להספים אימיילים עם קבצים מצורפים או קבצי הפעלה, הורדות, עדכונים מזויפים, נגוע קישורים, מודעות מוצל, וכדומה

, ככל ה Apt.backdoor.win.mirage טרויאני מותר להישאר במחשב האישי שלך, הכי גרוע שלך המצב תקבלו. אסור לך לבזבז זמן. להסיר את הווירוס ברגע אתה מגלה אותה. אם להישאר פעיל לעכב פעולה, עשוי להופיע מסך כחול של מוות. המחשב שלך יכול לקבל אז נפגע כי לא תוכל להציל את אישי and/ או קבצי הפעלה.

זיהום סוס טרויאני היא לא רק הפרה מוחלטת על האבטחה שלך, אבל גם אומר כי הפרטיות שלך הוא כבר לא קיים. אל תתנו האקרים לנצל את המצב. להגן על המחשב שלך, להיפטר איום מסוכן בהקדם האפשרי! אם אינך בטוח כיצד לעשות זאת, אנו מציעים שאת ההוראות מפורטת להלן.

הסרת התקנה של Apt.backdoor.win.mirage

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Apt.backdoor.win.mirage מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *