By | September 4, 2018
Remove Anonymous Search

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Anonymous Search. המדריך להסרת Anonymous Search עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Anonymous Search הוא מסווג על ידי תוכנות זדוניות חוקרים כמו החוטף דפדפן מסוכן. שיש בו במחשב שלך יביא לך צרות. הוא יישום מאוד שימושי שיסייע לך כפי שפורסם “להפחית את היכולת של מנוע החיפוש כדי לאסוף מידע על חוויית האינטרנט שלך”, אבל במציאות, זה לא. זמן קצר לאחר הטפיל ביססה את עצמה בדפדפן שלך, הוא יפעיל את תוכנית זדונית שלו.

חוטפי ידועים כדי לשנות את הגדרות הדפדפן שלך, להחליף את דף הבית, עמודי הכרטיסיות חדש, מנוע חיפוש מותאם אישית עמוד מוצל. מה יותר, זה לא יוצא דופן עבור חוטפי להתקין סרגלי כלים והרחבות מפוקפק ללא צורך לבקש את רשותך. בלאגן כשזה מתחיל לייצר מספר גדול של פרסומות. תוכן כזה ייווצר באופן ספציפי יהיה מושך יותר למשתמש, בזכות הנתונים שהושג אינטרנט כמו היסטוריית הגלישה ותוצאות החיפוש.

חוטפי דפדפן לא יכול לפרוץ דרכם במחשב האישי שלך. הם צריכים את רשותך כדי לקבל גישה. האקרים לסמוך על נאיביות שלך רשלנות, כדי לבצע משימות זדוניות שלהם. לא ליפול למלכודות שלהם. להיות זהיר בעת הגלישה באינטרנט של לחשוב פעמיים לפני לחיצה על משהו.

Remove Anonymous Search

The Anonymous Search Virus

חוטפי ידועות להסתתר מאחורי spam הודעות דוא ל, קבצים מצורפים דוא ל, קבצי ההפעלה, טורנטים, מבקשת עדכון מזויפים, חופשית חבילות תוכנה, כמו גם נגוע קישורים ופרסומות. על מנת לוודא שלא בכוונה לא להתקין תוכנות זדוניות במחשב שלך, עליך להתקין רק תחת אשף ההתקנה המותאמת אישית advanced/. גם לא סומך בעיניים עצומות מוקפץ אקראי שמדרבן אותך ללחוץ על קישור עדכון מוצל. במקום זאת, מסתמכים רק על מקורות רשמיים מורשה לקבל את עדכוני תוכנה.

משתמשים רבים אינם מחשיבים את חוטפי דפדפן להיות ‘וירוסים אמיתיים’ שכן הם מגבילים את ההתקפה שלהם בדפדפן בלבד. עם זאת, זה לא אומר שאתה צריך להיות רשלני ולא להתעלם כליל את האיום. ברגע שאתה מזהה הנוכחות של תוכנות זדוניות כגון, עליך להסיר לאלתר את זה לפני זה יכול לגרום לבעיות. אחרת, אתה עלול לחשוף את הנתונים האישיים שלך.

אתה יכול להיות בטוח כי פושעי סייבר לא תעביר את ההזדמנות הזאת, לנצל את המצב כדי לקבל נתונים כאלה, אז הם יכולים להרוויח על ידי שיתופו עם אנשים אחרים. שלא לדבר על האיום של החוטף הוא לדפדפן שלך. טפיל זה אחראי על חיבור אינטרנט איטי שלך ואת קריסות בדפדפן קבוע לקרטע. אם אתה רוצה לחזור חוויה ובטוחה ללא פרסומות בדפדפן, עליך לאזהרתנו ולפעול נגד טפיל מעצבן זה בהקדם האפשרי! אנחנו יכולים לעזור לך עם משימה זו. כל שעליך לעשות הוא פשוט עקוב אחר ההוראות שלנו מפורט להלן.

הסרת התקנה של Anonymous Search

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Anonymous Search מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *