By | October 16, 2018
Remove Air Globe Virus

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס Air Globe. זה Air Globe וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם הצג שלך מקבל לפתע מוצף טונות של פרסומות מוקפצות מסחרי, זה בטוח כי יישום פרסום נמצא במערכת. תוכנית כזאת היא Air Globe, בדומה לתוכנות זדוניות אחרות, וזה יישום אופייני הנתמכות על-ידי פרסום.

למרות העובדה כי Air Globe נועד לספק לך עם הטוב ביותר לקניות עסקאות באינטרנט, בעוד באותו זמן החוסך לכם המון זמן, אתה בהחלט צריך לא אמון בתוכנית זו למחוק אותו מהמחשב שלך בהקדם האפשרי. במקרה השני, היישום adware עלול לגרום לכם לבעיות אבטחה שונות, תכופות קריסות מערכת, להאט באופן משמעותי את הביצועים של המחשב שלך. בנוסף, Air Globe אולי תיתן דלקות מסוכן למערכת.

Air Globe שייך למשפחת SuperWeb ידועים. היישום הוא גרסה אחרת של הגולש ננו, שעון יד, בצע כללים תוכניות רבות אחרות אשר להיכנס למערכת שלך בלי לבקש רשות כלשהי. בשל העובדה כי אין שום מקור להורדה ישירה על Air Globe, פירוש הדבר כי היישום יש שחדר המחשב שלך בדרך אחרת.

Remove Air Globe Virus

The Air Globe Virus Virus

באופן דומה יישומים פרסום אחרות, Air Globe היא כל כך מיומן כי זה יכול לגרום לך להוריד אותו בלי להבין את זה. לרוב, adware מזין האישי שלך יחד עם אחרים freeware ושומר את נוכחותה בחשאי עד הכפולה המודעות להתחיל להופיע על המסך. . למעשה, זה לא יוצא דופן בכלל כי freeware בדרך כלל נוסע יחד עם תוכנות זדוניות כמו זו היא הגישה הנוחה ביותר הצבע על המערכת. מסיבה זו, המשתמשים צריכים להיות זהיר מאוד בעת התקנת תוכנה חדשה במחשב שלהם ולקרוא כל לתנאים ולהתניות שסופקו על-ידי אשף ההתקנה של התוכנית.

ברגע Air Globe מחלחל שלך וירטואלי, היא מתווספת כמו סיומת הדפדפן של מוזילה פיירפוקס ו- Internet Explorer. היישום יכול גם לעבוד ב- Google Chrome, לעומת זאת, תוכנות זדוניות המומחים טוענים כי גרסאות חדשות יותר של Google Chrome לחסום Air Globe.

מלבד בצג עם הפרסומת רבות הצפה פרסומות, Air Globe הוא מסוגל ניטור פעילות וירטואלית שלך והקלטת את היסטוריית הגלישה שלך. לאחר adware אוספת מספיק מידע עליך, הוא מתחיל לספק לך פרסומות מותאמות אישית אשר קשורות האינטרסים וירטואלי ולהעדפות שלך כדי להפוך שתפתח אותם.

כל לחיצה שתבצע מביאה רווח לצד שלישי מתחבא מאחורי התוכנית וממשיכה את קיומה. אם אתה רוצה למנוע את זה מלקרות ולהגן על אבטחת המערכת שלך, אמור לסיים את מודעות מסחריות על ידי הסרת Air Globe מהמחשב שלך.

החדשות על Air Globe הוא כי הסרתה אינה קשה כל כך. ניתן למחוק את הגור מן המערכת באופן ידני או אוטומטי. הוראות הסרה ידנית ניתנים להלן במאמר זה. למרות זאת, גם אם השלמת תהליך הסרה ידנית, עדיין עליך להפעיל סריקה מלאה של המחשב האישי שלך כדי לזהות את השאריות הרישום או קבצים זמניים. ניתן לעשות זאת על-ידי התקנת כלי למאבק מוניטין אשר יביא למחיקת כל האיומים הקיימים בעת ובעונה אחת, להגן על המערכת שלך מפני תוכנות זדוניות 24/ 7 ליום.

הסרת וירוס Air Globe

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Air Globe מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *