By | October 10, 2018

פרסום היא תוכנה זדונית, אשר מתוכנת להציף מסך האינטרנט של הקורבן עם פרסומות פולשניות רבים. עבור כל קליק שעושה המשתמש על המודעות כגון, ישלמו את הטפיל. כדי להעלות את הסיכוי שלה להצלחה, פרסום לפקח על הפעילות המקוונת של הקורבן ולאסוף נתונים כמו גלישה הרגלי גלישה היסטוריה ובתוצאות החיפוש, לספק תוכן ממוקד למשתמש סביר יותר לחץ על. לעתים קרובות, המודעות כגון תקדם דילים בלעדיים, הצעות מיוחדות, או אישית קופונים והנחות.

טפיל זה ניתן גם ליצור פריטים מוקפצים מוצל, מהבהב הודעות התראה, בקשות לעדכון מזויף. המראה של הדף Advisurf הוא סימן ברור כי הדפדפן שלך נדבק בווירוס על ידי איום כזה. יש פרסום על המחשב מהווה הפרה חמורה של האבטחה והפרטיות שלך. המצב שלך יהיה גרוע יותר אם לא תפעל נגד זה בזמן…

משתמשים רבים בצורה עיוורת אמון כל מה שהם רואים באינטרנט. מצפה כי כל הקישור יוביל אתכם כדי לאבטח מקורות היא טעות. זה ייקח בלחיצה אחת כדי שלא במודע להתקין תוכנות זדוניות במחשב שלך. פרסום הוא ערמומי מאוד. היא משתמשת בתחבולות, מסתמך על נאיביות שלך רשלנות, כדי לחדור את המכשיר. אל תהיה פזיז. לחשוב פעמיים לפני לחיצה על משהו באינטרנט.

פרסום ידוע להיות מופץ בעיקר על ידי דוא ל זבל, מודעות מוצל, קבצי torrent, מזויפים עדכונים, תוכנות מצורפות. שים לב כאשר אתה במצבים כאלה. עדיף להתעלם דוא ל זבל. לפעמים, המשתמשים יכולים לקבל הודעות המתיימרות להיות מחברות הרשמי כמו אמזון, PayPal, וכו ‘. הנושא של המייל שואפים להפוך את המשתמש לפתוח אותו, מבלי לחשוב פעמיים.

עשי לך הרגל כדי להשוות את הכתובת נתון עם זאת הוא התגייס אתרי האינטרנט הרשמי שלהם. אם אין התאמה, מחיקה מיידית של הדואר האלקטרוני. מומלץ מאוד גם בעקבות התקנה מותאמת אישית כאשר הדבר אפשרי. פעולה זו תיצור כל תוכנה מוסתר גלוי, לבין וכך למנוע כל אפשרות של התקנת ביודעין תוכן מסוכן במחשב שלך.

אם אתה חושב כי אתה תהיה בטוח מפני סכנה, כל עוד לא תלחץ על כל המודעות המוצגות על ידי הטפיל, אתה טועה. פרסום רק לשנות את הטקטיקה שלו, הופכים יותר ויותר אגרסיביים. עד שזה ממלא את פעילות זדונית שלה. אפילו לא בעילום שם בעת גלישה באינטרנט לא יושיע אותך. התוכנה הזדונית יוכלו לעקוב אחר פעילותך באינטרנט ללא קשר זה.

אם אתה לא להיפטר ממנו בזמן, זה יכול לנהל כדי לשים את הידיים שלה על מידע בעל ערך כגון אך ללא הגבלה, סיסמאות, מספרי כרטיס אשראי, חשבונות בנק, כתובות IP, וכו ‘. נתונים כאלה יכולים להביא אותם לרווח, ברגע הם חולקים זה עם גורמים מפוקפקים אחרים. וזה לא הכל.

ההשפעה של זה המזיק מסוכן על הדפדפן שלך יכול להיות חמור. חיבור אינטרנט אטי, פיגר אחריו תהיה רק ההתחלה. האיום הוא אמיתי. אם אתה לא לאזהרתנו, דפדפן האינטרנט שלך יכול לקבל אז ניזוק קשות כי לא תוכל להשתמש בו בכלל. על מנת לחזור רגילה ובטוחה גלישה ניסיון, ללא פרסומות אתה צריך להסיר את תוכנת פרסום Advisurf בהקדם האפשרי!

הסרת וירוס Advisurf

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר וירוס Advisurf מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *