By | April 18, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Adobe Flash Player is out of date. המדריך להסרת Adobe Flash Player is out of date עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

שם הוא תוכנית פרסום שם שמציג הודעות עדכון Adobe Flash Player. התוכנית אינה כוללת שם משלו, כך מומחי אבטחה ומשתמשים כאחד לעיתים קרובות להתייחס אליו כאל הווירוס מוקפץ Adobe Flash Player is out of date. כלי זה מוצגים כל המאפיינים של תוכנית פרסום. זה יוצר קניות פרסומות, מציג טיעון מציע עבור פריטים שונים, כמו בגדים, אביזרים, מכשירים טכנולוגיים, קישוטים לבית ולגינה, צעצועים ועוד. התוכנית מנסה למשוך את תשומת לבם של המשתמשים על ידי accenting על מחיר נמוך של הטובין המוצעים. אם אתה חובב קניות, אתה עשוי להיות התנודדה לעקוב אחר מודעות אלה.

. בבקשה, שימו לב כי לא כל המבצעים באינטרנט הם מקוריים. אקראי פרסומות מוקפצות לעיתים קרובות מובילים לאתרים חשאית להפיץ תוכנות זדוניות. הדבר היחיד שהשתנה על הוירוס מוקפץ Adobe Flash Player is out of date הם הודעות עדכון מזויף. הם מכילים קישורים הנתמכים, כמו גם. בעיקרו של דבר, הם לא שונה פרסומות מסחריות. בדומה להם, הם יכולים לקחת אותך אל אתרי אינטרנט שנפרצו ולקבל את המערכת שלך נגוע תוכנות זדוניות. מאפיין נוסף של הווירוס מוקפץ Adobe Flash Player is out of date הוא שזה אוסף נתונים ממחשבים של משתמשים. זוהי תכונה נפוצה עבור תוכנות פרסומת. המפתחים של הכלי תמכור את הקלט שהיא אוספת עליך שתעשה עוד יותר מההכנסות.

אם אתה לא צריך תוכנית adware במחשב שלך, ייתכן שאתה תוהה איך הוירוס מוקפץ Adobe Flash Player is out of date מוזנים למערכת. ניתן להסביר. תוכנית זו ידועה להשתמש כמה טכניקות ערמומי. Adware יכול להחליק לתוך המכונה שלך מאוד בעדינות מבלי לשים לב. בשיטת ההפצה הראשון שנתייחס מכונה bundling תוכנה. זה כרוך באמצעות תוכנית אחרת יש adware שהורדת והתקנת.

הווירוס מוקפץ Adobe Flash Player is out of date ימוזגו עם תוכנית freeware או תוכנות שיתופיות. בעת הפעלת אשף ההתקנה של הכלי חינם, תהיה לך אפשרות להתקין תוכנית נוספת עם זה ללא תשלום. בכלי נוסף יוצגו כמו יישום פשוט יכול לבצע משימה שגרתית. זה רק יוזכרו ב לתנאים. אם דילגתם לקרוא אותם, זה יותקנו לפי ברירת מחדל. הודעות דואר אלקטרוני דואר זבל יכול לשאת הווירוס מוקפץ Adobe Flash Player is out of date במצורף. פתיחתו להשיק באופן אוטומטי את תהליך ההתקנה של adware. כדי לבדוק אם הודעת דואר אלקטרוני היא לגיטימית, לחפש שם השולח ואנשי קשר. תמיד עושים בדיקה כאשר אינך מכיר השולח.

הווירוס מוקפץ Adobe Flash Player is out of date הוא דוגמה של תוכנית פרסום מפותחת. זה פעילותה התמקדה פעילות שונים אינה נפוצה עבור כלי פרסום קבוע. החלונות עדכון מזויפים הם דרך אחרת של אנשים מובילים מדרך הישר. מאז נגן Adobe Flash הוא תוכנית המספקת לעיתים קרובות עדכונים, אתה אולי לא חושד חלון עדכון כדי שזה יהיה מזויף. . זו הנקודה. אם יש לך בלי הזמנות, ואתה תציית הקישור מן החלון ללא היסוס. בעשותם כך, אתה יכול להלקח אל אתר אינטרנט פגומה ויש לקבל נגוע תוכנות זדוניות.

הקישורים נתמך מוטבעים בהודעות מזויפות עדכון. זה בדיוק כמו שתוכנית פרסום רגיל מביא קישורים נתמך תשומת הלב של אנשים. עם זאת, מאז פרסומות הקניות אינן יעילות תמיד, זה תוכנית גיבוי טוב. עדיין, קניות מציע ייעשה, גם כן. יש עדיין הרבה אנשים שונים באינטרנט. אם אינך מנוסה מאוד בעצמך, השתמש במידע ממאמר זה כדאי הגנה מפני הונאות סייבר. לאחר אקראי פרסומות מוקפצות מופיעות על המסך היא אינדיקטור טוב על הנוכחות של תוכנית פרסום. אם את גם רואה הודעות עדכון עבור Adobe Flash Player, adware במערכת שלך ייתכן הווירוס מוקפץ Adobe Flash Player is out of date. על לב את התסמינים, עליך לנקוט בפעולה מיידית כדי לפטור את המחשב האישי של התוכנית חתרני.

יש מדריך שלהלן כדי לסייע לך למחוק את הווירוס מוקפץ Adobe Flash Player is out of date מהמחשב שלך. בבקשה, ודא כי עשו את כל השלבים ולשמור על הסדר המקורי שלהם. מדד נוסף שאתה יכול לקחת היא לערוך סריקה באמצעות תוכנת אנטי-AV. זה להסיר את תוכנת פרסום אוטומטית ומחק תוכניות מוצלת אחרות אשר ייתכן שהזנת את המערכת שלך יחד עם זה, או בעזרת שלה.

הסרת התקנה של Adobe Flash Player is out of date

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Adobe Flash Player is out of date מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *