By | December 12, 2017
Remove 30Tab Safe Search Virus

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר וירוס 30Tab Safe Search. זה 30Tab Safe Search וירוס הסרת מדריך עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

30Tab Safe Search נופלת תחת המטריה של חוטפי דפדפן. מזיקים אלה הם השילוב המושלם של תועלת, מעצבן ומסוכנים מאוד. להיות תקוע עם אחד מבני המשפחה הזו אינה טובה. 30Tab Safe Search להסירה במהירות האפשרית. אחרת, להכין את עצמך חוויה איומה. חוטפי יעשה בלגן מוחלט של פעילויותיך באינטרנט. בגלל זה זה נקרא החוטף. זה לוקח שליטה על דפדפנים שלך ועושה מה שהוא אוהב.

ברגע תזהה את האתר 30Tab.com, קבל זאת אזהרה שזה ולהתחיל לחפש את הטפיל. כשתמצא אותו, למחוק אותו על המקום. ככל שהזמן שבו מבלה על הסיפון, הנזק יותר זה יגרום לך. חלק זה עשוי להתברר בלתי הפיך. אל תשב בחיבוק ידיים בזמן הזיהום הורס את המחשב האישי שלך. זה גם חושף את הפרטיות שלך לסיכון. חוטפי מתחיל מרגלת אחריך מהרגע שזה נכנס. הוא מפקח על כל יותר באינטרנט, אוספת נתונים רגישים. לאחר מכן, כאשר ראה שאותו יש מספיק, הוא שולח הכל כדי האקרים פרסמו את זה. אל תיתן לזה לקרות. מחק adware לפני זה לא מאוחר מדי.

פעם אחת 30Tab Safe Search מזין, שזה יתפשט דפדפנים שלך. זה גורם reshuffles לא מורשים בהגדרות שלך. למשל, הוא מחליף את דף הבית האהוב ואת מנוע החיפוש המועדף עם 30Tab.com. מרגע זה ואילך, בכל פעם שאתה מחליט לעבור למצב מקוון, אתה חייב להתמודד עם האתר הזה. זה בכל מקום. הבעיות כי זה אינו מספק תוצאות חיפוש בטוחים ומדויקים. מה זה בעיקר מספק גישה מהירה תוכנות זדוניות. שום דבר שאתם רואים על המסך יכול להיות מהימן. חוטפי יש להגביר את תעבורת אינטרנט לדפים מסוימים ולהפיק הכנסה לשלם לכל קליק על בעליו. לכן זה bombards אותך עם דפי זדוני, קישור המודעות. בכל פעם שאתה לוחץ על מודעה, crooks משלמים, אתה מסתכן החרפת המצב שלך על-ידי הורדת יותר תוכנות זדוניות במחשב שלך.

Remove 30Tab Safe Search Virus

The 30Tab Safe Search Virus

. אז, אתה לא רק שמממן האקרים אבל אתם נמצאים גם החמרה והמצב. המחשב כבר נאבק, יתארחו עקב זה המזיק יחיד. זה איטי, זה החינוך נשארה כל הזמן. זה קורס ו אתחול מחדש לעתים קרובות. תאר לעצמך מה יקרה אם תזמין מזיקים יותר על הלוח. המחשב לא יוכלו להחזיק מעמד עוד זמן רב ובסופו של דבר, שזה יהיה לשבור לתמיד. כלומר, כמובן, אם לא היה לך אמצעים נאותים.

אם אתה תתקל המזיק בזמן, אתה תציל את עצמך המון בעיות. אל תשהה חוטפי מביא לכם שום דבר טוב. למצוא אותו, למחוק אותו בהקדם האפשרי. בדרך זו, תוכל להרוויח את הכרת התודה של עצמך העתידי. אם אתה רוצה להתמודד עם המזיק באופן ידני, בצע את המדריך להסרת שלנו למטה. אם אינך בטוח מספיק כישורי מחשב, להוריד תוכנית למאבק טוב כדי לעשות את העבודה בשבילך. מה שיותר שתבחר, תעשה את זה מהר. הזמן הוא לא חבר שלך.

איך אתה? להזדהם עם חוטפי מגעיל הזה? המזיק יש בכי אתה היית רשלני. רוב המשתמשים זהירות הרוח בעת התקנת תוכניות. זה בדיוק מה לקוות האקרים. הם לצרף חוטפי לתוכנית אחרת, תעשה את השאר על-ידי לא שם לב במהלך תהליך ההתקנה. . זה איך הגעת החוטף בתור “בונוס”. הוא נכנס לצד היישום השני ואתה גם רשלני מלהבחין. אל תעשה את זה. להיות זהיר יותר תמיד לקרוא את התנאים וההתניות לפני קבלת אותם. לא למהר, לא לחץ על next/ next/ הבא עד סיום ההתקנה. לעשות בדיקת הנאותות. קרא את האותיות הקטנות. השתמש רק מקורות מהימנים. להגן על המחשב שלך.

הסרת וירוס 30Tab Safe Search

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר וירוס 30Tab Safe Search מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *