By | October 30, 2018

1AzdzwWHaJXytimxenzi45JVtY4FsXwLZZ הוא השם ארוך למדי וירוס. למרבה המזל, זה לא וירוס בלתי בפועל. קיבלת דוא ל זו מתוך אדיבות הטפיל scamware שוכן כעת על המכשיר. לא ייפול על השקרים בכתב דוא ל זו הונאה. Crooks רוצה לגרום לך להאמין כי המחשב שלך נדבק בווירוס על ידי וירוס דרך אתר אינטרנט למבוגרים. כתוצאה מכך, הם יכולים עכשיו לרגל אחריך. הם גם טוענים שיש להם צילומי וידאו אתה, כי הם השיגו באמצעות מצלמת האינטרנט והמיקרופון שלך.

נוכלים מאיים לחשוף נתונים אלה אם אתה לא מציית את דרישותיהם. לכאורה, אתה תקבל 24 שעות כדי להעביר 500 דולר בצורה של Bitcoins 1AzdzwWHaJXytimxenzi45JVtY4FsXwLZZ כתובת הארנק. לא משלמים להם כלום! האימייל הזה נועד להפחיד אותך ולגרום שלך למהר פעולות מיותרות! למחוק הודעה זו ברגע אותך לקבל אותו, ולאחר מכן המשך עם סורק את המחשב שלך לאיתור איומים פוטנציאליים scamware.

יש סיבה למה קיבלת את האימייל הזה. נעים לנו להיות שליחו של רעות, אבל זה נראה כאילו המחשב שלך הוא כבר לא חופשי מזיהומים. הטפיל אחראי הדואר האלקטרוני הונאה הצליחה לחמוק מבלי שיבחינו בו, והוא עכשיו גורם בעיות. חשוב להזכיר, כי תוכנה זדונית כזו אינה כמו מתקדמת, לא יכול לפרוץ את המכשיר. הדרך היחידה כדי לקבל גישה למחשב שלך סייבר היא אם התקנת אותו בעצמך.

לעתים קרובות, זה קורה דרך תוכנות מצורפות. בטח עשית את הטעות של בחירת מצב התקנה מהירה, על מנת לחסוך בזמן, אבל מה אתה לא מבין זה, התוכן בונוס אשר היה חבוי, יש מותקן באופן אוטומטי במחשב שלך גם כן. על מנת למנוע דבר כזה, אנו ממליצים בחירה של מצב מותאם אישית או מתקדם באשף ההתקנה, כדי להפוך כל התוכניות מוסתרים או יישומים לגלוי לך לבחור מתוך. זה די שכיח scamware גם לקבל מופץ באמצעות דוא ל זבל, קישורים בלתי מהימנים, מודעות, הורדות וקבצים בקשות לעדכון מזויף.

אנחנו יודעים כמה מפחיד זה יהיה לקבל דוא ל זו. אבל זה חשוב להישאר רגוע ולראות מעבר שקרים אמר על ידי crooks בהודעה האמורה. תחשוב בהיגיון. אין מספיק ראיות. לדעת בוודאות, כי מה הם טוענים נכון. האקרים להסתמך על נאיביות ופחד שלך, להרוויח. בוחרים מטבע הוא גם סימן שמשהו לא כשורה. Cryptocurrency בלתי ניתן לאיתור אם אתה משלם את הסכום שאל, תהיה אפשרות לקבל את הכסף חזרה או לאתר הכתובת של המקבל.

רק הדוא ל כמו תרמית שזה, ומסכים מחיקתה מתיבת הדואר הנכנס שלך. לאחר מכן, הקפד להסיר את האיום האמיתי אחראי על התרמית דוא ל מגעיל. ייטב לך לחפש ולהסיר הטפיל scamware זדוני, יותר טוב! גם אם תתעלם הדוא ל, הבעיה שלך לא ייפתרו, סביר מאוד כי הטפיל ישתנה הטקטיקה שלו. . אל תהיה מטרה קלה! להגן על הנתונים האישיים שלך, אל תיתן נוכלים להטעות אותך!

הסרת התקנה של 1AzdzwWHaJXytimxenzi45JVtY4FsXwLZZ Bitcoin Email

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר 1AzdzwWHaJXytimxenzi45JVtY4FsXwLZZ Bitcoin Email מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *