By | October 30, 2018

16LU6SWUDDLSAY7XXHSMG7BRBA1KFDOBNZ היא עוד הונאה דוא ל זה מסחררת את החלל לאינטרנט. . זה מאוד מפחיד כדי לקבל הודעת כזו, שכן מטרתו להונות אותך מעביר בדיוק את כמות הכסף, על מנת להגן על פרטיותך. בואו להרחיב. השולחים של דוא ל זו טוענים כי המחשב נפרץ על ידי וירוס מגעיל, המאפשרת להם לעקוב אחר כל צעד שלכם. . במיוחד, באמצעות מצלמת אינטרנט ומיקרופון שלך.

הקורבן לכאורה ביקר את אתר למבוגרים, כאשר זיהום בנגיף אמור התקיים. עכשיו, נוכלים רוצה לגרום לך להאמין לשקרים שלהם שיש להם הקלטה של אתה ‘נהנה’ את זמן הגלישה באתר ההוא. הדרישה השולחים דואר אלקטרוני שאתה משלם על שתיקתם. הם נותנים את ההבטחה כי הקבצים להתפשר על לא יפורסם באינטרנט, כל עוד שאתה מעביר את כמות Bitcoins שאל הארנק אינטרנט כלולים.

עליך להבין כי לא מילה אחת של האימייל הזה נכון. הדוא ל 16LU6SWUDDLSAY7XXHSMG7BRBA1KFDOBNZ אינה אלא מתיחה, שנועדה להפחיד את המשתמשים. יש צורך לשמור את ההודעה בתיבת הדואר הנכנס שלך. ברגע שאתה מקבל את זה, אנו ממליצים למחוק אותו. לאחר מכן, ודא לנסות לחקור את הסיבה מאחורי, סוג זה של הונאת דואר אלקטרוני על-ידי סריקת המחשב עבור איומים פוטנציאליים. אם כך, מיד להסיר אותם, אז הם לא מסוגלים לגרום כל נזק למחשב שלך.

Scamware טפילים, לפלוש האישי שלך מבלי שהוזמנו. עם זאת, כל עוד שלא לאפשר המזיק הזה במכשיר שלך, הוא לא יוכל לחדור אותה. עם זאת, האקרים להשתמש טריקים שונים כדי שתהיה עיוור על האיום הפוטנציאלי. הם גם לסמוך על נאיביות אתה בחיפזון, כדי לגרום לך להתקין טפיל כזה מבלי שיידע על כך. בדרך כלל, זה קורה כאשר אתה לוחץ על המודעות נגוע וקישורים, דוא ל זבל פתוח להכיל קבצים מצורפים and/ או קבצי הפעלה או להתקין חבילות תוכנה תחת מצב ההתקנה מהירה.

אתה צריך להיות יותר חרוצים, אם אתה רוצה לשמור על המחשב חופשי מזיהומים. הסכנה אורבת בכל מקום. אפילו מאחורי פרסומת אמין לכאורה זה מקדם עסקה זה נראה טוב מכדי להיות אמיתי. זה הכי טוב לנווט נבהיר מעכשיו כל קישורים חשודים למראה, מודעות, מאחר שהן עשויות להוביל לאתרים חיצוניים מסוכן. אנחנו גם מאוד ממליצה לבחור סוג מתקדם Custom/ של התקנה ובטל תוכנות נוספות שעשויות להיות כלול.

אם קיבלת את האימייל הזה מפחיד, אל תתפסו לחרדה. להירגע ולנסות לחשוב באופן רציונלי. יש ללא שום הוכחה לטענות של crooks נכונים. יש ראיות של ממש. הדוא ל אינו מכיל שום הוכחה מוצקה כי המחשב שלך נדבק בווירוס או נתונים פרטיים נגנב. אל תיפול לתוך הטריקים שלהם, בהחלט לא תשלח להם כסף. אקח את האימייל הזה בתור הונאה שזה ומחק אותו. לאחר מכן, בצע העצה שלנו, סרוק את המחשב לאיתור הבעיה האמיתית, להיפטר ממנו. אל תתנו בהלה ופחד שולטים בפעולות שלך. תישארי רגועה ולהסיר את הטפיל scamware אמיתי שגורם לך בעיות כאלה.

הסרת התקנה של 16LU6SwUDdLsAy7XXHSMg7BRbA1kfDoBnZ Bitcoin Email

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר 16LU6SwUDdLsAy7XXHSMg7BRbA1kfDoBnZ Bitcoin Email מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *