By | October 17, 2018

אם Zokeweri.com האתר כל הזמן יופיע על המסך שלך בכל פעם שאתה פותח את הדפדפן שלך, זה אומר שהמחשב שלך נמצא כבר לא פרסום-חופשית. טפיל זה יכול לגרום צרות רציניות, אם נשאר להסתובב חופשי. Adware מתוכנת הנחיל לך תוכן בחסות, במטרה לגרום לך לחץ. ו, כדי להעלות את סיכויי ההצלחה, זה לרגל אחריך. כל צעד שאתם עושים באינטרנט יהיה פיקוח על ידי זה המזיק מגעיל. זה יהיה לדעת אילו עמודים ברצונך לבקר, מה שאתה כנראה כדי להקליד במנוע חיפוש. על ידי איסוף נתונים אלה, adware יהיה מסוגל לספק פרסומות ממוקדות יהיה מאוד אטרקטיבי אליך.

עבור כל קליק שתבצע על מודעות כאלה, ישלמו את הטפיל. אבל העניין הוא, אין שום דרך לדעת לאן מובילה הפניות כאלה. התפקיד של האיום הזה הוא להפיק פרסומות רבות ככל האפשר, שלא יהיה אכפת אם הם להוביל דפים מאובטחים. לאחר פרסום על אמצעים המחשב שלך זה לא רק את המידע האישי שלך בסיכון, אך הדפדפן שלך תסבול גם השלכות חמורות, ולכן אין אפשרות לבצע בדרך כלל.

פרסום המופץ בדרך כלל באמצעות דוא ל זבל, קבצים מצורפים, כמו גם תוכנה bundling. כיום, כדי לקבל דואר זבל הודעות לא דבר יוצא דופן. אבל, חשוב למשתמשים לדעת דוא ל כזה סביר לשאת טפילים מסוכן ינסו להדביק את המחשב שלהם. אם תקבל דוא ל כזה, מומלץ למחוק אותם. הודעות מסוימות עלולים לטעון להישלח מחברות אמין לכאורה כמו, לדוגמה, אמזון, eBay, PayPal, ועוד. הדבר החכם לעשות יהיה להשוות את הכתובת נתון אחד מאתרי האינטרנט הרשמי שלהם. אם אין התאמה, זה בטוח כי דוא ל כזה הם רמאים, עליך למחוק אותם מתוך תיבת הדואר הנכנס שלך ASAP.

במקרים של התקנת תוכנה במחשב שלך, אנו ממליצים קוראינו לבחור מצב התקנה מותאמת אישית, אז כל התוכניות מוסתרים או יישומים לנראה בשבילם לבטל את הבחירה תוכן כזה. תוכנות זדוניות ידוע כדי להסוות את עצמו בתור תוכנה נוספת כי אחרת יהיה בלתי נראה, עליך לבחור התקנה מהירה במקום. אמצעים אחרים של הפצה פרסום כוללים קישורים מוצל, מודעות, קבצי torrent עדכון מזויף בקשות.

. אל תדאגי, את המראה של Zokeweri.com אתר לא אומר כי מערכת המחשב כולו שלך נדבק בווירוס. פרסום תוקף רק דפדפני האינטרנט שלך. עם זאת, זה לא אומר שעליך להתעלם כליל את האיום. טפיל זה משהו אבל לא מזיק זה יכול להביא הרבה בעיות בדרך שלך. תסמינים אחרים טיפוסי העוקבים אחרי פריצה פרסום מוצלח כוללים, אך אינם מוגבלים כדי להאט את האינטרנט, מפגרות, להאט את הזמן מגיבה של הדפדפן, כמו גם זה מתחיל לקרוס ומקפיאים על בסיס קבוע.

גם אם מנסים להתעלם כל המודעות נזרק בדרך שלך על ידי הטפיל, זה לא אומר שלא פתר את הבעיה. Adware רק יותר תוקפנים ולשנות את הטקטיקה שלו. אם אתה רוצה להגן על המידע הפרטי שלך ליפול לידיהם של עבריינים, עליך לפעול נגד המזיק הזה! הסרת בזמן adware Zokeweri.com אם הפתרון היחיד שלך לחזור לחוויית הגלישה ובטוחה ללא פרסומות.

הסרת התקנה של Zokeweri.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Zokeweri.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Zokeweri.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *