By | October 31, 2017
Remove Znjo3h2m.top

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Znjo3h2m.top. המדריך להסרת Znjo3h2m.top עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אתר האינטרנט של Znjo3h2m.top הוא סימן של חדשות רעות. התחום נשלטת על ידי תוכנית פרסום אשר יכול לגרום לך הרבה צרות. הכלי נוכלים ינסה להטעות אותך על-ידי הצגת תוכן מפתה אותך. זה יפיק פרסומות הקניות על-גבי המסך. . זה לא מה שזה נראה. מבצעי מובאים לא לנוחותך. הם מוצגים להרוויח. המפתחים של adware Znjo3h2m.top משלמים כדי לקדם תוכן של צד שלישי. אם מצאת אותו חשוד כי המודעות לפתע החלו להופיע על המסך, אתה מגלה זאת. . יש לך בעיה. אנחנו נעזור לכם לפתור את זה. המשיכו לקרוא כדי לגלות עוד על הטפיל שפגשת.

Adware Znjo3h2m.top הוא יישום פולשניות, מה שהופך את התמורה עבור המפתחים שלה על חשבון המשתמשים במחשב. זה מפיק פרסומות המכיל מציאה קניות עסקאות. המודעות מובאים צורות שונות של תבניות, כולל פריטים מוקפצים, פופ-unders, באנרים, קישורי טקסט ב-, קופון תיבות, freebies, interstitial, צף, הקשרי, בתוך השורה, המעבר, המודעות השוואה של מסך מלא. התוכנית חמקנית מעטר אותם עם אפקטים מיוחדים כדי לגרום להם לבלוט, מבטא מציאות נבחרים. למשתמש לא מנוסה, טריקים שיווקיים יכול להיות יעיל. זה אכן יהיה נהדר לקבל מבצעים קניות בלעדי לרשותכם.

Adware Znjo3h2m.top הצגת רישומים עבור סוגים שונים של פריטים. זה כולל בגדים, אביזרים, מכשירים טכנולוגיים, רהיטים, קישוטים, ספורט ציוד גינון, ציוד, משחקים, צעצועים ועוד רבים אחרים. זה אולי נראה מוזר כי כל כך הרבה פרסומות מובאים על ידי באותה התוכנית. זה יכול לקחת לך זמן להבין כי כל נובעות מאותו מקור. מה שאתה צריך לדעת עליהם הוא כי אמינות שלהם אינו מאושר. Znjo3h2m.top adware אינו בוחר מבצעי הקניות כמו זה משתמעת. הבעלים של התוכנית קישור לאתרי אינטרנט מסוימים תמורת תשלום. הם מקבלים סכום מסוים בכל פעם שהם יצליחו להשיג למשתמש לגשת לתחום ממומן.

Remove Znjo3h2m.top

The Znjo3h2m.top Virus

הפרסומות הם ברורים, לא כזה קשה להימנע. אתה רק צריך להיזהר לא לחץ על מוקפץ זה הופיע רק ולהימנע כל מיני מוטבע הפרסומות שתראה באתרי אינטרנט. עם זאת, יש עוד איום סביב adware Znjo3h2m.top וזה הרבה יותר קשה לנטרל. הכלי מוצלת עוקב אחר זהות באינטרנט הפעלות של אנשים ורשומות כל מיני מידע מדפדפן האינטרנט שלהם. זה מקיף את היסטוריית הגלישה, מעקב עוגיות, הקשות, מיקום גיאוגרפי, אזור חיוג, חשבון דואר אלקטרוני, מספר טלפון, שמות משתמש, סיסמאות, אישורים כספיים, פרטים אישיים אחרים. הבעלים של התוכנית חתרני יכול למכור את פרטיך בשווקים דארקנט בלי לבקש את רשותך או להודיע לך בקשר כוונותיהם.

חשוב לדעת כיצד מתפשטים זיהומים כמו adware Znjo3h2m.top. אם אתה מכיר הווקטורים הפצת, זה יהיה יותר קל בשבילך להגן על המערכת שלך מפני תקיפות עתידיות. הטכניקה הראשונה. אנחנו נדבר על זה bundling. הדרך הקלה ביותר כדי להעביר תוכנית מבודד היא על-ידי מיזוג עם עוד פיסת תוכנה. האקרים יעד אפליקציות פיראטיים, freeware, תוכנות שיתופיות כי הם אינם מוגנים על-ידי רשיון רשמי. להורדה הלקוח מוגדר להתקין את הכלי נוספים במקביל עם עצמו. זה יכול להימנע על ידי עיבוד ההגדרות. כאשר דרושה לך תוכנית עבור מטרה מסויימת, לעשות את המחקר שלך כדי לוודא שאתה נתקל יישום לגיטימי. . ליתר ביטחון, קרא את התנאים וההתניות בעת ביצוע ההתקנה.

דוא ל זבל יכול להעביר adware Znjo3h2m.top מצורף. המסמך המצורפות יפורטו כמו הודעה חשובה על נושא שתמצא רלוונטי. שולחי דואר זבל כותב לעתים קרובות מטעם בעלי מוניטין לחברות וארגונים, כמו הפוסט לאומי, המשטרה המקומית, שליח חברות, מוסדות, סניפים הממשלה, רשתות חברתיות, פלטפורמות מסחר, בנקים ועוד. כדי לסנן דואר זבל של הודעות לגיטימיות, אתה יכול לבדוק את הקשר הזמינים. חפש שם השולח, חשבון דואר אלקטרוני. בשיטת ההפצה האחרון שואנו הכתובת היא נסיעה התקנות. . זה הפשוט ביותר מבחינת הביצוע. כל מה שאתה צריך לעשות כדי להידבק הוא הזן אתר אינטרנט פגומה או בצע קישור ניתוב מחדש כזו. זה להפעיל את ההורדה ולהתקין של התוכנית מוסתרים. אתה צריך להיות זהירים לגבי המקורות שאתה בוטח ב- web.

הסרת התקנה של Znjo3h2m.top

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Znjo3h2m.top מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *