By | December 8, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר ZAODZ9.EXE. המדריך להסרת ZAODZ9.EXE עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

האם הדף ZAODZ9.EXE מוכר לך? לראות את האתר הזה כל הזמן הוא חדשות רעות. זה אינדיקציה ברורה כי יש זיהום סייבר במחשב שלך. אתה נגוע החוטף דפדפן. זה נכון. חוטפי שכבר הספיק מתגלש עצמה לתוך המערכת שלך, זה כרגע משחיתה אותו מתוך הצללים. התצוגה ZAODZ9.EXE של היא דרכו של שהרזת לך. היא משתמשת באתר ככיסוי תסתתר מאחורי. בשבילך, אולם, התצוגה של הדף הזה הוא תמרור אזהרה גדול, ניאון שאומרת “חוטף”.

לשים לב האזהרה הזו. . אל תזלזל זיהום זה מהווה את האיום. זה אולי לא נראה מסוכנת באותה מידה, אבל זה גם לא מזיק. יש דבר כזה כמו וירוס לא מזיק. אז, לא חושב שחוטפי יהיה מועיל לך. זה לא יהיה. שהוא מביא איתו שום דבר מלבד בעיות אשר צומחים גם מספרים וגם חומרת ככל שחולף הזמן. אז אל תבזבז את הזמן שלך. למצוא היכן מסתתר הזיהום מגעיל ומחק אותו מיד. אם לא, זה יגרום לך נזק בלתי הפיך. אל תיתן לזה לקרות. ייטב לך להיפטר כך ייטב. אל תשהה! מעשה!

לאחר התקנה מוצלחת, טפיל זה עושה בלגן מוחלט של פעילויותיך באינטרנט. הוא חוטף הדפדפנים שלך וגורם להם לנתב מחדש את כל פעם שתעבור למצב מקוון. אתה נאלץ לבקר דפים מאוד חשודים רבים כל הזמן. ZAODZ9.EXE, כמובן, הוא עומד בראשה. האתר הזה הופך להיות שלך לווייתי באינטרנט. אתה רואה את זה בכל מקום. בנוסף, הוא אפילו מחליף את מנוע החיפוש ואת דף הבית מאחורי הגב. אבל יש עוד. את חווית הגלישה שלך הופך לסיוט. לא ניתן לגלוש באינטרנט ללא התערבות על כל צעד ושעל. עקב חוטפי, אתם גם מופגזים טונות של פרסומות מטרידות. הם מכסים את המסך כולו, לא משנה מה תעשה, לא ייעלמו.

דמיינו מצליחים באינטרנט בתנאים כאלה. זה בלתי אפשרי. לא רק זה, אבל. אתם נחשפים גם בקביעות תוכנות זדוניות סיכון. חוטפי קובר אותך עם המודעות פגום, קישור ודפים, אם תלחץ על אחד מהם, אתה אוטומטית להוריד לזיהומים יותר על המחשב כבר נגוע. קליק שלך שווה את רשותך עבור וירוס להיכנס. אם אתה לא זהיר, שיזהם לך את המחשב שלך עם איומים תוך זמן קצר ולאחר מכן, הוא לא יוכל להחזיק מעמד עוד הרבה זמן. זה בסופו של דבר לשבור לחלוטין, להפוך לבלתי שמישה. . אל תשב בחיבוק ידיים מחכה שזה יקרה. להשתמש במדריך שלנו להסרת מפורט בסוף מאמר זה, להסיר את החוטף לתמיד. לא לחשוב פעמיים. המזיק הוא זדוני. אין לו מקום במערכת שלך.

איך אתה? נדבק עם החוטף הזה? . לא היה נראה כאילו על-ידי קסם למרות שזה נראה ככה. המזיק לא יכול להיכנס למערכת שלך ללא רשותך. זה עדיין תוכנית, זה צריך להיות מותקן כראוי. במילים אחרות, הוא זקוק שלך בסדר כדי להיכנס. לכן הוא מבקש אלא בצורה שקטים ועלוקות. אחרת, אתה תתכחש לזה גישה. אחת השיטות הנפוצות ביותר נקרא freeware bundling.

מעתה והלאה, כאשר אתה מתקין תוכנית, לבחור הגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה. הם נותנים לך שליטה מלאה, ואילו האפשרויות הבסיסיות הם אוטומטיים. ניתן יהיה לבדוק את הצרור כל יישום על-ידי יישום, כמו גם הבחירה כל תוכניות נוספות, אשר קרוב לוודאי זיהומים ו עומד להיכנס המכונה שלך. הסר את כולם. קצת תוספת זמן, תשומת לב עובר דרך ארוכה וחוסכת לך המון בעיות בעתיד.

הסרת התקנה של ZAODZ9.EXE

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר ZAODZ9.EXE מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *