By | December 13, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר YOUTOO.BE. המדריך להסרת YOUTOO.BE עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

YOUTOO.BE הוא אתר מאוד אמין. היא מזוהה עם טפיל חוטפי דפדפן, אם אתה רואה את זה כל הזמן, יש לנו חדשות רעות בשבילך. המראה מתמדת של העמוד הוא סימן ברור של הפלישה של החוטף. המחשב בנמלים זיהום. החוטף הוא כבר איפשהו במערכת שלך, אורב גורמת לבעיות מהצללים. עם זאת, יש אור בקצה המנהרה, אז לא להיבהל.

האמת היא כי יש לך סוג של מזל. חוטפי אינה קשה להתמודד. במיוחד עם הזכות לקבוע הוראות, תוכל להתמודד עם זה תוך זמן קצר. עם זאת, עליך לפעול מהר. YOUTOO.BE הוא עדיין וירוס, שכדאי להמעיט זה. היא יכולה, והיא תגרום נזק. ככל שהזמן שבו מבלה במערכת שלך, יותר בעיות. זה מבלבל אותך. הסרתו המיידית היא חובה. ברגע תזהה את האתר YOUTOO.BE, לנקוט בפעולה. למצוא שם המזיק מגעיל זה מתחבא ומחק אותו על המקום. אם לא, זה לא יהיה ארוך לפני שאתה תתחרט על ההחלטה הזו. . אז, תעשה לעצמך טובה, מחיקה מיידית של החוטף. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט.

חוטפי המעצבן הזה נכנסת המערכת שלך בשתיקה מוחלטת, אבל ברגע זה, אתה לא יכול לפספס את העובדה שמשהו לא כשורה. לפתע, הכל משתנה. את חווית הגלישה שלך הופך לסיוט. הזיהום מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש משלה לתחום זדוני ומזריק כל דפדפנים שלך עם טונות של מודעות. בכל פעם שתעבור למצב מקוון, אתה סובל פריצות. פרסומות לכסות את המסך כולו, לא יכול לסבול את חסימת תוכן. כרטיסיות נוספות לפתוח כל הזמן. טקסטים להפוך היפר-קישורים. אתה מקבל הופנה לדפי חשד שהיה לך שום כוונה לבקר בכלל. . זה סיוט… כל זה בגלל החוטף. לא אכפת לו את ההעדפות שלך. זה גורם בלגן מוחלט של המערכת שלך. אתה יכול לדמיין איזה מרגיז זה. . אבל אפילו לך יש עצבים מברזל, כל זה לא מפריע לך כל כך, אתה לא יכול להתעלם הסיכון תוכנות זדוניות חוטפי חושף אותך כדי מדי יום.

שום דבר שאתם רואים על המסך הוא אמין. אתם מופגזים טונות של קישורים זדונית, מודעות, ואתה לא יכול לספר להם מלבד אלה בטוח. . אלא אם כן תלחץ. לחיצה על זאת, יותר מדי סיכון גדול. אתה יכול להוריד עוד תוכנות זדוניות במחשב שלך כבר נגוע, יתארחו. בפעם הבאה, ייתכן שיש לך את misfortunate כדי להתקין איום רציני הרבה יותר כמו סוס טרויאני או ransomware, למשל. לא לקחת את הסיכון הזה. אל תתגרה במזל שלך. למצוא את החוטף ומחק אותו כל עוד יש לך את הזמן. בשל נוכחותה, המחשב שלך סובל גם כן. זה החינוך נשארה, היא קורסת. דפדפנים שלך להקפיא. אתחול מחדש של המערכת שלך. לא לסבול את זה, להגן על המחשב שלך. שמקדימים החוטף מגעיל הוא נעלם, כך ייטב.

איך מופץ החוטף הזה? Crooks לפנות השיטות הישן אבל זהב חדירה כשמדובר הפצת תוכן זדוני באינטרנט. לדוגמה, הודעות דואר אלקטרוני דואר זבל, freeware, זיוף עדכונים, פרסומות של צד שלישי, אתרים פגומים, טורנטים שלא אומתו, וכו ‘. להיות זהיר מאוד מה אתה לוחץ על מה שאתה מסכים עם באינטרנט. הימנע אתרי חשודים. אל תפתח מיילים מאנשים זרים. לא לחץ על כל מודעה מבריק. אתה רואה. אם הצעה נראה טוב מדי כדי להיות אמיתי, זה כנראה לא. גם, להשתמש במקורות ההורדות החוקי היחיד, תמיד לקרוא את התנאים וההתניות בעת התקנת תוכנה. דריכות היא המפתח להשאיר את המחשב מווירוסים. רשלנות מזמין פנימה מזיקים

הסרת התקנה של YOUTOO.BE

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר YOUTOO.BE מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *