By | March 30, 2018
Remove Your Package Tracked Now

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Your Package Tracked Now. המדריך להסרת Your Package Tracked Now עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אתם קונים באינטרנט? על מי אנחנו עובדים? כמובן. כולם חנויות באינטרנט כיום. קניות באינטרנט הפך להיות חלק מהחיים שלנו. עבור אנשים מסוימים, זה אפילו התמכרות. ובכל זאת, כולנו רוצים לדעת בדיוק מתי הדברים הזמנו תימסר. אנחנו רוצים להיות מסוגל לאתר את אותם בכל עת. אנחנו רוצים לראות אם הם סופקו, כאשר הם סופקו, ואיך הם נעים לאורך הערוץ לוגיסטיקה.

ובכן, Your Package Tracked Now תביעות כדי לעזור לך לקבל תשובות על כל השאלות הללו. הוא מבטיח לעזור לך לעקוב אחר חבילות שלך אבל זה לא. עושה משלוחים. התוכנית נופל קצר על כל הבטחה זה גורם פשוט כי זה לא מה שהיא מתיימרת להיות. Your Package Tracked Now הוא החוטף דפדפן אשר מחופש תוכנית שימושית רק כדי לגרום לך לשמור את זה על הלוח. לא נופלים למלכודת הזו. נראה פארק העשן ומראות, עיין בכלי כפי שהיא באמת. זיהום. ברגע את מזהה את זה במחשב האישי שלך, למחוק אותו מיד. ככל שזה נשאר, והמצב מחמיר. אל תהססו. Your Package Tracked Now צריך ללכת!

בדיוק כמו כל האחרים חוטפי דפדפן שם בחוץ, Your Package Tracked Now עושה בלגן מוחלט של פעילויותיך באינטרנט. פעם אחת, זה מתחיל ביצוע שינויים לא מורשים שונים בהגדרות שלך. הוא מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש מאחורי הגב. הוא מזריק דפדפנים שלך עם אינספור פרסומות ממומן. זה גורם להם להפנות אותך על כל צעד ושעל. . זה סיוט… אתה לא יכול להכריח אחד להעביר באינטרנט בלי המזיק היה שם כדי להפריע לך. דמיינו מצליחים בתנאים כאלה. זה בלתי אפשרי. המסך כולו מכוסה לגמרי באנרים, קופונים, דילים, הצעות, טקסטים, מודעות וידאו, היפר-קישורים, וכו ‘. אפילו את העמודים שהייתה בעבר ללא פרסומות הן כעת כבד על מודעות.

Remove Your Package Tracked Now

The Your Package Tracked Now Virus

מה זה אפילו יותר גרוע הוא הפרסומות האלה גדלים במספרים להיות אגרסיבי יותר ויותר עם כל יום שעובר. הוא הופך להיות בלתי אפשרי למצוא משהו שאתה מחפש באינטרנט. גם את סרטי הווידאו שלך לקבל הושהה עבור מעברי הפרסומות רב מהמשוער. כאשר אתה מנסה לטעון דף, הכרטיסיה נוספים לפתוח בסופו של דבר ביקור באתרים אשר מהווים, ללא ספק, זדוני. יש לזכור כי אם יקרה לך לחץ על הפרסומת הלא נכון או בדף, אתה רשאי להתקין תוכנות זדוניות אפילו יותר במחשב שלך.

עם חוטפי Your Package Tracked Now על הלוח, אתה תמיד בלחיצה אחת בלבד זיהומים. הדברה יעילה הרס את החוויה המקוונת שלך וגורם המחשב ביצועים טובים, להתרסק על בסיס יומי. לא משלים עם זה אך למחוק את הפורץ לתמיד. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן, להיפרד המגפה הזאת. ייטב לך להיפטר זה, ייטב לך, המחשב שלך.

? אתה תקוע עם Your Package Tracked Now? אחד התרחישים הסביר ביותר הוא כי החוטף הגיעה מצורפות לתוכנית אחרת אשר שהתקנת במחשב שלך. השיטה שמגבילים היא די פופולרי בקרב האקרים כי היא יעילה מאוד. ובכל זאת, זה יעיל רק בגלל המשתמשים. רוב האנשים נוטים זהירות הרוח בעת התקנת תוכניות כדי לסיים את ההתקנה מהר יותר. . זאת טעות ענקית אם ברצונך להגן על המחשב שלך, אתה חייב לשלם תשומת לב. אל תאיץ אבל לקחת את הזמן כדי לקרוא מה אתה מסכים. לא לומר “כן” ללא לאחר שקראו את התניות והתנאים. לפעמים, הם מסתירים פסוקיות מטעה, אם אתה מסכים, אתה תתחרט על זה מאוחר יותר.

הסרת התקנה של Your Package Tracked Now

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Your Package Tracked Now של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Your Package Tracked Now מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *