By | January 26, 2018
Remove Your Mini Truetest

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Your Mini Truetest. המדריך להסרת Your Mini Truetest עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Your Mini Truetest הוא יישום זדוני אשר נופל תחת המטריה של פרסום. אז, זה לא תוכנית מועיל ואמין אשר מפורסם להיות… זה זיהום ויש לך להסיר אותו מן המחשב האישי שלך ASAP. זה לא היה אמור להיות מועיל לך בדרך כלשהי. שהיא מתיימרת להראות לך את ההצעות המקוון הטוב ביותר, ובכך לסייע לך לחסוך כסף. ובכן, נחש מה. . זה שקר. Adware, למעשה, מראה לך טונות של המודעות, עסקאות, מציע קופונים, אבל זה לא כדי לשפר את חווית הקניות באינטרנט. . זה כדי לעזור נוכלים להרוויח הכנסה לשלם לכל קליק. זו הסיבה adware מקבל נוצר מלכתחילה. פורצי מחשבים משתמשים בו כדי להגביר את תעבורת אינטרנט לדפים מסוימים כדי שהם יוכלו להרוויח כסף באמצעות מערכת השיווק לשלם לכל קליק. עם זאת, זה יעלה לך. . הם משתמשים בך כתומך שלהם כל אחד הקליקים שלך ממלא את הכיסים שלהם. “? למה אני לחץ” אתה יכול לשאול. כמובן, אנו ממליצים לך לא לעשות, אבל זה לא כזה פשוט.

Adware הוא ערמומי. קודם כל, זה מציף אותך עם פרסומות על בסיס יומי. כל דף שפתיחה כבדה על מודעות. בנוסף, הפרסומות האלה מופיעות כל כך במפתיע בדיוק מתחת הסמן של העכבר אז תלחץ בכל מקרה. שנית, המזיק מראה לך פרסומות אשר ימצא חן בעיניך. ככה זה מכיר אותך להתפתות לפחות ללחוץ. איך הוא יודע במה אתה מתעניין, למרות זאת? שלא לאהוב את זה, אבל הזיהום מחקרים. הוא מציץ? לך, מפקח על כל תנועה באינטרנט שאתה עושה. . הוא יודע מה הדפים שבהם אתה מבקר, מה שחיפשת, באילו דפים אותך יש לי סימניה, את היסטוריית הגלישה לפני הפגיעה, וכו ‘

Remove Your Mini Truetest

The Your Mini Truetest Virus

ואז adware משתמשת במידע זה כדי להתאים פרסומות הניצוץ ההתעניינות שלך. חכם, נכון? אבל יש עוד. על ידי לחיצה על הפרסומות אתה לא רק עוזר ופושעי אינטרנט. אתה גם חושף את עצמך כדי תוכנות זדוניות. אתה לא יכול לבטוח דבר שהמזיק מראה לך. רוב זה פגום ומוביל זיהומים. אלא אם כן אתה רוצה למלא את המחשב שלך עם עוד טפילים, למחוק עכשיו את adware. רק אז המודעות ייעלם לחלוטין. אל תהססו. למצוא היכן מסתתר הזיהום ולהסיר אותו. שנקדים, כן ייטב.

Your Mini Truetest גם מהווה סיכון לפרטיות שלך. כבר אמרנו כי המזיק מציץ? לך למצוא אוהב ולהעדפות שלך. אבל אין שום ערובה כי הרגלי הגלישה שלך הם הדבר היחיד שהיא מפקחת. זה עשוי לקבל את הידיים שלו על המאפשר זיהוי אישי ופיננסי האישורים שלך גם כן. מיותר לומר הכל ש-adware יש גישה, ההאקרים יש גישה. אל תיתן לזה לקרות. עלול ליפול קורבן הונאה פיננסיים או אפילו על גניבת זהות. הסר adware במחשב שלך. אם מדברים על המחשב האישי שלך, היא גם סובלת. עקב הטפיל מתחיל ביצועים טובים, לקרוס לעתים קרובות. דפדפנים שלך להקפיא מעת לעת. החוויה המקוונת שלך כולו נהרס, לא יכול למצוא משהו שאתה מחפש. לא לסבול את זה. השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה, החזרת השליטה הגלישה שלך.

איך עשה Your Mini Truetest הזן? בדרך כלל, תוכנות פרסום חלקים להסתמך על חבילות כדי להיכנס לאזור. הטכניקה שמגבילים פופולרית מאוד בקרב פושעים בעיקר בגלל משתמשים נוטים זהירות הרוח בעת התקנת תוכניות. אל תעשה את זה. . אל תיכנעי רשלנות. במקום זאת, להיות קשוב במיוחד. קרא בעיון את התנאים וההתניות, לבחור הגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה במקום הסוגים הבסיסיים. הם מאפשרים לך לראות את כל התוכניות המצורפות בנוסף בחבילה אשר עומד להיות מותקן על הלוח. יתר על כן, אתה יכול לבטל את הבחירה בהם אשר אתה צריך. לעתים קרובות יותר מאשר לא, הם זדוני, אם אתה הצטרכת הורדת אותם עד עכשיו. אל תתנו האקרים לעבוד אתה. אתה יודע יותר טוב!

הסרת התקנה של Your Mini Truetest

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Your Mini Truetest מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *