By | March 30, 2018
Remove Your Fast Email Now

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Your Fast Email Now. המדריך להסרת Your Fast Email Now עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Your Fast Email Now מפורסם כפלטפורמה שימושי אשר מסייע לך לגשת ולארגן את תיבת הדוא ל שלך בצורה קלה יותר. זה היה יכול להיות נהדר אם רק זה היה נכון. למרבה הצער, זה לא. Your Fast Email Now הוא מסווג כמו זיהום חוטפי דפדפן. זה מזין את המחשב שלך בשתיקה מלאה ולאחר מכן ממשיך לגרום לתוהו ובוהו. ככל שהזמן שבו מבלה על הסיפון, הבעיות עוד זה גורם.

תעשה לעצמך טובה, אל תיתן השהייה ב Your Fast Email Now אפילו דקה מעבר לזיהוי. ברגע תזהה את הסיומת שלו מצורף על דפדפנים שלך, להתחיל לחפש מקום המחבוא שלה ומחק אותו במקרה שהתגלה. ודא כי אתה תתחרט על זה אם לא. חוטפי לא הופכים לוויה נעימה. הם חטטנים, פולשני ומסוכן. Your Fast Email Now אינו שונה. אם אתה נותן את זה מספיק זמן, הוא עלול גם לגרום לך נזק בלתי הפיך. לא לקחת את הסיכון הזה. לנקות את המחשב במהירות האפשרית.

לאחר התקנה מוצלחת, Your Fast Email Now עושה בלגן גדול. הוא מיד מחליף את המנוע הקודם של דף הבית, חיפוש עם המחשבים זדונית שלו בלי לטרוח אפילו ליידע אותך, שלא לדבר לבקש את רשותך. זה לא צריך את האישור שלך כדי לבצע שינויים בהגדרות של דפדפנים שלך. בגלל זה זה נקרא החוטף. זה עושה מה שהיא רוצה, הדעה שלך הופך להיות לא רלוונטי. עם זאת, שינויים אלה אשר המזיק כופה עליך להוביל לתוצאות. פעילויותיך באינטרנט להפוך לסיוט. שום דבר לא אותו דבר יותר. בכל פעם שתעבור למצב מקוון, החוטף עומד לרשותכם כדי להפריע לכם. זה הפניות התנועה שלך חלקות מוצלות בלתי-פוסקת ומכריח אתכם לבקר דפים שהיה לך שום כוונה לבקר.

Remove Your Fast Email Now

The Your Fast Email Now Virus

כמו כן, זה bombards אותך עם פרסומות 24/ 7. לא משנה מה תעשה, המסך שלך מכוסה כל הזמן פרסומות כל צורות ותבניות. זה לא רק מעצבן, אבל. . זה גם מסוכן. שום דבר שאתם רואים בגלל זה החוטף הוא אמין. רוב הקישורים הפרסומות שתראה פגומים ולספק להם תוכנות זדוניות. אם תלחץ עליהם, לך להדביק את המחשב שלך אפילו יותר. זכור כי המחשב שלך הוא כבר סובלת זה החוטף יחיד. המהירות היא איטית מאוד. היא קורסת, קופא מידי פעם. דפדפנים שלך נאבק להציג תוכן בצורה נכונה.

אתה לא יכול לעבוד בכלל באינטרנט בתנאים כאלה. לא לסבול את כל זה. . לא אסבול תעלולים אינסופית של המזיק. למצוא היכן הוא מסתתר ומחק אותו על המקום. בצע את המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה כדי לעזור לך לעשות את זה באופן ידני. ככל שהמחשב שלך נקי, כך ייטב. עיכובים להוביל חרטה.

איך עשה Your Fast Email Now להיכנס למחשב שלך? האמת היא כי הזיהום רומה לך לך רשות לעשות את זה. זה לא יכול להיכנס ללא אישור אבל זה לא עוצר אותו. חוטפי פונה טריקים ושיטות מטעה לבקש אור ירוק. . הוא מסתתר מאחורי הודעות דוא ל זבל, חבילות freeware, עדכוני תוכנה מזויפת, פרסומות של צד שלישי, טורנטים שלא אומתו, דפים פגום, וכו ‘. לפעמים בלחיצה על העמוד link/ הלא שווה את רשותך.

להיות זהירים במיוחד מה אתה לוחץ על מה שאתה מסכים. תמיד לקרוא את התנאים וההתניות לפני קבלת אותם. לא בצורה עיוורת לחץ על כל מודעה אתה רואה ואל תפתח מיילים מאנשים זרים. להזנחה שלך הוא הדבר היחיד. אין זיהום יכול להצליח בלי. אינם מעניקים זה כל כך בקלילות. אם כן, אתה רק עושה את העבודה של האקרים קל יותר. להיות על המשמר ולא הספקנות ולשמור במחשב שלך ללא זיהום.

הסרת התקנה של Your Fast Email Now

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Your Fast Email Now מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *