By | October 13, 2017
Remove Yearstarter.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Yearstarter.com. המדריך להסרת Yearstarter.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

הדף Yearstarter.com אינו מבשר רעות על העתיד. אם אתה רואה את האתר הזה בכל פעם שתעבור למצב מקוון, פירוש הדבר כי אתה נגוע טפיל פרסום. למותר לציין, אתה צריך לקחת פעולות מיידיות כדי להסיר אותו. פרסום חלקים לא לעשות עבור דיירים נעימים. ההיפך הוא הנכון. כל מה שהם עושים הוא הרס שלך באינטרנט ניסיון לחשוף את תוכנות זדוניות, לסכן את הפרטיות שלך. בעיית האבטחה הוא ללא ספק הבעיה הגדולה ביותר שתיתקל.

. רואה, Yearstarter.com מתוכנת כדי לרגל אחריך. וזה בדיוק מה שהוא עושה. הוא מפקח על כל צעד שלך, אוספת כמה שיותר מידע כפי שהוא יכול. זה עשוי לכלול דוא לכתובות, שב ס, שמות משתמש, סיסמאות, היסטוריה הקשורות לדפדפן, וכו ‘. אבל לא חושב כי האישורים שלך באופן אישי המאפשר זיהוי אישי ופיננסי הם מעבר להגיע שלו. הם לא. במיוחד אם אתה משתמש במחשב שלך כדי לשלם את החשבונות באינטרנט או עבור קניות באינטרנט.

Adware יכול לשים את הידיים שלה על המידע הפרטי שלך ולשקול אם כן, היא תשלח הכל כדי crooks מאחורי זה. את חושבת ופושעי אינטרנט הם האנשים הטובים ביותר יש גישה לחיים הפרטיים שלך? כמובן, לא. . אז, אל תתנו להם. מחק adware בהקדם האפשרי. פעם הבחנת הנוכחות של הדף Yearstarter.com, לבצע פעולות כדי להסיר את הזיהום אשר מכריח אותה עליך. שנקדים, כן ייטב.

Remove Yearstarter.com

The Yearstarter.com Virus

כאמור, הסכנה לפרטיות היא הבעיה הכי גדולה שלך אבל זה לא היחיד. מרגלת אחריך זה משהו שעושה adware מאחורי הגב, בדממה מוחלטת. אך המזיק גם עושה דברים אשר תבחין רבה. למשל, הוא מזריק כל דפדפנים שלך של פרסומות מוקפצות מעצבן. בכל פעם שאתה גולש באינטרנט אתה מפריעים באמצעות באנרים, עסקאות, מציע, קופונים, פחות או יותר כל סוג אחר של ad יש. זכור כי הפרסומות האלה הם לא נועדו לשפר את הקניות המקוון שלך או משהו. . הם מאוד לא אמין. האקרים להשתמש בהם כדי לייצר תעבורת אינטרנט ולהשיג הכנסה לשלם לכל קליק, ומכאן, שלא ניתן לסמוך. למעשה, אם בטעות או במכוון לחיצה על פרסומת פגום (ויש הרבה כאלה) יהיה להוריד עוד תוכנות זדוניות במחשב שלך.

עליך להבין כי גלישה באינטרנט הוא לא בטוח כל עוד נשאר adware. אתה כל הזמן חשופים לזיהומים. ולא רק על המודעות. הודות הזיהום, גם אתה מנותב מחדש המון דפים חשודים כמו Yearstarter.com. אתם תקבלו עד לנקודה שבה תוכל למנוע את השימוש המחשב האישי שלך עקב המהומות בלתי נגמרת. . דרך אגב, המחשב שלך סובלת גם אדיבות כדי adware. זה מאט את והופך לאיטי. דפדפנים שלך גם אפשר להקפיא מעת לעת. לשים לב עצת המומחים, להיפטר adware Yearstarter.com עכשיו. השתמש המדריך להסרת שלנו למטה כדי לעזור לך לעשות זאת באופן ידני.

לאחר ניקוי המחשב האישי שלך, ודא כי זה לא להזדהם שוב. השאלה כאן היא איך זה פרסום הצליחה להיכנס מלכתחילה? אנו מניחים שאתה לא מוריד את זה. לפחות, לא בכוונה. האמת היא שסוג זה של זיהומים מאוגד לבקש האישור על התשלום שלהם. הם צריכים את “בסדר” כדי להיכנס. את זוכרת להיות שאל ואני מסכימה לזה? . כנראה שלא- זה בגלל הטפיל עושה שימוש בטקטיקות ערמומי פתי אתה.

לדוגמה, Yearstarter.com מסתתר? מאחורי freeware צרורות או פגום sites/ links/ מודעות. היא מעמידה פנים עדכון תוכנית או יישלח אליך בצורה של דואר אלקטרוני חוקיות לכאורה. אם ברצונך לשמור על המחשב חופשי מזיהומים, עליך לשים לב. יותר תשומת לב. האקרים להסתמך על רשלנות שלך כדי להטעות אותך. אחרת, יהיה באפשרותך לזהות הפולש בזמן ולמנוע מלהיכנס. להיות זהיר. אתה היחיד שיכול להגן על המחשב שלך.

הסרת התקנה של Yearstarter.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Yearstarter.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Yearstarter.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *