By | November 16, 2017
Remove X18.famousintactswitch.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר X18.famousintactswitch.com. המדריך להסרת X18.famousintactswitch.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

X18.famousintactswitch.com הוא דף זדוני. . זה גם סימן… סימן רע, ליתר דיוק. האתר הוא אינדיקציה ברורה כי המחשב שלך הוא כבר לא חופשי מזיהומים. זה בנמלים טפיל סייבר. פרסום. לפני שתיכנס לפאניקה, אתה צריך לדעת כי פרסום זיהומים קלים יחסית להסיר. הם גם הרבה פחות הרסני מאשר מזיקים אחרים כמו סוסים טרויאניים או ransomware. ובכל זאת, זה לא אומר כי adware אינו מזיק. כמובן, לא. לא נתקלנו זיהום לא מזיק, וגם לא.

כל הדברה גורם נזק, כל המזיק יוצאת משליטה בסופו של דבר. מה הוא חיוני הוא כי את לא חייבת לתת adware לצאת משליטה. אם כן, הסרתו יהיה משימה הרבה יותר קשה. לפעול מהר. ברגע אתה מבחין את האתר X18.famousintactswitch.com בכל הדפדפנים בעבר אמין שלך, לקבל את זה על האזהרה שזה. והכי חשוב, לשים לב לזה. למצוא איפה אורב הזיהום ומחק אותו על המקום. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט. . אז, קח את זה- אם לא, אתם לא תאהבו את ההשלכות אשר עומדים בצע. להפוך את הבחירה הנכונה. Adware לה מקום במערכת שלך.

Remove X18.famousintactswitch.com

The X18.famousintactswitch.com Virus

הזיהום מגעיל הוא מאוד מעצבן. ברגע הוא נכנס, הוא מזריק דפדפנים שלך עם פרסומות. כל דפדפנים שלך. אפילו אין לך אף אחד אמין כדי לגלוש באינטרנט עם. בכל פעם שאתה מחליט לעבור למצב מקוון, אתה מקבל מוצפים פרסומות כל צורות של טפסים. אפילו את העמודים שהייתה בעבר ללא פרסומות עכשיו שמחים על קופונים, מבצעים, מציע, מודעות וידאו, טקסטים, המחירים הטובים ביותר, השוואות, באנרים, חלונות קופצים, וכו ‘. הם מופיעים בכל עמוד שתנסה לבקר, לא יכול לסבול את חסימת תוכן. לעלות על העצבים שלך זה לא כל הפרסומות האלה לעשות, למרות. הם משמשים מטרה. המטרה של הפושעים. ההאקרים לנצל מנגנון תשלום לכל קליק כדי לקבל הכנסה ללא מאמץ. כל אחד שלך הקלקה על מודעה ממלא את הכיסים שלהם. אתה הופך את החונך שלו רק על ידי שמירה על הזיהום על הלוח. יש עוד.

הודות adware אתה כל הזמן בלחיצה אחת מן תוכנות זדוניות נוספות. שום דבר שאתם רואים בגלל זה המזיק יכול להיות מהימן. למעשה, רוב המודעות קישורים פגומים ולספק הם טפילים. ב לוקח רק בלחיצה אחת כדי לסכן את המחשב שלך אפילו יותר. אל תעשה את זה. Adware מביא אין תוצאות חיוביות. הוא הורס את פעילויותיך באינטרנט וגורם המחשב ביצועים טובים, לג. גם זה מציק לך כל הזמן. השאלה היא למה אתה שם עם זה? למה לא למחוק את המגפה הזאת? ברגע שאתה עושה, והכל יחזור לקדמותו. שם יהיה ללא פרסומות יותר אין יותר ניתובים מחדש. ניתן יהיה לגלוש באינטרנט שלווה שוב. אל תבזבז את הזמן בדיונים שונים שנערכו. . יש לי החלטה בשבילך. Adware יש ללכת. כדי להסיר אותו באופן ידני, השתמש שלנו מדריך המחיקה מפורט להלן.

כיצד adware להזין? כמו כמעט כל טפילים אחרים, זה הופך את אמצעי ישן אבל זהב של חדירה גם. היא משתמשת דוא ל זבל, חבילות freeware, פרסומות של צד שלישי, טורנטים שלא אומתו, דפים פגום, עדכוני מערכת מזויפות program/, הודעות מזויפות מדיה חברתית, וכו ‘. אולם, מה שצריך ביותר להצליח היא שיתוף הפעולה אינו פעיל, aka להזנחה שלך. בלי זה, אף אחד הטקטיקה הנ ל יעבוד. אז, לא להעניק אותה. לא להיות רשלני זה רק עושה אותך מטרה נוחה. בחר דריכות במקום זאת. זה עוזר לך לשמור על טפילים משם. רשלנות מה עושה, מצד שני, הוא מזמינים אותם פנימה. בחר בחוכמה. זה הכל תלוי בך.

הסרת התקנה של X18.famousintactswitch.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר X18.famousintactswitch.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר X18.famousintactswitch.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *