By | March 1, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Wrotector.com. המדריך להסרת Wrotector.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

כל הזמן שינותבו מחדש לעמודים שהיה לך שום כוונה לבקר בכלל זה מאוד מעצבן. אולם, מופנה לאתר Wrotector.com אינה רק מעצבן, זה סימן כי המחשב נדבק בווירוס עם זיהום סייבר. . כן, יש טפיל פרסום המערכת שלך, זו הסיבה דף זדוני זה נכפה עליך ללא הפסקה. המזיק כבר הצליח להתגנב לתוך המחשב האישי שלך, המראה של Wrotector.com הוא דרכו של חשיפת עצמו. לשים לב האזהרה הזו.

פרסום זיהומים לא הופכים לוויה נעימה. ההיפך הוא הנכון. הם להמיט הרס מהרגע שהם נכנסים. האחד שאתה כעת נגוע אינה שונה. יש להסירו לפני זה הצליחו לגרום בעיות רציניות. אם תתני לו להישאר על הסיפון, שכן בסופו של דבר. תעשה לעצמך טובה, להיפטר ממנו. לפני שיהיה מאוחר מדי. המזיק אינה קשה להתמודד אם לא מטרידים אותי, פעלה באופן מיידי. לקחת את ההזדמנות כדי להסיר אותו ברגע ההזדמנות מציג את עצמו. אל תבזבז את הזמן בדיונים שונים שנערכו. . זה זיהום שאנחנו מדברים על וכוללת מקום במערכת שלך.

Adware נוצר עבור המטרה היחידה של הפקת רווחים לשלם לכל קליק על בעליו. הבעיה היא כי יש לו מנגנון verifying, לכל מי שמוכן לשלם יכול להשתמש בו כדי לקדם. הכלי אינו בודק מה מפורסם באמצעות השירותים או מי המפרסמים. למותר לציין, האקרים רבים לנצל ולהשתמש adware להפיץ תוכן זדוני באינטרנט וכדי להרוויח כסף ממשתמשים כמוך. . איך?

Adware מציגה פרסומות רבות על בסיס יומי, מפנה לדף לחשוד כל הזמן. לעולם לא תדע מי מהם הם לגיטימיים, אשר נפגמו. זה יכול להיות 50/ 50, זה יכול להיות 20/ 80. אף אחד לא יודע. הדרך היחידה לגלות היא לחץ. אבל אם המודעה שעליו לחצת על יסתבר פגום, והמצב מחמיר. זה עלול להוביל את עמוד מלא זיהומים או זה יכול להסתיר את זיהומים עצמו.

בכל מקרה בסוף עם עוד תוכנות זדוניות על המערכת שלך, crooks ולקבל משכורת אתה הופך מעסיקם. משהו שאתה בסדר עם זה? אנחנו לא חושבים כך. בנוסף, adware ופריצות שלה הופכים אגרסיביים יותר עם הזמן עד לנקודה שבה תוכל למנוע את השימוש במחשב שלך כי אתה כל הזמן מופרעת על ידי פרסומות ואתרים מפוקפקים. זה לא יעצור. . אלא אם כן תסיר adware. רק אז הכל יחזור לקדמותו. לאחר המזיק הוא נעלם, ניתן יהיה לגלוש באינטרנט בדרך כלל שוב. אל תהססו. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן, להיפטר המזיק מגעיל עכשיו! שנקדים, כן ייטב.

כיצד adware להזין? על מנת למצוא את הדרך שלה, הזיהום פונה טקטיקות מסובך כמו דוא ל זבל, דפים פגום, מקורות חוקיים להורדה, עדכוני תוכנה מזויפת, חבילות freeware, תוכנות שיתופיות, וכו ‘. כל אחת מדרכים אלה יפעלו אם אתה רשלני. חוסר הזהירות שלך הוא מה האקרים לא יכולה להצליח בלי. אינם מעניקים אותו. אל תגרום לעצמך מטרה קלה אף יותר מאת לא שם לב.

. תיזהר עם מה הדפים שבהם אתה מבקר, מה הקישורים שעליהם אתה לחץ על אל תפתח מיילים מאנשים זרים. תמיד לקרוא את התנאים וההתניות לפני קבלת אותם. האותיות הקטנות ניתן להסתיר פסוקיות מטעה אשר ייתכן שלא יהיה בסדר עם. לא למהר אבל קחי את הזמן שלך. אם אינך מסתכל מפני טפילים מכונת משלך לשמור מדביק אותך.

הסרת התקנה של Wrotector.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Wrotector.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Wrotector.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *