By | December 5, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Winsrcsrv.exe. המדריך להסרת Winsrcsrv.exe עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Winsrcsrv.exe היא זיהום המחשב מאוד מסוכן. מחולק לקטגוריות כמו סוס טרויאני, וירוס זה הוא מסוגל להרוס את המערכת שלך. המזיק יכול להדביק את כל הגירסאות של מערכת ההפעלה Windows, כולל 10 מערכת ההפעלה החדשה. אם אתה נגוע זה, זה חיוני לך לנקוט מיידית. ברגע שאתה מבין זה Winsrcsrv.exe על הסיפון, להתחיל לחפש את מקום המחבוא שלו, כאשר אתה מוצא את זה, להסיר אותו על המקום. סוס טרויאני זה מוצגים רבים תכונות זדוני, אתה עומד לחוות את כולם. אם תתני לו להישאר. ישנם סימנים של נוכחותה במערכת שלך.

למשל, להאט את ביצועי המחשב, פערים, קריסות מערכת ו אתחול מחדש, אפליקציות פותחים או סוגרים ללא אינטראקציה, שגיאות יוצא דופן, וכו ‘. כל הסימנים האלה אולי מתכוון לזה Winsrcsrv.exe היא באמצעות המחשב כמחשב מארח. אל תתנו לו להישאר אפילו דקה לאחר גילוי. להגן על עצמך. למצוא היכן מסתתר הסוס הטרויאני, להיפטר ממנו בהקדם האפשרי. ככל שזה נשאר, והמצב מחמיר. אל תיתן לזה לגרום לך לנזק בלתי הפיך. לחתוך קצר ככל האפשר שהותה ולהרוויח את הכרת התודה של עצמך העתידי. עיכובים יוביל לשום דבר, אבל מתחרט.

ברגע הטרויאני נכנס, זה מסתיר ועובד מתוך הצללים. המזיק ביטול תוכנית האנטי-וירוס ופותח חור גדול בקיר האבטחה שלך. המחשב הופך לפגיע כל מיני תוכנות זדוניות. כמו כן, Winsrcsrv.exe בלאגן עם ההגדרות שלך. זה גורם שינויים לא מורשים ברישום המערכת שלך הפיצולים או לחלוטין נזקים בקבצי מערכת חשובים. היא יכולה גם לחסום תכונות חשובות כמו לוח הבקרה, עורך הרישום, מנהל המשימות, למנוע את התוכנית שלך פועל כראוי.

Winsrcsrv.exe גם יוצר עותקים של עצמו, מתפשט אותן לתיקיות שונות, ובכך להסרת שלו אפילו יותר קשה. הוא גם פועל יחד עם מערכת ההפעלה שלך, תמיד פועל ברקע. זה מאט את המחשב האישי שלך הרבה. אתה נתקל לקרטע מתמדת. המערכת קורסת, קופא לעיתים קרובות. אפילו את חיבור האינטרנט שלך עלולים להיות לא יציב.

כמו כן, דפדפנים שלך נאבק להציג תוכן בצורה נכונה. אתם נחשפים המודעות פגומים רבים אשר עשויים נחשף לספק תוכנות זדוניות. הסיכון הגדול ביותר שאתם נחשפים זאת, אבטחה אחד. Winsrcsrv.exe מרגלים עליך. היא מפקחת הכל ויש לו גישה לכל דבר. זה כולל את שמו האמיתי, כתובת, פרטי כרטיס האשראי, מסדי נתונים, נתונים הקשורים לעבודה, נתוני גלישה הקשורים, וכו ‘. שום דבר מעבר להגיע שלו.

אפילו גרוע מכך הוא כי המזיק שולח כל דבר שהוא מוצא האקרים פרסמו את זה, הם יוכלו להשתמש פרטיך למטרות זדוניות שלהם. עלול ליפול קורבן של הונאה כספית או אפילו על גניבת זהות. הסר הטרויאנים בהקדם האפשרי כדי להציל את עצמך המון צרות. כדי לעשות זאת באופן ידני, השתמש שלנו מדריך להסרת להלן. אם אתה מעדיף פתרון אוטומטי, להוריד יישום antimalware טוב כדי לעשות את העבודה בשבילך. יש לך אפשרויות, אך אין לך זמן. לפעול מהר!

? מה שלום Winsrcsrv.exe מופץ האיום נוסע באינטרנט באמצעות חבילות freeware, אתרי אינטרנט זדוניים, קישורים חשודים, לאתרי אינטרנט למבוגרים, קבצי torrent, פרסומות זדוניות, תוכנית מזויפת או מערכת עדכונים, הודעות דוא ל זבל, לעמית קובץ שיתוף, וכו ‘. אם אתה לא זהיר, כל אחת הטקטיקות האלה יפעלו. נוכלים prat בעיקר עבור רשלנות, חיפזון, הסחת דעת כדי להצליח. בלעדיהם, אף אחת מהשיטות הנ ל אינה מספיק טוב לעבוד.

אז, לעשות בדיקת הנאותות. . תיזהר עם מה דפים הביקור ואת מה תלחץ על כמו כן, תשיג לעצמך תוכנית אמין antimalware, שמור עד היום ונכנס בקביעות לסרוק את המחשב שלך כדי לוודא זה ללא זיהום.

הסרת התקנה של Winsrcsrv.exe

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz ] כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Winsrcsrv.exe מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *