By | December 1, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר WinSnare Virus. המדריך להסרת WinSnare Virus עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

WINSNARE היא רק תוכנית מועיל. זה לא יגדיל את החוויה המקוונת שלך. זה לא יהיה שימושי עבורך בכל היבט גם. WINSNARE שייך למשפחת של adware זיהומים. . זה פרסום. למרות מזיקים אלה נחשבים פחות מסוכן יותר מאחרים והם יחסית קל להתמודד, לא מזיק. כמובן, לא. WINSNARE היא בהחלט מסוגלת לגרום לך נזק. . והוא יהיה במיוחד אם אתה נותן לזה מספיק זמן על הלוח, הוא עלול אפילו להזיק לך קצת לעצמם.

למרבה המזל, כפי שאמרנו, המזיק אינה קשה להתמודד עם. ברגע שאתה מודע לנוכחותה על הסיפון, באפשרותך להסיר אותו לגמרי. למצוא היכן הוא מסתתר, אל תהססו להיפטר ממנו. . אין לך מה להפסיד אבל הרבה מה להרוויח. WINSNARE היא עדיין טפיל סייבר, ויש דבר כזה טפיל לא מזיק. אל תחכי מספיק זמן כדי לגלות בדרך הקשה. תסמכו עלינו, הסרת המזיק הוא כמובן הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט. ותיקח מוקדם יותר כך ייטב גם שלך וגם הרווחה של המערכת שלך. לא מטרידים אותי. הזמן הוא לא חבר שלך במצב הזה.

WINSNARE הוא תמיכה ב- ad. משמעות הדבר היא כי על מנת להאריך את קיומה, adware חייב לייצר הכנסות לשלם לכל קליק עבור בעליו, ובכך לעזור להם להרחיב את “העסק” וליצור זיהומים נוספים. איך לדעתך שהוא עושה זאת? . ובכן, זה להגביר את תעבורת אינטרנט לדפים מסוימים על-ידי להפגיז פרסומות מעצבן רבים. המסך כולו מכוסה לגמרי עם מודעות של כל צורות ותבניות. אפילו את העמודים שהייתה בעבר ללא פרסומות אינם כבד על באנרים וקופונים.

עבור כל לחיצה על מודעה, משלמים נוכלים. זה נכון. את חווית הגלישה שלך נהרסו. בגלל כל פריצות אלא גם הופכים את ספונסר של האקרים. יש עוד, בכל זאת Adware צריך להיות בטוח כי אתה רוצה ללחוץ על המודעות המוצגות. לכן זה מחקרים כבר קודם.

הדברה משתמשת דפדפנים שלך כדי לרגל אחריך וללמוד מה את אוהבת, מה אתם מעוניינים. לאחר מכן, הוא מראה לך מודעות עם תוכן דומה כי הוא יודע שהם ספארק ההתעניינות שלך. די ערמומי, נכון. עם זאת, מידע אישי זה שלך משמש לא רק למטרות שיווק. Adware שולח בכל פרט ופושעי אינטרנט מאחורי זה. משם, הם יכולים לעשות עם זה מה שהם רוצים. הם יכולים אפילו למכור את זה לצדדים שלישיים, תאמינו לנו, שיהיו קונים פוטנציאליים רבים.

אם פרטיך בסוף בידיים הלא נכונות, תתמודד עם בעיות הרבה יותר. אל תתנו שתרחיש לגולל ולפעול כל עוד יש לך זמן. לא לעזור להם ליצור יותר מזיקים, להדביק משתמשים תמימים יותר. הסר WINSNARE בהקדם האפשרי. כדי לעשות זאת באופן ידני, השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה. ברגע adware נעלם, והכל יחזור לקדמותו.

איך אתה תקוע עם זה זיהום? בדרך כלל, תוכנות פרסום טפילים לתפוס טרמפ עם יישומים אחרים על מנת להגיע ליעדם. זה נקרא שמגבילים את הטכניקה. אם אתה כדי למנוע פורץ מלהיכנס בזמן, יש לך עוד קצת תשומת לב. לא לזרז את תהליך ההתקנה… קחו את הזמן כדי לקרוא מה אתה מסכים. אל תוותרו על האותיות הקטנות כפי שהוא מסתתר כמה פסוקיות מטעה.

לבחור ההגדרות המתקדמות באשף ההתקנה במקום הסוגים הבסיסיים. הם נותנים לך את ההזדמנות כדי לבדוק את הצרור כל תוכנית על-ידי תוכנית ובטל את כל אפליקציות נוספות. לאחר הסרת “בונוסים” את עדיין יכולה לסיים התקנת התוכנה שאתה במקור תכנן להקים. ? אתה רואה איך קצת תוספת זמן, תשומת לב יכול לחסוך לך המון בעיות? זכור לפעם הבאה שתחליט להתקין תוכניות במחשב שלך.

הסרת התקנה של WinSnare Virus

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר WinSnare Virus מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *